id: enbwh4
Nagrobkowi Naszych Aniołków grozi rozbiórka - Zostało Nam tylko parę dni na spłatę ostatniej raty
Nagrobkowi Naszych Aniołków grozi rozbiórka - Zostało Nam tylko parę dni na spłatę ostatniej raty
Opis zrzutki
Zostało Nam tylko kilka dni na zebranie 1400zł to kwota potrzebna aby do końca spłacić nagrobek Aniołków który został postawiony w połowie sierpnia Dzięki zrzutce https://zrzutka.pl/efbef9 udało się zebrać część kwoty za nagrobek, niestety nie udało Nam się jeszcze do tej pory spłacić nagrobka w całości, do spłaty zostało Nam jeszcze 1400zł i zostaliśmy poinformowani przez kamieniarza że jeśli nie zapłacimy jednorazowo całej tej kwoty pomnik zostanie rozebrany...💔
Niestety aktualnie mamy ciężką sytuację i nie dysponujemy taką kwotą.
Błagam o wpłatę chociaż 1zł
Rozebranie pomnika Naszych Aniołków rozerwało by mi serce do końca...
Niestety aktualnie mamy ciężką sytuację i nie dysponujemy taką kwotą.
Błagam o wpłatę chociaż 1zł
Rozebranie pomnika Naszych Aniołków rozerwało by mi serce do końca...
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.