id: erg7ee

Czesne dla 3 uczniów z Malawi

Czesne dla 3 uczniów z Malawi

Nasi użytkownicy założyli 1 037 881 zrzutek i zebrali 1 108 772 529 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Malawi (Republika Malawi) leży w południowo-wschodniej Afryce i należy do grona najsłabiej rozwiniętych krajów świata. Gospodarka praktycznie w całości opiera się na rolnictwie, a na obszarach wiejskich mieszka ok. 90% ludności kraju. 


Trzy lata temu poznaliśmy Michaela Chimwala – katolickiego księdza, malawijczyka, który studiował w Warszawie. Zaprzyjaźnił się on z ludźmi ze wspólnoty „Dom w ramionach Ojca”, nawiązaliśmy z nim trwałe relacje i jesteśmy w kontakcie pomimo jego powrotu do kraju. Staramy się mu pomagać, jak tylko możemy.


Rok temu, dzięki darczyńcom naszej Fundacji, dwum uczniom i studentce, pochodzącym z biednych rodzin bądź będącymi sierotami, daliśmy możliwość uczenia się i studiowania. W załączeniu - filmik z podziękowaniem dwóch z dziewczyn za możliwość nauki. Zdobycie wykształcenia dla niech, oznacza polepszenie bytu całej jej rodziny.


W tym roku również, chcielibyśmy dzięki życzliwości naszych darczyńców, móc zafundować rok nauki dla Joyce, Mayamiko i Emmanuela. Joyce studiuje (rok nauki wynosi 765 Euro) a Mayamiko i Emmanuel są w liceum (rok nauki każdego z nich to 750 Euro).

Jesteśmy, jako Fundacja “Back Home” w trakcie tworzenia pomocy długofalowej, w tym budowy studni i zachęcamy do obserwowania naszych działań w tej części globu.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 41

 
Dane ukryte
350 zł
JO
Joanna
 
Dane ukryte
100 zł
PZ
Piotr Zielawski
1 000 zł
Anna Żuczkowska
500 zł
IB
Izabela
100 zł
JB
Joan dla Magdy
45 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AO
Anna
50 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!