Zawalcz z nami o marzenia dzieci. ID: emn3fb

Zawalcz z nami o marzenia dzieci. ID: emn3fb

659 zł z 20 000 zł

3%

659 zł

659 zł

z 20 000 zł

zakończona

zakończona

04.05.2019r

15

15

wspierających
3%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Wsparcie Charytatywnego Festiwalu Tańca STREET MEET vol. 3, z którego zysk przekazany jest na Fundacje Mam Marzenie.

Patronat Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.

Patronat Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego.

27.04.2019 r. Street Meet vol. 3

To już 3 edycja Charytatywnego Festiwalu Tańca pod nazwą STREET MEETt i podobnie jak we wcześniejszych edycjach i tym razem zbieramy pieniądze dla podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, których choroba zagraża życiu.

DLACZEGO WARTO NAS WESPRZEĆ W 2019?

Szanowni Państwo, 27 kwietnia 2019 odbędzie się turniej tańca Street Meet VOL. 3 Wrocław 2019 – kolejna edycja charytatywnego wydarzenia, którego celem oprócz promocji tańca, jest wsparcie podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. W tym roku Stowarzyszenie Rodzina z Pasja postanowiło aktywnie wesprzeć akcję poprzez pozyskanie funduszy na ten cel.

Wydarzenie organizowane przez Szkołę Tańca Flashdance wspólnie z Fundacją „Mam Marzenie”. To trzecia edycja wydarzenia – Oto film z pierwszej edycji: Zdecydowaliśmy się współpracować z Fundacją Mam Marzenie, której misją jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja pragnie dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z przeciwnościami losu. Cały zysk z wydarzenia zostanie przeznaczony na cele charytatywne na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Wydarzenie kierowane jest do wszystkich zainteresowanych tańcem. Wśród uczestników znajdą się podopieczni szkół tańca, domów kultury oraz indywidualni tancerze, występujący zespołowo lub indywidualnie. W programie są występy w stylu Disco, Hip-hop, Freestyle i Breakdance, oraz bardzo widowiskowe bitwy Break Dance i Hip Hop 2vs2. Na wydarzenie zapraszamy młodzież, rodziny z dziećmi, a także wszystkich zainteresowanych tańcem.

Celem wydarzenia, obok zebrania środków na realizacje celów Fundacji Mam Marzenie, jest promowanie tańca oraz idei charytatywności. Wydarzenie promowane będzie w mediach społecznościowych – na fanpage’u szkoły tańca Flashdance i Fundacji Mam Marzenie oraz za pomocą reklamy na portalu Facebook. Działania PR-owe zapewnią nam nagłośnienie wydarzenia w lokalnej prasie a także na portalach ogólnopolskich oraz w telewizji ze szczególnym uwzględnieniem środowiska artystyczno-tanecznego.

W realizację wydarzenia wkładamy własne siły i środki, jednakże chcielibyśmy również Państwa zaprosić do włączenia się w tą inicjatywę. Uczestnicy wnoszą opłatę startową w wysokości 30zł w formie cegiełki Fundacji Mam Marzenie. Chcielibyśmy, aby jak największa część tej kwoty przeznaczona została dla podopiecznych fundacji, dlatego tak ważne jest dla nas to, aby koszty związane z organizacją wydarzenia w miarę możliwości w całości pokryć ze środków naszych oraz uzyskanych od sponsorów. Jeśli projekt spotka się ze sporym zainteresowaniem z Państwa strony, chcielibyśmy również zapewnić nagrody dla uczestników turnieju, co z pewnością przyciągnie większe grono zainteresowanych.

