id: et8jdz

Na kawałek nieba dla 2 zaniedbanych kucy.

Na kawałek nieba dla 2 zaniedbanych kucy.

1 096 zł
z 2 000
54%
zakończona
30.11.2018r
23
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 888 zrzutek i zebrali 1 065 838 491 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieramy pieniądze na wykup oraz leczenie skrajnie zaniedbanych kucyków, Matki Soni i oraz jej 4 miesięcznego syna Stefka.

Heh... Znowu ratujemy świat... To jest Sonia i Stefek. Dotarły do nas w czwartek (4.10) w nocy, niestety w zmianie dotychczasowego opiekuna musiała pomóc policja. Powiem, że na zdjęciu matka wypada dużo korzystniej niż na żywo. Klacz jest zagłodzona i zaniedbana, a wszystkie swoje skromne rezerwy wtopiła w młodego, a i tak pierwszego dnia u nas brakowało jej mleka. Na razie staramy się ją trochę utuczyć. Niestety w tej chwili jest to jak lanie wody do dziurawego wiadra - wszystko wycieka przez wymię, które udało się na szczęście szybko "podpompować" i w tej chwili jest jedyną przyzwoicie wyglądającą częścią jej ciała. W najbliższym czasie czeka je jeszcze korekcja kopyt, które zwłaszcza Soni utrudniają poruszanie. Będzie to trzeba zapewne zrobić w kilku etapach. Musimy również zebrać pieniądze na ich odkupienie, cena nie jest wysoka ale mamy jeszcze do opłacenia siano i parę innych rzeczy. Nie jesteśmy fundacją dlatego jeżeli chcecie wesprzeć finansowo Sonię i Stefana to zapraszamy do korzystania z naszych usług lub wpłat na zrzutkę.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 23

 
Dane ukryte
200 zł
KD
Kuba Dworczyński
100 zł
IJ
Iwona Jasińska-Kuligowska
50 zł
JS
Joanna Szczepaniak
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
UL
ula
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KD
Kuba Dworczynski
50 zł
MP
Maria Per
30 zł
 
Dane ukryte
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków