KOSMICZNA DRAKA - PRZEGONIMY RAKA!!! ID: etmz2z

KOSMICZNA DRAKA - PRZEGONIMY RAKA!!! ID: etmz2z

7 456 zł z 7 000 zł

106%

7 456 zł

7 456 zł

z 7 000 zł

zakończona

zakończona

24.01.2020r

110

110

wspierających
106%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Na realizację projektu "Mali Wielcy Wojownicy", którego uczestnikami są dzieci dotknięte chorobami cywilizacyjnymi głównie nowotworowymi. Za pomocą niekonwencjonalnych działań, również artystycznych chcemy zwrócić uwagę na źródła zagrożeń, które ściśle wiążą się z rozwojem cywilizacji i ze stylem życia jaki prowadzimy. Poza tym chcemy dzieciom i ich rodzinom dać wsparcie duchowe i psychiczne, a przede wszystkim pozyskać środki finansowe na leczenie chorych dzieci, które biorą udział w projekcie oraz środki na edukację dotyczącą profilaktyki zdrowotnej. Przyłączcie się do nas i sypnijcie groszem! Każda wpłacona przez Was złotówka jest bezcenna. Może to właśnie ona przyczyni się do tego, że za jakiś czas bezpowrotnie znikną bestie i potwory, z którymi na wojnę wyruszają Mali Wielcy Wojownicy.

etmz2z-ca48d027.png

Dzieciństwo to wyjątkowy okres naszego życia, ale niestety, wiele chorób cywilizacyjnych właśnie w tym okresie bierze swój początek. Dlatego chcemy wskazywać źródła zagrożeń, bo wiedza o nich pozwoli nam być odpowiedzialnymi za nasze zdrowie, pozwoli nam je chronić.

Mówmy zatem głośno, jaki wpływ na nasze zdrowie ma żywność przetworzona, zatrucie gleby przez pestycydy, zanieczyszczenie wody i powietrza, pole magnetyczne, używki, stres. Oczywiście, nie na wszystko w życiu mamy bezpośredni wpływ, ale mamy wiele możliwości, by oddziaływać na stan naszego zdrowia, a jako rodzice na stan zdrowia naszych dzieci. Musimy pamiętać, że to od nas, dorosłych zależy, jakie doświadczenia i wzorce dzieci wynoszą z domu i jakie są ich szanse na zdrowe życie w przyszłości. Nasza wiedza, to najlepszy lekarz. Czym więcej wiemy, tym większe mamy szanse na zdrowe życie.

Ten projekt edukuje oraz daje dzieciom i ich rodzinom wsparcie psychiczne i wsparcie finansowe.

Dzieci biorące udział w tym projekcie przeżyją fantastyczną przygodę. Przeistaczając się w baśniowe postaci, w potężnych wojowników, wezmą udział w sesji zdjęciowej. Razem z popularnymi wokalistami zaśpiewają piosenkę specjalnie dla nich napisaną i wspólnie zagrają w teledysku. Będą współtworzyć fabułę w stylu fantasy do książki „Mali Wielcy Wojownicy”, a ilustracjami książki będą ich zdjęcia. Dowiedzą się jak ważne jest pozytywne nastawienie, pewność siebie, niepoddawanie się, a przede wszystkim wiara w zwycięstwo.

Przyłączcie się do nas i pomóżcie ten projekt zrealizować.

Projekt "Mali Wielcy Wojownicy" realizowany będzie w czterech etapach.

etmz2z-62332f9.png

ETAP 1

Wykonanie artystycznych zdjęć chorym dzieciom, które dzięki profesjonalnej charakteryzacji stają się niezwyciężonymi wojownikami z krainy fantasy.

Podejmują walkę z potworami, które symbolizują ich chorobę i źródła zagrożeń.

Przez to działanie chcemy dać dzieciom siłę do walki z chorobą, pragniemy by poczuły się wyjątkowo, jak wielcy wojownicy, którzy nigdy się nie poddają i są dla innych przykładem wytrwałości i waleczności.