Podczas pierwszej edycji: 11 czerwca 2017 na Stadionie Wrocław zebrało się mnóstwo wspaniałych ludzi, których obecność przełożyła się na megawaty pozytywnej energii. Street Meet Wrocław 2017 to ponad 2 tysiące wszystkich uczestników. Informacje na temat wydarzenia znaleźć można było w 30 publikacjach w lokalnych i ogólnopolskich portalach informacyjnych. Relacje z wydarzenia znaleźć można było w prasie (Gazeta Wyborcza) oraz telewizji na antenie Echo24 , TVP Wrocław iTVN24 ( audycja ogólnopolska):

Podczas drugiej edycji: 14 kwietnia 2018 na Hali Orbita podczas wydarzenia odbyły się towarzyszące eventy i warsztaty na które przyjechali goście nawet spoza granic Polski. Street Meet Wrocław 2018 to ponad 4 tysiące wszystkich uczestników. Informacje na temat wydarzenia znaleźć można było w 40 publikacjach w lokalnych i ogólnopolskich portalach informacyjnych. Relacje z wydarzenia znaleźć można było w telewizji na antenie Echo24, TVP Wrocław i TVP ogólnopolska. W dniu wydarzenia gościliśmy wicemarszałka województwa Dolnośląskiego Jerzego Michalaka oraz telewizję echo24 i TVP – te dwie stacje prowadziły relacje z wydarzenia. Street Meet uzyskało honorowy Patronat Prezydenta Wrocławia, Marszałka Dolnoślaskiego, Gazety Wyborczej, Telewizji Echo24.

Zachęcamy Państwa do wsparcia sponsorskiego kolejnej edycji Street Meet w 2019 roku. Jesteśmy przekonani, że Państwa udział w Street Meet VOL. 3 Wrocław 2019 to doskonała okazja do promocji i reklamy Państwa firmy. Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc. Najprostsza forma to sfinansowanie jednego z elementów wymienionych w załączonym wykazie kosztów. W zamian proponujemy:

zaproszenie na wydarzenie jako gościa honorowego,

wyświetlanie spotu reklamowego / logo podczas wydarzenia (jeśli potrzebują Państwo pomocy w przygotowaniu spotu reklamowego prosimy o kontakt),

informacje o sponsorze wymienione przez konferansjera w trakcie wydarzenia

możliwość wykorzystania własnych materiałów promocyjnych w trakcie wydarzenia: bannery, roll-upy, umieszczenie materiałów w pakietach startowych dla zawodników,

ekspozycja logo / nazwy firmy na materiałach promocyjnych, dyplomach, certyfikatach

informacje na fanpage’u szkoły tańca Flashdance i na stronie wydarzenia Street Meet

informacje na stronie internetowej szkoły tańca Flashdance w zakładce wydarzenia oraz „Partnerzy”

dostęp do materiałów postprodukcyjnych (zdjęcia, filmy) i możliwość ich wykorzystania do własnych celów promocyjnych

podziękowania

Zapraszamy do kontaktu. Każda pomoc jest istotna.

Z wyrazami szacunku Robert Baran – Biuro Promocji Street Meet VOL. 3 Wrocław 2019, tel. 502166299, email: [email protected].

“Pomagając dzieciom osiągnąć sukces, uczymy ich wytrwałości w dążeniu do sukcesu”

STREET MEET vol. 3

dziękuje za wsparcie Szkoły Tańca Flashdance

Stowarzyszeniu Rodzina z Pasją za wsparcie wydarzenia finansowo i organizacyjnie.

Wpłacający15

 
Dane ukryte
100 zł
WJ
Wioletta Jakubiak
100 zł
EM
Ewa Makieła
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
KP
Klaudia Paprocka
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
8 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 100 zł i więcej

sponsor brązowy

Podziękowanie za wsparcie wydaarzenia

wybrano 3 razy (pozostało 197 z 200)

przewidywana dostawa: 31 maja, 2019

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

Sponsor srebrny

Zapowiedzi w trakcie wydarzenia.

(pozostało 20 z 20)

przewidywana dostawa: 27 kwietnia, 2019

Wybieram

Wpłać 5000 zł i więcej

Sponsor złoty

ustawienie roll-up w trakcie wydarzenia i zapowiedzi w trakcie wydarzenia.

(pozostało 4 z 4)

przewidywana dostawa: 27 kwietnia, 2019

Wybieram

Wpłać 10000 zł i więcej

Sponsor platynowy

Umieszczenie loga w materiałach przed, w trakcie i po wydarzeniu.

(pozostało 2 z 2)

przewidywana dostawa: 27 kwietnia, 2019

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

524 626 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?