id: ennnjw

Zakup podnośnika sufitowego UNO LIGHT

Zakup podnośnika sufitowego UNO LIGHT

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
19 756 zł 
z 15 000 zł
131%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Nazywam się Katarzyna Warachim, urodziłam się i mieszkam w Gliwicach. We wczesnym dzieciństwie uległam wypadkowi na placu zabaw, w wyniku którego stałam się osobą niepełnosprawną. Doznałam złamania kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Od tamtej pory mam niedowład czterokończynowy, mam całkowicie niesprawne ręce i poruszam się jedynie na wózku inwalidzkim. Do tej pory, przez te wszystkie lata, korzystałam z rehabilitacji i codziennej pomocy opiekunki i asystentów. Jednak większość czynności codziennych takich jak mycie, ubieranie, przesadzanie na wózek, kładzenie do łóżka oraz zakupy, przygotowywanie posiłków i karmienie, spadało na barki mojej mamy. Potrzebuję pomocy przy przesiadaniu się na łóżko i na wózek. dotychczas służył mi do tego mały, stary, ręczny podnośnik, do używania którego trzeba użyć sporej siły i umiejętności. Obecnie nas to przerosło. Jedynym sprzętem pomocniczym okazuje się podnośnik sufitowy https://www.youtube.com/watch?v=DmDeLg1Cco8 ze specjalną chustą podtrzymującą głowę. Do tego kupić muszę jeszcze szynę sufitową. Całość wyniesie około 13.500 zł. h7ca9c72720e1287.jpegNiestety znacznie przekracza to moje finansowe możliwości.


Tak, wiem, mogę się starać o dofinansowanie z PFRON w przyszłym roku, nie mam czasu jednak... Podnośnik jest mi potrzebny teraz, już, natychmiast, nie mogę czekać pół roku na ewentualne rozpatrzenie wniosku.


Twoja darowizna to dla mnie w miarę możliwości aktywne życie.


UNO Light jest podnośnikiem sufitowym pozwalającym na transport podopiecznego po prowadnicach torowiska w obrębie jednego pomieszczenia lub kilku jeśli prowadnice są ze sobą połączone w sposób ciągły bez przerw na np.: drzwi. Osobę niepełnosprawną można podnieść z wózka inwalidzkiego, łóżka, wanny, prysznica oraz z podłogi. W zależności od zastosowanych szelek użytkownika można przemieszczać w pozycji siedzącej, stojącej lub leżącej. Każdy zestaw z podnośnikiem sufitowym zawiera kamizelkę LeviKam gratis. Dodatkowo urządzenie może być przydatne podczas nauki chodzenia oraz przy rehabilitacji ruchowej.


Główne zalety podnośników sufitowych:

•komfortowe i intuicyjne użytkowanie,

•nowoczesna i dyskretna konstrukcja nie zajmująca przestrzeni użytkowej pomieszczenia,

•mała ingerencja w strukturę budynku,

•możliwość zamontowania podnośnika w prawie wszystkich warunkach architektonicznych,

•możliwość indywidualnego dopasowania systemu do potrzeb użytkownika,

•brak konieczności przemeblowania lub przebudowy pomieszczeń,

•możliwość transferu użytkownika pomiędzy pomieszczeniami bez konieczności opuszczania podnośnika.POMÓŻCIE MI CIESZYĆ SIĘ PEŁNIĄ ŻYCIA!

Przekazując darowiznę, chociaż najmniejszą, pomagacie realizować moje codzienne potrzeby. Bardzo wszystkim dziękuję!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 96

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 971 zrzutek

i zebrali

810 142 587 zł

A ty na co dziś zbierasz?