Zdjęcia wykorzystane zostaną do produkcji plakatów, kalendarzy, książki dla dzieci, koszulek, toreb ekologicznych oraz materiałów reklamowych, które promować będą założenia projektu i jego ideę.

Środki pozyskane ze sprzedaży powyższych produktów oraz środki pozyskane z licytacji przedmiotów ofiarowanych przez ambasadorów projektu, zostaną przeznaczone na potrzeby chorych dzieci biorących udział w projekcie i na edukację dotyczącą profilaktyki zdrowotnej.

Realizacja pierwszego etapu 01.08.2019 – 31.12.2019

ETAP 2

Napisanie i nagranie przewodniej piosenki promującej cały projekt przez RYSZARDA WOLBACHA (wokalistę, autora tekstów, kompozytora, współzałożyciela zespołów Babsztyl i Harlem).

oraz produkcja teledysku. W nagraniu piosenki i w produkcji teledysku udział wezmą dzieci i sportowcy oraz zaproszone gwiazdy.

Realizacja krótkich filmów z wypowiedziami znanych osób, ambasadorów i dzieci na temat zdrowia, miłości do świata i ludzi oraz ekologii.

Realizacja drugiego etapu 01.08.2019 – 30.06.2020

etmz2z-c2ae3c97.png

etmz2z-983c970c.png

ETAP 3

Wydanie książki dla dzieci pt. „Mali Wielcy Wojownicy”. Fabułą książki, utrzymanej w konwencji fantasy jest walka małych bohaterów obdarzonych magiczną mocą z potworami, które, chcą zniszczyć ich planetę.

Niektóre wątki opowiadania pisane będą wspólnie z dziećmi. Wyobraźnia dziecięca jest nieograniczona i potrafi tworzyć niezwykłe światy. Wspólne wymyślanie różnych przygód wojowników może nauczyć je odnajdywania się w trudnych i nieznanych dotąd sytuacjach. Może dać im również wiarę w to, że tak jak bohaterowie książki, oni również są w stanie pokonywać wszelkie trudności i zwyciężać swoje bitwy z chorobą.

Ilustracje książki stanowić będą zdjęcia przedstawiające postaci „Małych Wielkich Wojowników” wykonane w pierwszym etapie.

Organizowanie niekonwencjonalnych wydarzeń typu: akcje społeczne, happeningi. Wszystkie akcje promocyjne będą udokumentowane filmikami i zamieszczane w Internecie.

Realizacja trzeciego etapu 01.08.2019 – 01.07.2020

AMBASADORZY PROJEKTU

Ambasadorami projektu są sportowcy, czyli osoby, które oprócz sprawności fizycznej, wyróżnia świetna kondycja psychiczna - pewność siebie, determinacja, wytrwałość, skupienie na celu, wiara w zwycięstwo. Nigdy się nie poddają. Są wojownikami.

Ale również zaprosiliśmy artystów, projektantów mody, autorytety w dziedzinie medycyny, medycyny holistycznej i ekologii.

etmz2z-e67ead26.png

ETAP 4

Konferencje Mali Wielcy Wojownicy – cykl seminariów, które będą odbywać się w wybranych miastach na terenie Polski.

Planowanych jest pięć konferencji. Konferencje połączone będą z wystawą plakatów i promocją książki „Mali Wielcy Wojownicy” oraz koncertem z udziałem znanych artystów.

Podczas konferencji będą miały miejsce prelekcje i odczyty dotyczące profilaktyki zdrowotnej, zdrowego stylu życia i ekologii. Dyskusje, wykłady i seminaria dadzą uczestnikom możliwość wymiany doświadczenia oraz zdobycia wiedzy.

Będą również stoiska promujące produkty ekologiczne. Jednym z głównych punktów będzie sprzedaż plakatów, koszulek, toreb ekologicznych, książek „Mali Wielcy Wojownicy” oraz licytacja przedmiotów ofiarowanych przez ambasadorów.

