Skarbonka utworzona na rzecz zrzutki Wsparcie leczenia onkologicznego

Wspieramy Ulę!

Wspieramy Ulę!

Ta skarbonka zasila saldo zrzutki:

Wsparcie leczenia onkologicznego
Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
6 200 PLN zebrano do skarbonki
72 wspierających
Skarbonka wyłączona przez organizatora skarbonki.

Załóż swoją skarbonkę i też zbieraj dla

Wsparcie leczenia onkologicznego
Załóż skarbonkę

Opis skarbonki

W O4 Coworking i Olivii Centre wiemy, że razem możemy więcej. Dlatego zapraszamy Was do wsparcia rodziny jednego z naszych O4ian w trudnym dla nich momencie.

 

Ula Łaga, żona naszego kolegi Macieja i mama trzech cudnych córeczek, od niemal roku zmaga się ze złośliwym nowotworem. Obecnie dochodzi do siebie po wyniszczającej chemioterapii, przed nią jeszcze długa rehabilitacja, ale widać już światełko w tunelu. Teraz Ula i Maciej zbierają środki na specjalistyczne (i niestety nierefundowane) badanie tomograficzne PET, które pozwoli z całą pewnością stwierdzić, że Ula wygrała walkę z chorobą. Koszt takiego pojedynczego badania to 4500 zł, a wiadomo, że dalsza rehabilitacja pochłonie dużo więcej funduszy.


Wszystkie zgromadzone wpłaty trafią do Uli i Macieja. Pomogą sfinansować badania, ale także zakup specjalistycznych suplementów i sesji rehabilitacyjnych, które pozwolą Uli wrócić do pełni sił.

 

Społeczność O4 Coworking i Olivii Centre nie byłaby sobą, gdyby nie dołożyła czegoś extra od siebie - darczyńców! I tak... wpłacając 50 zł lub więcej otrzymasz O4owy kalendarz na 2024 rok!

Szczęśliwi czasu nie liczą? Nasz autorski kalendarz sprawi, że odliczanie upływających dni stanie się przyjemnością. Wydany w limitowanym nakładzie kalendarz jest połączeniem klasycznego zdzieraka i... twojego osobistego coacha inspirującego do sięgania gwiazd!

 

Kalendarze można odbierać u community managerów w O4 Four!

 

Dziękujemy za wsparcie! W O4 Coworking i Olivii Centre działamy razem - nie tylko od święta! Pomaganie to już nasza Oliviowa tradycja :)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 72

preloader