id: etgmmr

Rzuć grosika na busika :)

Rzuć grosika na busika :)

10 650 zł 
z 21 300
50%
7 dni do końca
24 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Aktualizacja #2: niestety pan z którym byliśmy umówieni na zakup busika zwątpił czy chce go sprzedawać. Trochę szkoda, ale z drugiej strony możemy dzięki temu przedłużyć zbiórkę.


Aktualizacja: kilku darczyńców zdecydowało się przekazać na zakup auta 10.700 zł bezpośrednio na konto naszej fundacji. Szkoda że nie widać tego tutaj na pasku postępu, ale dzięki tym osobom znacznie obniżyliśmy kwotę do uzbierania tutaj. Dziękujemy! Wszyscy jesteśmy już bliżej końca :)


Witaj!

Skoro znajdujesz się na tej stronie, to prawdopodobnie znasz Fundację Przystań i Walcz, w której działalność angażuję się całym sobą od -nastu lat :)


Zbieramy na auto, które będzie służyć na naszych wyprawach wożąc ludzi, kajaki, bagaże, zakupy, sprzęt i wszystko inne co będzie trzeba - tak aby jak najwięcej ludzi mogło mieć dobry wakacyjny czas ze swoimi dziećmi, być zachęconymi i wzmocnionymi do walki o relację z nimi i (zwłaszcza ojcowie) o bycie obecnymi, zaangażowanymi w ich życiu no i usłyszeć dobrą nowinę o Jezusie Chrystusie.


W naszej Przystani przetestowaliśmy już różne pojazdy, większe i mniejsze, niemieckie i francuskie, a nawet troszku japońskich - i wniosek jest taki, że w powiedzeniu "Nie ma kariery bez Volkswagena T4" jest więcej prawdy, niż mogłoby się wydawać ;) w dodatku okazuje się, że wciąż (jeszcze, bo to już ostatnie podrygi) da się taki wóz kupić w rozsądnym stanie z wysokim prawdopodobieństwem, że jeszcze swoje lata posłuży. Mamy jeden taki egzemplarz na oku, ze sprawdzonego źródła. Czasu nie jest wiele, bo są też inni chętni, ale wierzę że wspólnymi siłami damy radę sfinansować ten zakup.

A jeśli się dobrze rozpędzimy, to może dokupimy jeszcze nową przyczepę kajakową?;)


PS. Jeżeli chciałbyś wpłacić większą kwotę i odliczyć tę darowiznę od podstawy opodatkowania, możesz wpłacić ją na konto Fundacji Przystań i Walcz (22 1090 2662 0000 0001 4286 8377) z tytułem "darowizna na krzewienie kultury fizycznej - busik" :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Parkowa 17, 62-080

Rumianek, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 24

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Parkowa 17, 62-080

Rumianek, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

895 285 zrzutek

i zebrali

840 327 245 zł

A ty na co dziś zbierasz?