id: ekvfcg

Zbieram na Lonkowe łapki

Zbieram na Lonkowe łapki

Nasi użytkownicy założyli 1 168 591 zrzutek i zebrali 1 216 943 435 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Styczeń 2022: Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie - dzięki niemu mieliśmy najlepszą opiekę pooperacyjną i rehabilitację! Myśleliśmy ze już z górki - ale zycie jest pełne niespodzianek... W 3 miesiące po pierwszej uderzyła nas druga dyskopatia. Wiec od nowa- diagnostyka, operacja, rehabilitacja... I znów musze Was pokornie prosić o wsparcie. Dołączam zdjęcia zestawienia części kosztów, ciąg dalszy niestety nastąpi...

Październik 2021

Hej, część z Was zna mnie jako fanatyczną maniaczkę Jamników, zwłaszcza tych, którym w życiu nie wyszło, one są warte każdej pomocy!

Nadszedł jednak dzień, w którym nie proszę w ich imieniu, tylko w swoim i mojego Lonka.

5 października dopadła i nas jamnicza klątwa - dyskopatia. Rzecz bolesna i przede wszystkim - czesto odbierająca sprawność na zawsze. Udało się, dzięki pomocy przyjaciół, dostarczyć Longina do najlepszego diagnosty neurologa, przeszedł też błyskawiczną operację i ma ogromną szansę, żeby ponownie stanąć na łapki... Niestety, koszty są obezwładniające i sami nie damy rady - diagnostyka zabieg i wizyty po ( bo były maciupeńkie komplikacje) już teraz przekraczają 4000, a to dopiero początek drogi. Potrzebne jest co najmniej drugie tyle, na konsultacje i, co najważniejsze, wielomiesięczną rehabilitację po zabiegu. Proszę, jeśli możecie wrzucić chociaż złotówkę - będziemy dozgonnie wdzięczni. Jeśli nie możecie - udostępnijcie.

Dziękujemy - Marta i Lonek

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

EK
Ewa Kadela
KM
Katarzyna Maciejewska
MK
Marta
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
ES
Ewa Samoraj
MI
Michał
20 zł
KC
Karolina Chojnowska
50 zł
KA
Federico
50 zł
KG
Karina
50 zł
AL
Ania
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków