Wróć do bloga

Wystartowała #RozgrzewkaPrzedFinalem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wystartowała #RozgrzewkaPrzedFinalem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Napisano 15 grudnia, 2020
Wystartowała #RozgrzewkaPrzedFinalem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Po raz piąty zrzutka.pl gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tak, jak dla każdego sportowca finał imprezy jest kluczowym momentem, tak dla nas Finał Wielkiej Orkiestry jest wyjątkowym wydarzeniem, na które chcemy wspólnie się przygotować - wspólnie rozgrzać. Cała Polska bierze udział w Finale i co roku wygrywa! W związku z tym zapraszamy na ogólnopolską Rozgrzewkę przed 29. Finałem na zrzutka.pl/wosp.

Wszystkie pieniądze zgromadzone w trakcie akcji #RozgrzewkaPrzedFinalem, zostaną automatycznie dodane do środków pieniężnych zebranych przez WOŚP i jej wolontariuszy w ramach Finału zbiórki online, a całość zasili konto Fundacji Jurka Owsiaka.


Zaproszenie do rozgrzewki od Jurka Owsiaka

 

Ze względu na specyfikę Finału przeprowadzanego głównie online i nowej formy, potrzebujemy Twojej pomocy! Dołącz do naszych wirtualnych trenerów i rozgrzej serca Polaków. Zrzutka.pl/wosp ma być tylko centrum rozgrzewki, natomiast zachęcamy Was do rozgrzewania się i wsparcia akcji na swoich kanałach social media. Opublikujcie zdjęcie ze swojej domowej rozgrzewki lub nagrajcie krótki filmik, który zachęci Waszych bliskich do rozgrzania się. Pamiętajcie, aby swoje zdjęcia i filmy opisać hashtagami #wosp21 i #RozgrzewkaPrzedFinalem.

Przykład - inspiracja rozgrzewki


 

Dzięki nowej funkcjonalności na zrzutka.pl możesz poprowadzić również własną rozgrzewkę! Wystarczyć kliknąć “Załóż swoją rozgrzewkę” na zrzutka.pl/wosp by razem z nami rozgrzać serca Polaków. Stworzysz przez to nakładkę na zrzutkę “Rozgrzewka przed Finałem” pod Twoim nazwiskiem, którą możesz spersonalizować swoim tytułem i opisem. Twoja własna rozgrzewka pozwoli Ci zbierać na rzecz 29. Finału, a zebrane przez Ciebie środki automatycznie trafią na konto WOŚP i będą doliczone do wyniku rozgrzewki.

Podsumowując - na zrzutka.pl możesz rozgrzać się na trzy sposoby:

 

  1. Domowa rozgrzewka - wesprzyj dowolną kwotą Rozgrzewkę przed Finałem na zrzutka.pl/wosp.
  2. Profesjonalna rozgrzewka - nagraj własny film lub zrób zdjęcia ze swojej rozgrzewki i udostępnij akcję na swoich kanałach social media używając hashtagów #RozgrzewkaPrzedFinalem #wosp2021.
  3. Prowadzący rozgrzewkę - załóż swoją rozgrzewkę i zbieraj razem z nami na 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 300 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 3

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.