id: ethta6

Wywołaj uśmiech na twarzach Kuby i Dawida po śmierci mamy Agnieszki Bednarskiej

Wywołaj uśmiech na twarzach Kuby i Dawida po śmierci mamy Agnieszki Bednarskiej

10 667 zł 
z 20 000 zł
53%
zakończona 30.06.2022r
159 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Agnieszka od 9 lat samotnie wychowywała dwóch chłopców. Była silną kobietą, która radziła sobie z niejednym problem. Tak było aż do momentu, gdy nie dowiedziała się, że jej życiu zagraża niebezpieczeństwo w postaci śmiertelnej choroby - nowotworu złośliwego tętnic płucnych. Wszystko wtedy stanęło na głowie...

Trzy miesiące leżała pod tlenem na OIOM-ie. Konieczna okazała się operacja na otwartym sercu z uruchomieniem krążenia pozaustrojowego. Po zabiegu dostała krwotoku wewnętrznego i po raz drugi trzeba było ją operować. W trakcie tej operacji lekarze musieli podjąć reanimację. Lekarzom udało się wygrać walkę o jej życie. Dzięki temu dzieci miały ukochaną mamę, bez której nie wyobrażały sobie codzienności. Choroba nie ustępowała, Agnieszka miała przerzuty do prawego płuca. Jeździła na chemioterapię i radioterapię, stara się sobie radzić najlepiej, jak potrafi, jednak koszty związane z leczeniem, dojazdami do oddalonych od miejsca zamieszkania ośrodków to ogromne sumy, które przez kilka ostatnich lat znacząco obciążały budżet rodziny.


Agnieszka zmarła 5 stycznia 2022 roku.W tym dniu runął świat Kuby (13 lat) i Dawida (11 lat). Chłopcy wspierali mamę w chorobie. Pozostała pustka, smutek, której nic i nikt nie jest w stanie zapełnić.

Kochani postarajmy się wywołać choć jeden uśmiech na twarzach chłopców.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na realizację najważniejszych potrzeb dzieci w tym bardzo trudnym okresie ich życia.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 159

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

878 786 zrzutek

i zebrali

807 981 482 zł

A ty na co dziś zbierasz?