id: et98z4

Remont autobusu AUTOSAN H9-35

Remont autobusu AUTOSAN H9-35

Nasi użytkownicy założyli 1 169 835 zrzutek i zebrali 1 218 883 908 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutkiIkarusy, „Ogórki”, Jelcze i nie tylko możemy spotkać w różnych polskich miastach jako autobusy zabytkowe, niestety przez długi czas Olsztyn nie postarał się o taki pojazd, pomimo takiej możliwości. Przez lata miłośnicy komunikacji miejskiej z Olsztyna zachęcali władze do zachowania chociaż jednego autobusu, który mógł być wizytówką Olsztyna. Nie wykorzystano tej okazji nawet przy odbudowie starej zajezdni trolejbusowej.

W 2019 r. powstał profil FB „Komunikacja Miejska w Olsztynie – historia i teraźniejszość”, który w 2021 roku zmienił nazwę na MUZEUM KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OLSZTNIE. Stworzyliśmy własnąstronę WWW, gdzie powstała np. fotogaleria, wraz z spisem taboru. Wiemy, że zachowanie historii w temacie transportu jest bardzo ważne. Nawet to co się dzieje na naszych oczach, czyli budowa linii tramwajowej za chwilę będzie historią.My własnymi środkami staramy się to wszystko archiwizować, aby w przyszłości nowe pokolenia mogły zobaczyć dorobek wielu ludzi zaangażowanych w tworzenie komunikacji zbiorowej. 


Tym razem mamy bardziej namacalny pomysł. To zakup i remont autobusu Autosan H9-35. To wszystko dzięki wsparciu władz Szczytna w szczególności Pana Krzysztofa Mańkowskiego Burmistrza Szczytna oraz władz  ZKM Szczytno,


Nie będziemy prosić władz Olsztyna o wsparcie dlatego, że nie chcemy być zależni ( chyba nie musimy dodawać dlaczego). Zresztą sami Wiecie, że ( jak to mawiał klasyk) w Olsztynie na takie fanaberie "PIENIĘDZY NIE MA I NIE BĘDZIE". Ale my wierzymy w Mieszkańców Olsztyna, dla których takie inicjatywy mają sens. 


Nie prosimy o środki na zakup, te już mamy... Jednak prosimy Was o wsparcie remontu naszego autobusu. Szacujemy, że remont będzie nas kosztować 40 000 zł.


Chcemy, aby Autosan H9-35 stał się wizytówką Olsztyna i regionu.

Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty. Z waszych środków zakupiliśmy nowe akumulatory( 1600 zł) oraz klemy 55 zł. Zakupiliśmy również prostownik.

a60894e6b6a51404.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
magnes na lodówkę
Magnes na lodówkę z wizerunkiem autosana H9-35
50 zł

Kupione 3 z 20

Zakończona

Wpłaty 38

 
Dane ukryte
70 zł
AJ
Antoni Jaszczuk
90 zł
DB
Dawid Bliźniuk za przesyłkę
16,90 zł
 
Dane ukryte
ukryta
IP
Igor Purgacz
50 zł
DB
Dawid Bliźniuk Kalendarz 2023
40 zł
KK
Kewin Kaczorek
KG
1,12 zł
JK
34,26 zł
 
Dane ukryte
21,37 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków