id: espbj5

Wesprzyj rozwój Nauka. To Lubię

Wesprzyj rozwój Nauka. To Lubię

6 492
miesięcznie
0%
78 255 zł 
łącznie
1786 
wspierających
Wspieram
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności7

 • Drodzy Mecenasi!


  Minął już prawie miesiąc, od kiedy ruszył projekt Akademia Superbohaterów. Do książki i gry karcianej dołączyły w międzyczasie koszulki z naszymi bohaterami. Koszulki możecie zamówić tylko do 7 listopada.

  s7cb4ceab50d8bb3.jpegNasze produkty zamówicie tylko w sklepie Fundacji Nauka. To Lubię www.sklep.naukatolubie.pl

  Dochód ze sprzedaży pozwala realizować ciekawe materiały edukacyjne dla dzieci i rodziców, a także finansować granty dla młodych, zdolnych naukowców.  Czytaj więcej
 • Drodzy,

  wystartowaliśmy z nowym projektem: nowa książka i pierwsza gra karciana, która stworzyłem: https://sklep.naukatolubie.pl, a Wy jako Mecenasi macie 20% zniżki na zakup. Wszystkie szczegóły otrzymaliście w mailu, jesli ktoś z Mecenasów nie odebrał proszę o kontakt: [email protected]


  Pozdrawiam,

  Tomek


  lb60307a911cb39c.png

  Czytaj więcej
 • Minęło trochę czasu, więc bardzo chciałbym Wam pokazać, co nowego w ostatnim czasie udało nam się zrobić dzięki Waszemu wsparciu.


  • Raporty fact checkingowe - to nowy format, w którym poruszam ważne, bieżące tematy, biorąc pod lupę najnowsze badania naukowe, dotyczące omawianego zagadnienia. Do tej pory udało nam się opracować dwa takie raporty, którym towarzyszą materiały video na kanał Nauka. To Lubię:


  Raport o skuteczności noszenia maseczek w kontekście pandemii Covid-19

  Raport na temat szczepień dzieci przeciw Covid-19


  • Nowy format video - Subiektywnym Okiem Rożka - czyli cotygodniowy przegląd najważniejszych (subiektywnie) lub najciekawszych badań/odkryć naukowych. Filmy z tego cyklu możecie zobaczyć TUTAJ.
  • W przygotowaniu jest serial animowany dla dzieci w technice animacji poklatkowej, dotyczący przygód sondy kosmicznej. Tego nie mogę Wam jeszcze zaprezentować, ale chciałbym, żebyście wiedzieli o tym projekcie, który powstaje z myślą o najmłodszych.
  • Niezmiennie zapraszam wszystkich Mecenasów na zamkniętą grupę na Facebooku, na której organizuję od czasu do czasu spotkania live, informując na bieżąco o działaniach Fundacji Nauka. To Lubię.


  Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się na wsparcie i rozwój działań Fundacji. Bez Was - drodzy Mecenasi - nie byłoby wielu wartościowych projektów.


  Serdecznie pozdrawiam,

  Tomek Rożek

  Czytaj więcej
 • Drodzy Mecenasi!


  Wczoraj z okazji Dnia Dziecka Fundacja Nauka. To Lubię ogłosiła konkurs plastyczny dla najmłodszych, który mógł zostać zorganizowany między innymi dzięki Waszemu wsparciu! Bardzo za to dziękuję w imieniu swoim i naszych przyszłych laureatów :-)


  Szczegóły konkursu, który powstał w ramach projektu "Akademia Cyfrowego Rodzica", znajdują się tutaj:


  SZCZEGÓŁY KONKURSU

  m275591adcbe766f.png

  Zachęcam Wasze dzieci, lub dzieci Waszych znajomych, przyjaciół, rodziny, do uczestnictwa. Poślijcie tę informację dalej w świat.

  Czytaj więcej
 • Minęły 3 tygodnie od wystartowania zrzutki na rozwój projektów Nauka. To Lubię i dziś chciałbym się podzielić pierwszymi efektami prac oraz pokazać, co udało się stworzyć dzięki Waszemu wsparciu.


  #1 Pierwszy materiał to fact-checkingowy film na temat sadzenia lasów. W podlinkowanym poniżej video staram się odpowiedzieć na pytanie, czy sadzenie drzew pomogłoby zatrzymać postępujące zmiany klimatyczne?


  POD TYM LINKIEM ZNAJDZIESZ FILM NA TEN TEMAT


  #2 Wczoraj miał swoją premierę naukowy raport fact-checkingowy dotyczący skuteczności maseczek w kontekście walki z pandemią koronawirusa. Fundacja przygotowała raport w formie dokumentu pdf oraz film na kanał YouTube Nauka. To Lubię


  PRZEJDŹ DO FILMU


  ZOBACZ DOKUMENT PDF


  PRZECZYTAJ WPIS NA BLOGU


  Za każde wsparcie dziękuję i obiecuję jeszcze więcej ciekawych materiałów!

  Czytaj więcej
 • Wszystkich, którzy wsparli rozwój Nauka. To Lubię, zapraszam do zapisu na specjalną listę mailingową. Za pomocą tego newslettera będę na bieżąco wysyłał Wam wiadomości na temat działań fundacji, które wsparliście poprzez zrzutkę.


