Twórz Skarbonki do zrzutek i wspieraj wybranych Organizatorów!

Napisano 10 grudnia, 2020. Aktualizacja: 29 lutego, 2024.
Twórz Skarbonki do zrzutek i wspieraj wybranych Organizatorów!

Od dziś nie tylko wpłatą lub udostępnieniem możesz wesprzeć Organizatora zrzutki, która jest szczególnie warta uwagi. Ruszają 'Skarbonki' - zobacz jak korzystać z tego rozwiązania!

Skarbonki - o co w tym chodzi:

  • Skarbonka nie stanowi osobnej zrzutki – wszystkie środki zgromadzone w jej ramach trafiają bezpośrednio na rachunek oryginalnej zrzutki i dysponować może nimi wyłącznie jej Organizator; 
  • Skarbonka umożliwia wyodrębnienie grupy wspierających, którzy wspierają oryginalną zrzutkę za pośrednictwem Skarbonki. W ten sposób, możesz wesprzeć oryginalną zrzutkę, a jej Organizator będzie wiedział, ile pieniędzy zebrał dzięki utworzonej przez Ciebie Skarbonce - to Ty widniejesz w widoku Skarbonki jako Organizator Skarbonki!
  • Nowo utworzona skarbonka zawiera domyślny tytuł i opis, które możesz z łatwością edytować 

Poniżej znajduje się widok przedstawiający przykładową Skarbonkę - założoną przez Michała na rzecz zrzutki o celu zdefiniowanym jako "Zrzutka dla rodziny Pawła":


skarbonka


  • Ponadto w widoku zrzutki posiadającej założone Skarbonki (które przyjęły minimum jedną wpłatę) znajduje się lista Skarbonek założonych na rzecz takiej zrzutki:

Skarbonki w widoku zrzutki

Skarbonki - jak założyć i jak zarządzać:

  • Jako wspierający możesz w sekcji "Skarbonki" (obraz powyżej) wybrać opcję "Załóż skarbonkę" - nastąpi przekierowanie do widoku tworzenia Skarbonki, na którym zdefiniujesz najważniejsze parametry Twojej Skarbonki:
dodaj skarbonkę


  • po uzupełnieniu klikasz 'zapisz' i Twoja Skarbonka jest gotowa do przyjmowania wpłat na rzecz zrzutki, dla którego została utworzona!

Ważne - w każdej chwili możesz wyłączyć swoją Skarbonkę w ustawieniach - po wyłączeniu skarbonki nie będzie można dokonywać przez nią wpłat, a odwiedzający zobaczy komunikat “Skarbonka wyłączona przez organizatora skarbonki”. Skarbonki nie będzie można ponownie włączyć (wyłączenie nie ma wpływu na wpłaty przyjęte przez Skarbonkę do momentu jej wyłączenia):


Informacja - Skarbonka jest zależna od zrzutki, dla której została stworzona - jeśli zrzutka zostanie usunięta lub wyłączona, to automatycznie wyłączone zostaną powiązane z nią Skarbonki.


Skarbonki - co to daje:


Dzięki Skarbonce możesz wesprzeć oryginalną zrzutkę, a jej Organizator będzie wiedział, ile pieniędzy zebrał dzięki utworzonej przez Ciebie Skarbonce - to Ty widniejesz w widoku Skarbonki jako jej Organizator! Połącznie skarbonki i kreatywnego pomysłu na zebranie pieniędzy, to prosty przepis na udaną akcję charytatywną - sprawdź, jak zrobili to nasi użytkownicy!

Rada - oprócz Skarbonki możesz skorzystać również z linku śledzącego, który pozwoli zmierzyć wpływ Twoich działań na postępy w zbiórce - przeczytaj więcej o linkach śledzących. Uwaga - dzięki Skarbonce każdy dowie się ile udało się zebrać dzięki Twojemu zaangażowaniu (zaś jeśli użyjesz linku śledzącego, to ta informacja będzie znana tylko Tobie).


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 300 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 17

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.