id: errw75

Remont Biura Fundacji

Remont Biura Fundacji

Nasi użytkownicy założyli 1 170 196 zrzutek i zebrali 1 219 446 029 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nasza organizacja działa nieprzerwanie już ponad 21 lat, a od 18 lat wynajmujemy lokal przy ulicy Międzynarodowej 61 w Warszawie. W ciągu tych wszystkich lat naszych działań na rzecz pacjentów prócz prowizorycznych prac naprawczych i odświeżania ścian w naszej siedzibie nie było żadnego remontu.Drodzy Przyjaciele Fundacji!

Czy wiecie, że meble, na których pracujemy mają ponad 20 lat? A nasze biuro nigdy nie przeszło generalnego remontu?

errw75-08d95375.png

errw75-e8d890.png


Nasza organizacja działa nieprzerwanie już ponad 21 lat, a od 18 lat wynajmujemy lokal przy ulicy Międzynarodowej 61 w Warszawie. W ciągu tych wszystkich lat naszych działań na rzecz pacjentów prócz prowizorycznych prac naprawczych i odświeżania ścian w naszej siedzibie nie było żadnego remontu. Ubiegłoroczne, rekordowo upalne lato i brak klimatyzacji sprawiły, że dwa główne pomieszczenia zostały praktycznie wyłączone z użytkowania – szklane witryny skupiają na sobie ogromną ilość ciepła, które oddają do wnętrza (Zimą z kolei jest za zimno). Instalacja klimatyzacji powoduje konieczność doprowadzenia większego zasilania do biura, a co za tym idzie wymianę sporej części elektryki. A jak wymiana elektryki to kucie ścian, jak kucie ścian to dochodzą kolejne problemy (kiedyś w naszej siedzibie był sklep rybny). Gdzie nie spojrzymy widać, że czas zrobił swoje i dalsze odkładanie remontem nie ma sensu.


Dlaczego Wam o tym piszemy?

Jako organizacja pozarządowa nie mamy własnych środków na realizację remontu, nie możemy tez zrealizować go ze środków z 1%.

errw75-d96f4498.png

Zwracamy się do Was jako naszych przyjaciół obserwujących i wspierających nasze działania o pomoc w zbiórce potrzebnych pieniędzy na ten ważny dla nas cel. Przed nami kolejne lata działań, nowe projekty i pomysły. Zależy nam przede wszystkim na tym, by nasi pacjenci oraz instytucje z którymi współpracujemy czuli się u nas komfortowo. W biurze spędzamy sporą część naszego życia i tak jak remontujemy co jakiś czas nasze mieszkania mamy nadzieję, że uda nam się wyremontować naszą fundację, by bezpiecznie działać następne 20 lat.

Jeśli nie możecie wpłacić choć drobnej sumy prosimy o udostępnianie zbiórki innym. Czym więcej osób dowie się o niej, tym większe szanse na powodzenie projektu Dziękujemy za każde wsparcie!

Zakres planowanych prac: - wymiana podłóg - zakup i montaż klimatyzacji (2 pomieszczenia biurowe) + instalacja dodatkowego zasilania koniecznego do pracy klimatyzacji - poprawa i wymiana części instalacji elektrycznej - malowanie ścian i sufitów (wszystkie pomieszczenia biurowe) - wymiana części stolarki okiennej (tylko spróchniałe elementy) - wymiana żaluzji okiennych - wymiana oświetlenia w sali konferencyjnej - przebudowa wejścia do biura - przeniesienie monitoringu i zakup nowej kamery - kosmetyka części kuchennej i WC - zakup nowych biurek oraz szafek podbiurkowych - zakup 2 zamykanych szafek na dokumenty - zakup stolika pod rzutnik


Bądźmy w kontakcie

Fundacja Urszuli Jaworskiej Międzynarodowa 61 Warszawa T: 22 870 05 21

Sebastian Gawlik[email protected]

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

IW
Iwona Wieczyńska
700 zł
AC
Artur Chróścielewski
200 zł
IB
Iwona Świerczek Bażańska
200 zł
MS
Marcin Stawicki
200 zł
BJ
Beata Jankowska- Tzimas
100 zł
HG
Halina Gawlik
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AW
Agnieszka Wojnarowska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków