Go back to blog

Pomoc dla tygrysów z poznańskiego Zoo

Published 4 listopada, 2019
Pomoc dla tygrysów z poznańskiego Zoo

Merida Waleczna, Toph, Gogh, Softi, Kan, Samson, Aqua - takie imiona zostały wybrane dla tygrysów uratowanych z transportu na polsko-białoruskiej granicy. Do tej pory żadna z państwowych instytucji nie zadeklarowała wsparcia w ratowaniu zwierząt, a środki na ich leczenie i karmienie są niezbędne. Zoo w Poznaniu, którego pracownicy uratowali tygrysy, poprosiło więc o darowizny na ten cel.

Zrzutkę dla tygrysów można wesprzeć tutaj. Dyrekcja poznańskiego zoo wyraziła pisemną zgodę na prowadzenie tej zrzutki w jej imieniu.

Tygrysy z poznańskiego Zoo

Koszmar, przez który tygrysy przeszły podczas transportu, wyniszczył je fizycznie i psychicznie. Niektóre z nich praktycznie zapomniały, że są tygrysami. Są wygłodniałe, niespokojne i osowiałe, a każdy szmer wywołuje u nich lęk. Pracownicy poznańskiego Zoo i ich podopieczni będą wdzięczni za każde wsparcie. Zrzutkę dla poznańskiego Zoo można wesprzeć tutaj.

Tygrysy z poznańskiego ZooZastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

1. Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

2. Po drugie - czy to działa?

300 000 zrzutek, ponad 100 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka dla Tomasza Mackiewicza, która zebrała ponad 700 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 700 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Strona internetowa zrzutka.pl to nie wszystko! Wraz z najnowszą aktualizacją naszej aplikacji mobilnej oddaliśmy do Waszego użytku 'rozliczenia' - dzięki nim zbilansujecie swoje wydatki ze znajomymi, a wszystko zakończycie zrzutką, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli Wam na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków. Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Comments 2

or Sign up to add a comment.

  •  
    Norbert Kościesza

    Konkretny cel i konkretna zrzutka - zapraszam: https://zrzutka.pl/moj-cel-wydanie-dwoch-publikacji-dzielnica-cudow-i-ii-czesci-trylogii-folwark-komendanta

  • TG
    Tomasz Gołąbek

    Bardzo proszę o pomoc w zbiórce ❗Wpłaty darowizny❗ Potrzebna PROTEZA NOGI oraz REHABILITACJA http://zrzutka.pl/z/vdrery