29. Finał WOŚP - Oj, się działo!

Published 5 February, 2021
29. Finał WOŚP - Oj, się działo!

Siema! Znowu udało się pobić rekord! Zrzutka na 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrała ponad 575 000 PLN! Brawo! Była to największa zrzutka dla WOŚP na zrzutka.pl! Jak udało się osiągnąć tak fantastyczny efekt?

Poznaj historyczne wyniki, kulisy naszej zbiórki dla WOŚP, a także samego 29. Finału!

Zrzutka.pl grała z razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz szósty. Przygotowania do Finału rozpoczęliśmy bardzo wcześnie, bo już 15 grudnia. Wtedy właśnie wystartowała #RozgrzewkaPrzedFinałem - pionierski projekt zrzutka.pl wspierający WOŚP jeszcze przed samym 29. Finałem. Dla każdego sportowca finał imprezy jest kluczowym momentem, a dla nas Finał Wielkiej Orkiestry jest wyjątkowym wydarzeniem, do którego rozgrzewaliśmy się razem z gwiazdami.

Pokaz Mody w ZOL Jaszkotle

Opublikowany przez zrzutka.pl poniedziałek, 24 maja 2021

W akcję #RozgrzewkaPrzedFinałem, oprócz zrzutka.pl, zaangażowały się takie firmy jak SurvivalRace czy Prezent Marzeń. Nie zabrakło też sportowców - zobacz rozgrzewki Ewy Pajor, Królowej Strzelczyń Bundesligi oraz siatkarzy Trefl Gdańsk! W rozgrzewce towarzyszyła nam również Joanna Jabłczyńska❤️

Joanna Jabłczyńska dla zrzutka.pl i WOŚP

 

Każdy mógł założyć rozgrzewkę na rzecz głównej zrzutki organizowanej przez WOŚP - kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak działają skarbonki na zrzutka.pl. Skarbonki to świetne rozwiązanie pozwalające na zbieranie środków na rzecz innej, istniejącej już zrzutki, ponieważ ich stworzenie zajmuje 10 sekund, a wpłaty trafiają bezpośrednio na docelową zrzutkę, Ty natomiast możesz pokazać swoje zaangażowanie w akcję! Wszystkie pieniądze zgromadzone w rozgrzewkach w ramach #RozgrzewkaPrzedFinałem, zostały automatycznie dodane do środków pieniężnych zebranych przez WOŚP i jej wolontariuszy w ramach finałowej zbiórki.

Dzięki rozgrzewkom udało się zebrać ponad 50 000 PLN jeszcze przed samym Finałem!

Piramida 29. Finał WOŚP

Tegoroczny Finał był bardzo nietypowy - zarówno ze względu na przesunięcie pierwotnego terminu, jak i na obostrzenia epidemiczne. Z uwagi na kwarantannę narodową, zamiast odbyć się 10 stycznia, finał został przesunięty na 29 stycznia. Pierwszy raz byliśmy w Sztabie Głównym podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - a teraz uchylimy rąbek tajemnicy!

Sztab 29. Finał WOŚP

Główna impreza odbyła się w ścisłym reżimie sanitarnym - przed wejściem do namiotu, każda osoba musiała wypełnić ankietę medyczną oraz wykonać wyrazowy test na obecność koronawirusa. Dopiero po otrzymaniu negatywnego wyniku można było wejść do namiotu - oczywiście wyłącznie w maseczce.

Koncerty Kwiat Jabłoni, Krzysztof Zalewski, Igo, 29. Finał WOŚP

W namiocie naprzeciwko siebie znajdowały się dwie sceny, na których bez przerwy odbywały się różne koncerty. Bardzo restrykcyjnie pilnowano dystansu społecznego - tak bardzo, że wszystkie koncerty odbywały się praktycznie bez udziału widowni.

Piotr Bukartyk 29. Finał WOŚP

Wielu fanów przyciągnęły słynne licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania były między innymi rakieta Igi Świątek, książka z autografem Donalda Tuska oraz wielki kostium homara dla dorosłego człowieka.

Licytacje 29. Finał WOŚP

Jednak najbardziej wyczekiwaną rzeczą, którą można było wygrać na licytacji, była książka "Inaczej" Radka Kotarskiego, który jako dodatek do książki dorzucił... swoje Ferrari! Książka wraz ze skromnym dodatkiem została ostatecznie sprzedana za 450 201 PLN.

Radek Kotarski Ferrari 29. Finał WOŚP

Przez cały dzień Finału dzięki zrzutce na 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można było wysłać swoje światełko do nieba. Każda wpłata na rekordową zrzutkę dla WOŚP nagradzana była imiennymi, osobistymi podziękowaniem od Jurka Owsiaka. Tak np. wpłata Krzysztofa nagrodzona została takim filmem:

 
 


Zobaczcie, jak z roku na rok wspólnie biliśmy kolejne rekordy zrzutek dla WOŚP!
- Rok 2016 - udało się zebrać 60 196 zł! Zobacz zrzutkę.
- Rok 2017 - udało się zebrać 71 282 zł! Zobacz zrzutkę.
- Rok 2018
- udało się zebrać 175 090 zł! Zobacz zrzutkę.
- Rok 2019 - udało się zebrać 120 567 zł! Zobacz zrzutkę.
- Rok 2020 - udało się zebrać 206 423zł! Zobacz zrzutkę.
- Rok 2021 - udało się zebrać 575 557zł! Zobacz zrzutkę

Łącznie dla WOŚP zebraliśmy już ponad 1 209 115 PLN!!! Na koniec, z rąk Jurka Owsiaka otrzymaliśmy pamiątkowy puchar jako nagrodę za zaangażowanie w działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jednak tak naprawdę puchar należy się Wam - dziękujemy za Wasze wsparcie, zakładanie skarbonek dla WOŚP, udostępnianie zrzutek i wpłaty! Ustaliliśmy nowy rekord do pobicia - i za rok na pewno go pobijemy!

Zrzutka Nagroda 29. Finał WOŚP

Siema!!!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Comments 2

or Sign up to add a comment.