id: engmkr

Oxandrolone korzyści i dawki

Oxandrolone korzyści i dawki

0 zł 
z 12
0%
50 dni
do końca
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 912 462 zrzutki i zebrali 874 520 019 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Oxandrolon to najlżejszy steryd na współczesnym rynku farmakologii sportowej. Polecany jest dla kobiet i sportowców, niezależnie od poziomu sprawności fizycznej. Stosuje się go głównie w kursach zwiększania masy mięśniowej.

 

 

Głównym składnikiem aktywnym sterydu jest oxandrolone. Został zsyntetyzowany na początku ubiegłego wieku. Oxandrolone ma słabe właściwości androgeniczne i potężne anaboliczne. Ale pomimo tych cech, nie zaleca się stosowania go solo w kursach na przyrost masy mięśniowej. Średni okres półtrwania anabolika wynosi 10 godzin.

 

 

Do głównych pozytywnych właściwości anabolików należą:

 

 

  • Przyspieszenie procesów rozkładu tłuszczu;
  • Wzmocnienie apetytu;
  • Stymulacja syntezy hormonu wzrostu;
  • W kursie łączonym steryd pozwala na uzyskanie masy mięśniowej o wysokiej jakości;
  • Zwiększenie wydajności siłowej.

 

Zalecenia dotyczące stosowaniaKobiety mogą również stosować produkt w celu poprawy swoich wyników sportowych. Dawkowanie i czas stosowania ustalane są indywidualnie dla każdego sportowca. Średnio, kobiety mogą być zalecane do podjęcia do 20 mg sterydów dziennie, podczas gdy dla sportowców dawka nie powinna wykraczać poza 20 do 80 mg. Czas trwania kursu nie powinien być dłuższy niż 2 miesiące. Terapia naprawcza jest obowiązkowa po odstawieniu steroidów.

 

 

Jest najczęściej stosowany przez ciężarowców i powerlifterów. Lek pozwala uzyskać efekty bez wpływu na masę mięśniową. Czasami lek jest stosowany na kursach bezterminowych. Na mostach w tym przypadku, Anavar jest podjęte. Sterydy i spalacze tłuszczu w najlepszej cenie w Polsce kupisz w sklepie ze sterydami anabolicznymi http://sterydysklep.com/

 

 

Solo biorąc Oxandrolone jest wybierany przez początkujących sportowców. Jednak ten steryd jest dość szybko adaptowany przez organizm. A to z kolei zmniejsza skuteczność przyjmowania. Nie należy zwiększać dawki w celu zwiększenia skuteczności kursu, ponieważ może to spowodować rozwój działań niepożądanych.

 

 

Możesz zwiększyć skuteczność leku bez skutków ubocznych, łącząc go z innymi AAS. Jest to jeden z niewielu leków dozwolonych w połączeniu dla kobiet-sportowców. Najczęściej łączą ten steryd z Primobolanem.

 

 

Mężczyźni mogą łączyć Oxandrolone z innymi sterydami i nie ma żadnych ograniczeń co do kombinacji. W celu przyspieszenia rozpadu złogów tłuszczowych lek przyjmuje się razem z Winstrolem lub Fenylopropionianem.Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!