id: emysrr

Operacja oraz rehabilitacja dla Marty!!!

Operacja oraz rehabilitacja dla Marty!!!

8 337 zł
z 15 000
55%
zakończona
31.08.2019r
110
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 035 006 zrzutek i zebrali 1 101 759 738 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy bliżsi i dalsi znajomi, przyjaciele, kto z Was nie zna słów:

„(…) mamy kamień milowy, młyński, węgielny, filozoficzny, celtycki, księżycowy, mydlany, piekielny, wapienny, Trzech Ćwiartek, Wskrzeszenia, litograficzny, Pomorski, Jagiełły, św. Wojciecha, z Palermo, Babi…a u mnie tylko nazębny,kałowy i nerkowy!”.

To oczywiście tekst Marty Grygier z jej monodramu.

Kojarzona jestem z siłą, twardością, niezniszczalnością... kto wie, może i jestem babą głazem (…)” – krzyczy do nas ze sceny, dźwigając, z ogromną wirtuozerią, kolejny kamień.

Marta jest wieloletnią animatorką kultury, opiekunką młodzieżowej grupy Teatr Wiatrak oraz współzałożycielką Stowarzyszenia „Plantacja Wyobraźni – Mały Dom Kultury”. Od 16 lat zaangażowana jest w życie kulturalne Barlinka, gdzie działa z różnymi grupami społecznymi w różnym wieku. Pasjonatka kultury ludowej, joggingu, sztuk walki i gry na djembe.

W jej imieniu, bo sama pewnie tego nie zrobi, chcielibyśmy prosić o wsparcie finansowe zabiegu (rozpoznanie: uszkodzenie obrąbka biodra; zabieg: artroskopia stawu biodrowego), który pozwoli jej na dalsze miotanie kamieniami i działania z nami. Zabieg musi zostać wykonany w prywatnej klinice gdyż ból z każdym dniem jest coraz bardziej uciążliwy, a na NFZ czeka się zbyt długo...

Kto może i chce – niech dołoży dobry kamyk, żebyśmy wszyscy mogli przez kolejne lata korzystać z licznych aktywności proponowanych przez Martę- bo naprawdę warto!

Dziękujemy!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 110

 
Dane ukryte
1 000 zł
MW
Mirosława Wielowiejska
MM
Mały Maciej Ratajczyk
300 zł
TH
Tomek H.
250 zł
AG
Arti Grabowski
AD
Adam Dzidziszewski
200 zł
MB
Marcin Brzozowski
200 zł
ES
Ela i Paweł
200 zł
TE
Basia
100 zł
JR
Justyna Rodzinska-Nair
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków