id: erzesr

Graba na Mistrzostwach Świata Hyrox we Francji

Graba na Mistrzostwach Świata Hyrox we Francji

Nasi użytkownicy założyli 1 037 217 zrzutek i zebrali 1 107 146 126 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

Nazywam się Arek, w swoim środowisku znany jako "Graba". Jestem studentem fizjoterapii, trenerem personalnym i ambitnym sportowcem amatorem. Trenuję intensywnie już od wielu lat, zaczynając od samego ulicznego biegania, poprzez trail, trening siłowy i na biegach z przeszkodami kończąc.


Odkryłem jednak fitnessowe wyścig "Hyrox". To bieganie połączone z ćwiczeniami funkcjonalnymi, które weryfikują sprawność całego ciała. Ostatnio miała miejsce pierwsza edycja w Polsce, na której wykręciłem 2 czas w Hyrox Men Open i wygrałem swoją kategorię, co dało mi slota na Mistrzostwa Świata Hyrox!


Uwielbiam taki wysiłek, doprowadzanie swojego organizmu do granic możliwości daje mi niesamowitą satysfakcję i motywuje do dalszego rozwoju. Ogółem to niesamowite przeżycie, a organizacja jest na najwyższym światowym poziomie. Startuję w zawodach różnych organizatorów od wielu lat i nigdy z czymś takim się nie spotkałem - stąd moje zainteresowanie. Mistrzostwa odbędą się w dniach 7-9 czerwca 2024 w Nicei. Wszystko niestety kosztuje, przy budżecie studenta bardzo rzadko podróżuję i taki wyjazd nie jest możliwy. Dlatego zwracam się do Was z wielką prośbą o chociaż drobną wpłatę...


W zamian mogę zaoferować relacje z moich przygotowań i samych zawodów w social mediach.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 57

SZ
TEAMTOM
50 zł
MS
Monika Weis
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
KA
kayou
20 zł
SI
Sylwia
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AG
Aneczka
50 zł
MM
Maro Marecki
50 zł
JP
Jarek Polak
50 zł
PB
Paulina
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków