Remarkable whip-rounds

Remarkable awards / offers

Unique meetings
Godzinna lekcja dubbingu
Nagroda za wpłatę w wysokości 100 zł to wyjątkowa okazja, aby polepszyć swoje umiejętności aktorskie i tłumaczeniowe. Godzinę możemy przeznaczyć na osiągnięcie dowolnego dubbingowego celu, jednak polecam przede wszystkim dwie kategorie zajęć - aktorskie i tłumaczeniowe.Zajęcia aktorskie zaczniemy od diagnozy - na jakim jesteś poziomie i nad czym musisz się skupić. Przed pierwszym spotkaniem poproszę cię o krótkie opisanie swoich umiejętności, doświadczeń i wykształcenia (jeśli takie masz), a także nagranie minutowej próbki głosu, żebym mógł dobrze cię poznać. Na właściwych zajęciach porozmawiam z Tobą na ten temat trochę dłużej, sprawdzę cię w boju i powiem, co dalej. W przypadku ewentualnych kolejnych zajęć, będziemy dużo ćwiczyć, aby pracować nad twoimi umiejętnościami oraz udzielę ci porad, co do codziennych ćwiczeń i dalszego rozwoju.Oczywiście na zajęcia zapraszam również dzieci i młodzież (za zgodą rodziców), kompletnie nieopierzone osoby, jak i aktorów z doświadczeniem. Może warto sprawdzić, czy jest jakieś pole do pracy, jeśli chodzi o moc ekspresji w animacjach lub naturalność dialogu w filmach z żywymi aktorami? Jako oddany widz wersji dubbingowanych słyszę i reżyser zarazem wiem, w jakim kierunku warto iść, żeby widownia cię lepiej odbierała - i jak to osiągnąć.Zajęcia tłumaczeniowe chciałbym zacząć bardzo podobnie - od zapoznania się z Twoją historią oraz próbką tłumaczenia i/lub dialogów do dubbingu. A już na zajęciach zaczniemy rzeźbić. Jak tam z trzymaniem się oryginału? Za mocno, za słabo? Synchron leży, czy może jest całkiem okej? Czy żarty śmieszą, czy trzeba nad nimi trochę popracować? Czym jest dobra lokalizacja, a które nawiązania do polskiej kultury zdezaktualizują się miesiąc przed premierą i będą brzmiały dziwnie? Jak radzić sobie z hejtem w Internecie i gdzie jest bardzo cienka granica między słuszną krytyką a niewartymi uwagi tekstowymi wynaturzeniami? Nad tymi (i nie tylko nad tymi) pytaniami będziemy się zastanawiać podczas zajęć ze mną!Uwaga, brak limit nagród na osobę - możemy się umówić na wiele spotkań, jeśli chcesz osiągnąć jak najwięcej!Jako że lubię pracować z nowymi ludźmi i zapraszać ich potem do swoich projektów - myślę, że warto spróbować zajęć ze mną!Chociaż uważam, że lepiej jest pracować na żywo, w studiu w Warszawie - zajęcia online również wchodzą w grę.
100 zł

Purchased 35

Sports, hobbies, tourism • Tourism • Others
Wakacje w Laponii
Tygodniowy pobyt w naszym lapońskim domu z wyżywieniem i z pełnym atrakcji programem. Zabierzemy Was do parków narodowych otaczających nasz dom. Odwiedzimy wioskę świętego Mikołaja w Rovaniemi. Pokażemy Wam przepiękne miejsca takie jak Kayla, Riisitunturi, Oulanka, kanion Korouoma i wiele innych. Zresztą mieszkamy w lesie, w tajdze, daleko od sąsiadów. Po naszym terenie chodzą renifery, głuszce i wiele innych zwierząt. Część z nich można oglądać przez okno. Taki tydzień pozostanie w Waszej pamięci na zawsze. I będzie przepięknym wspomnieniem. Możecie teraz zafundować sobie wyjątkowy prezent, a nam zapewnić środki na prowadzenie Domu Psiego Seniora i spokojny byt naszych zwierząt. Serdecznie zapraszamy. Realizacja pobytów od maja 2023. Terminy będziemy ustalać indywidualnie. W marcu jest tutaj wspaniała zima z dużą ilością słońca i długim dniem. Od czerwca natomiast zaczyna się prawdziwe i krótkie lapońskie lato, które jest przepiękne, a renifery odwiedzają nas ze swoimi maluchami, które przychodzą na świat na przełomie maja i czerwca. Cielaczki są wtedy wszędzie. Zresztą zobaczycie sami. Musicie tylko do nas dotrzeć. Zapewniamy transport z i na lotnisko, wyżywienie, noclegi i atrakcje. Najbliższe lotniska to Kuusamo i Rovaniemi. Można dotrzeć także pociągiem z Helsinek, wtedy stacją końcową jest Kemijarvi. Wartość takiego pakietu to kwota pomiędzy 1500 a 2200 euro, a u nas możecie już go mieć za 1500 zł. Nagroda limitowana.
1500 zł

Purchased 21 out of 30

Zrzutka.pl in numbers

956 655
956 655
Whip-rounds
721 175
721 175
Users
962 778 643 zł
962 778 643 zł
Sum of donations
12 062 225
12 062 225
Total donations

Want to know how it works?

Define the purpose, amount and that's all!

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Popular today

It's here! check out our new rewards/offers catalogue.
Buy and support!
It's here! check out our new rewards/offers catalogue.
Buy and support!
See catalog

Why choose Zrzutka.pl?

Safely »

Each connection is encrypted using 256-bit SSL encryption. We monitor millions of gigabytes every day.

Comfortably »

It just takes a second to create a whip-round. You can withdraw money at any time!

For free »

We do not charge any fees. Donate and withdraw money for free!

As you wish »

Public or private? For a gift or for your wishes? Make it yours!

Zrzutka.pl has the status of National Payment Institution given by Polish Financial Supervision Authority

Zrzutka.pl presents recurring whip-rounds

Get support.
Regularly.

Create recurring whip-round

Zrzutka.pl presents patronized whip-rounds

Support your favourite organization.

Create patronized whip-round

Ongoing promoted whip-rounds

All the whip-rounds (including private ones that were not hidden by organizer) can be found in our catalog (956 655 and still counting!).

Blog