Park street workoutowy w Lewinie Brzeskim ID: esw76j

Park street workoutowy w Lewinie Brzeskim ID: esw76j

1 435 zł z 62 000 zł

2%

1 435 zł

1 435 zł

z 62 000 zł

176 dni

176 dni

do końca

39

39

wspierających
2%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Pomysł powstał "spontanicznie". Nie jestem osobą uprawiającą street workout profesjonalnie, lecz uwielbiam ćwiczenia na drążkach, tym bardziej na świeżym powietrzu, gdyż sądzę że jest to zdrowa i naturalna droga budowania sylwetki oraz sprawności - wykorzystując przy tym masę swojego ciała. Pomyślałem więc, że profesjonalny park street workoutowy w naszym małym, urokliwym miasteczku - to było by coś pięknego..


I się zaczęło... od marca br. zacząłem przeglądać oferty różnych firm i tutaj pojawił się nie mały wyczyn, gdy budowa średniej wielkości parku oscyluje w granicach 40-70 tys. złotych (materiały, transport wraz z montażem, oraz wykonanie nawierzchni bezpiecznej - wszystko spełniające określone wymogi). 60000 zabrzmiało w mojej głowie horrendalnie, lecz po czasie zanikało to z myślą że przecież w jedności jest największa siła. Samemu to można zrobić co najwyżej fikołka na trawie, ale razem możemy wszystko!

Spotkałem się więc z Burmistrzem miasta, który po przedstawieniu pomysłu wyraził zainteresowanie oraz zgodę na budowę parku i zaoferował pomoc w postaci płyty żelbetowej pod montaż konstrukcji. Park docelowo ma powstać obok plaży w Lewinie Brzeskim, tuż przy linii brzegowej zbiornika wodnego.


Apeluje w głównym stopniu do mieszkańców naszej gminy i powiatu brzeskiego prosząc o pomoc wsparcia zbiórki. Starszych jak i młodszych, ćwiczących czy też nie..

Zamiast czipsów lub piwa, raz w miesiącu wpłacić tą symboliczną kwotę na dany cel, a w parę miesięcy uda nam się nazbierać kwotę potrzebną do wybudowania wymarzonego parku street workoutowego!

Wierzę w to, że kiedy zbiórka osiągnie limit, powstanie więcej takich inicjatyw w naszym powiecie które sam chętnie będę wspierał.


Jeszcze raz proszę w imieniu młodzieży aktywnej o pomoc i wsparcie zbiórki, a gdy razem się nam to uda - w wiosnę 2021 zapraszam wszystkich na wspólny trening! :)


Linki potwierdzające autentyczność:


https://opole.tvp.pl/49238098/zbiorka-na-park-do-street-workoutu-mieszkaniec-lewina-brzeskiego-angazuje-w-nia-mieszkancow


https://www.brzeg24.pl/gmina-lewin-brzeski/166685-chca-zainstalowac-urzadzenia-street-workout-na-terenie-rekreacyjnym-w-lewinie-brzeskim/

Wpłacający39

T
TimoN
100 zł
DM
Dorota Mościcka
100 zł
SW
Sylwia Wybrańska
100 zł
MK
Mirosław KRUCZEK
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BM
Beata Muszak
100 zł
WK
Wiktoria Kosmala
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JK
Jacek Kodecki
50 zł
SB
Szwedzki Biceps
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

558 501 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?