id: en4tak

Animacje wakacyjne dla dzieci

Animacje wakacyjne dla dzieci

Nasi użytkownicy założyli 1 167 613 zrzutek i zebrali 1 215 271 850 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Stowarzyszeniem Wsparcia i Interwencji „Support”, które wspiera osoby w kryzysie. Realizujemy różnorodne projekty, które mają na celu pomoc osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej. Pracujemy głównie w obszarach pomocy społecznej, profilaktyki, ochrony zdrowia psychicznego, edukacji oraz wykluczenia społecznego.

Na co zbieramy?

Nasze Stowarzyszenie realizuje wiele działań dla osób znajdujących się w kryzysie. Dlatego też w wakacje chcielibyśmy zorganizować animacje wakacyjne dla dzieci z Sopotu, które z różnych przyczyn nie mają możliwości na odpłatne uczestniczenie w takiego rodzaju wydarzeniach.

Jak wiemy wakacje to ważny czas dla dzieci - czas bez szkolnej rutyny, codziennych obowiązków, czas zabawy i odpoczynku. Jednocześnie brak dostępu do pedagogów szkolnych oraz brak kontaktu ze szkolną kadrą może spowodować różnego rodzaju kryzysy u dzieci, które np. ze względów finansowych letni czas spędzają w domu, gdzie mogą czuć osamotnienie.                

W związku z tym chcielibyśmy podarować tym dzieciom mile spędzony czas w miłym gronie profesjonalnych specjalistów.

Zebrane pieniądze przeznaczymy na pokrycie kosztów związanych z organizacją zajęć dla dzieci z Sopotu. Środki, które zbierzemy zostaną wykorzystane na opłacenie wyżywienia dla wychowanków i wynagrodzenia dla profesjonalnej kadry opiekunów oraz na zorganizowanie atrakcji (np. bilety wstępu na kręgielnię, do kina, do sali zabaw, wyjścia na lody).

Pomóżcie nam sprawić, by dzieci w wakacje nie tylko świetnie się bawiły, ale również czuły się zaopiekowane, wysłuchane i wsparte przez Nasze Stowarzyszenie😊

Liczymy na Wasze wsparcie i wierzymy, że dobro zawsze wraca😊

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 1

KR
Kanonim Ryś
200 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!