  TUTAJ ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

  r8872da533a5624d.jpeg

  Czytaj więcej
 • Drodzy,

  „Nauka. To Lubię” – zarówno portal, jak i kanał oraz fanpage szybko się rozwijają. To Wasza zasługa!

  Właśnie przekroczyliśmy pół miliona subskrypcji na YouTube‼️

  Ogromnie Wam dziękuję za to, że jesteście i za to, że mogę liczyć na Wasze zaufanie!

  Przed nami wiele ciekawych projektów, filmów, tekstów. Wszystko dzięki Wam i dla Was!

  Czy dosięgniemy miliona subskrypcji? 😉 Czas pokaże, a dziś dziękuję za to, że jesteście ze mną.

  Tomasz Rożek

  ted37ac402315b19.png

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

e8299d4cbdc24f33.pngNauka to Lubię ma już 8 lat. Dzisiaj to już nie tylko video blog, który właśnie przekroczył liczbę pół miliona subskrypcji, ale także podcast, kanał naukowy dla dzieci i strona www. To wszystko dla Was i dzięki Wam. I mam nadzieję, że to dopiero początek. Sam jednak nie jestem w stanie rozwijać środowiska Nauka. To Lubię, dlatego chcę was poprosić o pomoc. 

 

Moje działania znajdziesz pod tymi linkami:

 

Blog Nauka. To Lubię

Kanał na YouTube Nauka. To Lubię

Kanał na YouTube Nauka. To Lubię Junior

Podcast Nauka. To Lubię

 

CEL ZRZUTKI

 

Dzięki Waszemu wsparciu chciałbym stworzyć naukowy serwis fact-checkingowy. Ostatnie miesiące szczególnie wyraźnie pokazały, jak ważne są wiarygodne źródła informacji. Chciałbym stworzyć miejsce, w którym będzie można weryfikować naukowe fakty.

 

Dla najmłodszych chciałbym robić ciekawe, rozwijające serie video. Mam nadzieję, że uda nam się zebrać środki, by były wizualnie piękne i animowane.


Zobacz jeden z moich filmów na kanał Nauka. To Lubię Junior:

 


Rodzicom i nauczycielom chciałbym dostarczać więcej interesujących materiałów, nie tylko w formie video, ale także w formie np. poradników.


Ponadto za część kwoty, którą wpłacicie na konto zrzutki chcę stworzyć fundusz grantowy dla młodych i zdolnych uczniów. Zależy mi na wspieraniu czasami szalonych, ale moim zdaniem wartościowych projektów naukowych. Spotykam wielu młodych ludzi, którzy mają ogromny potencjał, uważam, że nie możemy pozwolić na to, żeby się marnował. W przeszłości wspierałem różne inicjatywy – jak chociażby ostatnio budowę uczniowskiego „satelity”  – ale chcę by Fundacja Nauka. To Lubię zajmowała się tym regularnie.

 

Osoby, które zdecydują się na stałe wspieranie fundacji zaproszę do rady, która będzie współdecydowała, które naukowe projekty warto sfinansować!


POMÓŻ MI ZREALIZOWAĆ TEN CEL

 

Naukę popularyzuję od lat. Sprawdzam fakty, mówię o nich w sposób zrozumiały, chcę byście byli na bieżąco z tym, co dzieje się w nauce. Uważam, że to ważne i dla osób dorosłych i dla dzieci. W rozwoju Nauka. To Lubię dotarłem jednak do ściany. Bez finansowego wsparcia nie jestem w stanie robić więcej. Czas mamy szczególny, dla wielu bardzo trudny. Ostatnie miesiące szczególnie wyraźnie pokazały, jak ważne są wiarygodne źródła informacji, jak ważne jest wspieranie rodziców i szkoły w edukacji dzieci. Dlatego właśnie TERAZ was proszę o finansowe wsparcie. Za każdą, nawet najmniejszą kwotę z całego serca dziękuję. 


Zachęcam do wpłaty cyklicznej, ale nie narzucam żadnych progów. Wspierasz tyle, ile możesz. Bez względu na kwotę, Mecenasów Nauka. To Lubię zapraszam do zamkniętej grupy, w której będziemy:


- regularnie spotykać się w formule online;

- dyskutować o tematach odcinków;

- decydować o przyznawaniu grantów;

- ustalać daty i miejsca spotkań stacjonarnych (po pandemii).


DOŁĄCZ DO GRUPY MECENASÓW NAUKA. TO LUBIĘ

e1fedccfe53be5ec.jpeg

Dlaczego wsparcie cykliczne jest tak ważne?

Będę regularne spotykał się (w formule on-line) z osobami wpłacającymi cyklicznie
Będziemy umawiać się na spotkania stacjonarne (po pandemii)
Na spcecjalnej grupie społeczności Nauka. To Lubię będziemy dyskutować o tematach odcinków filmów na kanale NTL
Wybierając cykliczne wsparcie zasiądziesz w specjalnej radzie, która będzie współdecydowała, które naukowe projekty warto sfinansować
Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1786

GB
Grzegorz Biziel
1 000 zł
AK
Andrzej Kaczor
1 000 zł
 
Dane ukryte
543 zł
 
Dane ukryte
500 zł
C9
Konrad
500 zł
MM
Andrzejku
500 zł
PO
Piotr Olech
500 zł
 
Dane ukryte
440 zł
MW
Maciej Widomski
300 zł
JF
Janusz Florkiewicz
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 74

 
2500 znaków

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.