Zbieramy na rehabilitację dla Asi ID: ekuszx

Zbieramy na rehabilitację dla Asi ID: ekuszx

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

18 387 zł z 10 000 zł

183%

18 387 zł

18 387 zł

z 10 000 zł
183%

Aktualności 1

  • Pękła "dycha". Jesteście naprawdę niesamowici. W trzy dni przekroczyliśmy już kwotę, do której powiem szczerze, nie spodziewaliśmy się nawet zbliżyć. Ta zbiórka "pędzi jak szalona", ale niech tak zostanie jak najdłużej. Nie zatrzymujemy się i zbieramy dalej. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy włączyli się w tą akcję. Ta zrzutka to dowód na to, że dobro wraca.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

"Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia - prawdziwego poczucia spełnienia"

ANTHONY ROBBINS

Asia boryka się z trudnościami po przebytym udarze, który miał miejsce w czerwcu zeszłego roku. Zbieramy pieniądze, aby pomóc jej w rehabilitacji i powrocie do zdrowia.

Przed Asią dużo pracy i wiele godzin rehabilitacji, ale wierzymy, że zebrane na tej zrzutce pieniądze w połączeniu z Jej silnym charakterem i zawziętością pomogą Jej wrócić do zdrowia.

Asia jest wesołą, optymistyczną kobietą. W jej towarzystwie nigdy nie jest nudno. Chętna do pomocy, zmobilizowana do działania, o wielkim sercu i ciepłym usposobieniu. Do tej pory śpiewała w chórze, była ratowniczką WOPR, startowała w zawodach rowerowych MTB, brała udział w spływach kajakowych. Marzyła, aby osiągać kolejne sportowe sukcesy i rozwijać swoje pasje.

Teraz przede wszystkim marzy, aby być zdrową ...

Jeden z czerwcowych weekendów 2018 r. przebiegał jak wieje poprzednich: spotkanie z koleżankami z chóru, start w zawodach MTB, a w niedzielę spływ kajakowy. Tym razem jednak było inaczej – Asia podczas spływu kajakowego doznała udaru. Została przetransportowana helikopterem do szpitala w Bydgoszczy. Jednak skutki po udarze okazały się bardzo poważne - sparaliżowana prawa strona ciała i afazja. To był szok - dla niej, dla jej najbliższych i jej przyjaciół!

Po kilku miesiącach od tego wydarzenia jest trochę lepiej, śmieje się z żartów, spotyka się ze znajomymi, może chodzić z czyjąś pomocą. Mimo intensywnej rehabilitacji nadal nie udało się jednak przywrócić umiejętności czytania, pisania i mówienia. Dodatkowo po początkowych sukcesach w odzyskaniu sprawności ruchowej ostatnio zaczęły się nasilać napięcia spastyczne w nodze i dłoni, ograniczając zdolności ruchu. Asia robi coraz większe postępy, ale przed nią jeszcze długa droga.

Najbardziej potrzebna jest rehabilitacja ruchowa i neurologiczna, których koszty przekraczają możliwości finansowe rodziny. Każda zabrana kwota przybliży naszą koleżankę do zdrowia.

Razem możemy naprawdę wiele.

Zrzutka stworzona przez [Grzegorz Górecki]

Z Asią poznałem się poprzez portal golubkowo.pl, którego jestem administratorem. Bardzo często brała czynny udział w imprezach i akcjach które organizowaliśmy. Zawsze aktywna i chętna do pomocy innym.

Tym razem to Asia potrzebuje pomocy od nas.

W związku z tym wspólnie ze znajomymi postanowiliśmy jej pomóc i efektem jest ta oto zrzutka.

W imieniu Asi, jej rodziny i znajomych za wsparcie tej zrzutki i pomoc w jej rozpowszechnianiu DZIĘKUJĘ

Facebook

Rower

Jazda rowerem, to coś, co Asia kocha robić.

Przed udarem bardzo aktywna fizycznie. Za sobą ma wiele kilometrów wykręconych na rowerze

Kajaki

Spływy kajakowe, to kolejna czynność, która daje jej ogromną radość.

Nie tylko pływa, ale również dba o środowisko. To zdjęcie z akcji Sprzątania Doliny Drwęcy, w której ostatni raz wspólnie braliśmy udział.

Pomaganie

Zawsze chętna do pomocy. Jak widać pomaganie ma we krwi :)

Oddała już kilkanaście litrów własnej kwi dla tych, którzy jej potrzebowali.

Ratowniczka WOPR

Ratowanie życia innych nie jest Jej obce

Aktywna fizycznie

Jej życie bazowało na wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej

Chór Gaudium

Nie tylko sport sprawia jej przyjemność.

Śpiew w miejscowym chórze to kolejna czynność, którą do tej pory lubiła.

Morsowanie

Lubi wyzwania

Zimna woda nie jest jej straszna

Wpłacający182

M
Milos
2 000 zł
MM
Michał Madej
1 000 zł
KW
Katarzyna Wrzosek
1 000 zł
A
AnnaF
500 zł
K
Kamila
500 zł
K
Kojonek
500 zł
JW
Jakub Wesołowski
500 zł
A
AWNK
500 zł
M
manya
300 zł
OR
Ola Rzymkowska
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze24

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

519 799 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?