id: emk7hf

Pomoc dla Bulteriera Dextera skośne złamanie kości piszczelowej

Pomoc dla Bulteriera Dextera skośne złamanie kości piszczelowej

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 170 072 zrzutki i zebrali 1 219 196 867 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

  • hfc7a8e2141c51eb.pngf25d10eb6f690478.jpegDexter jest aktualnie po operacji gdzie zostały mu założone 6 śrub tytanowych,płyta kostna oraz gwóźdź śródszpikowy który będzie wyjmowany za dwa tygodnie. Dostaje lekarstwa i zmieniamy codziennie dwa razy dziennie opatrunek tak aby wszystko się ładnie zagoiło. W sprawie kosztów załączam fakturę oraz paragony tak aby było wiadomo na co przeznaczone zostały wpłaty.Za dwa tygodnie czeka mnie jeszcze dodatkowy wydatek jakim jest wyjęcie śruby. Dziękuje jeszcze raz wszystkim wpłacającym którzy pomagają mi w tej trudnej chwili <3

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani!Niestety dzisiaj nasz Bulmiś podczas zabawy z kotem w mieszkaniu doznał urazu, a mianowicie złamanie kości piszczelowej w tylnej nodze. Jest to bardzo poważnie złamanie wymagające skomplikowanej operacji, która zostanie przeprowadzona dzisiaj 20.08.2020 w lecznicy Arkwet w Wieliczce, dodatkowo zostanie mu założona stabilizacja tytanowa, która umożliwi mu normalne dalsze życie miejmy nadzieje że bez rehabilitacji. Przez sytuację finansową oraz trudny okres poprzez Koronawirusa jesteśmy zmuszeni prosić was o pomoc w sfinansowaniu części zabiegu, który został nam przedstawiony na 3000-3500 tys. złotych (mówimy tutaj tylko o kosztach samej operacji nie mówiąc o dalszych wizytach kontrolnych oraz możliwej rehabilitacji) Mamy uzbierane część kwoty, którą potrzebujemy dlatego zwracamy się do was z prośbą o pomoc w leczeniu Dextera. 


Jesteśmy zrozpaczeni zaistniałą sytuacją i myślami jesteśmy cały czas przy nim mając nadzieję że wszystko przebiegnie w porządku a nasz Dexter wyjdzie z tego bez szwanku i po paru tygodniach znów będzie mógł mieć swoją "godzinę świni"Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 30

NP
Natalia Polańska
100 zł
PB
mama Julka
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MW
Marcin
50 zł
SK
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BT
Btn
50 zł
SZ
Szymon
50 zł
MS
Maciej
50 zł
AB
Arkadiusz Bodzoń
50 zł
Zobacz więcej