Pozyskane środki przekazane będą na leczenie chorych dzieci, które biorą udział w projekcie oraz na edukację dotyczącą profilaktyki zdrowotnej i popularyzowania zdrowego stylu życia.

Realizacja czwartego etapu 01.03.2020 – 31.12.2020

etmz2z-6eb66aa9.png


Transport dzieci na sesje zdjęciowe i nagraniowe, zapewnienie cateringu i hoteli, sesja zdjęciowa (wynajem studia i materiałów potrzebnych do sesji), druk plakatów i kalendarzy (wstępny nakład 1000 szt. Format A 2 i A 3), produkcja 1000 szt. koszulek i toreb ekologicznych, produkcja gadżetów, druk materiałów reklamowych, realizacja filmów reklamowych, rejestracja filmowa wywiadów z ambasadorami i dziećmi, nagranie studyjne piosenki promującej projekt (studio nagraniowe, back line, realizacja, mastering, transport). Produkcja i postprodukcja teledysku: lokacje, sprzęt, ekipa filmowa i techniczna, catering, noclegi, transport, montaż, color grading, vfx, ZAiKS. Spotkania z dziećmi i wspólne pisanie książki, grafika komputerowa, skład, korekta i redakcja książki, druk książki (wstępny nakład 1000 szt.), kontent marketing do Internetu: organizacja akcji społecznych, happeningów i realizacja filmów z poszczególnych wydarzeń, działania promocyjne.

etmz2z-41e91917.png


Realizacja projektu jest bardzo kosztowna, ale na większość działań udało nam się pozyskać sponsorów, wiele osób pracuje charytatywnie, i na chwilę obecną brakuje nam 7000 zł.

ALE KIM JESTEŚMY?

Stowarzyszenie Instytut Doskonalenia Osobowości głównie skupia się na działalności związanej z kulturą i szeroko rozumianą edukacją w zakresie rozwoju osobistego i zdrowego stylu życia.

Innowacyjność polega na połączeniu przekazywanej wiedzy z działaniami artystycznymi, z teatrem, muzyką, fotografią, filmem. Dzięki temu przekaz jest pełen ekspresji i emocji.

Jesteśmy bardzo młodym Stowarzyszeniem, natomiast skupiamy w swoich szeregach artystów, trenerów motywacyjnych, pedagogów, filmowców, grafików, przedstawicieli zawodów medycznych, osoby, które w swoich dziedzinach mają bardzo duże osiągnięcia i wieloletnie doświadczenie.

etmz2z-0ad0f929.png

BARBARA SZAFRANIEC

Trenerka, wizjonerka. Jest pomysłodawcą, autorką, scenarzystką i jednocześnie producentem szerokiego projektu o głębokim aspekcie społecznym, psychologicznym i motywacyjnym „Kolory Nadziei”. Projekt ten składa się z wydawnictwa książkowego, płytowego, widowiska muzycznego i autorskich szkoleń motywacyjnych, w których wykłady połączone są z działaniami artystycznymi.

Od ponad 15 lat prowadzi szkolenia z tematyki pozytywnego myślenia, motywacji, komunikacji, psychologii sukcesu, walki ze stresem, oraz od pewnego czasu szkolenia dotyczące zdrowia psychicznego i fizycznego.

RYSZARD WOLBACH

Wokalista, autor tekstów, kompozytor i gitarzysta, producent muzyczny, konferansjer, prezenter radiowy, współzałożyciel zespołów Babsztyl i Harlem. Wraz z zespołem Babsztyl wpisał się w historię polskiej sceny muzyki country, stając się niekwestionowaną gwiazdą licznych Pikników Country w Mrągowie. Z Harlemem nagrał 5 płyt, kilkukrotnie wystąpił na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, był stałym gościem licznych programów telewizyjnych oraz radiowych list przebojów. Zagrał tysiące koncertów zarówno na polskich, jak i zagranicznych scenach.

Współpracuje z Radiem Płock FM, gdzie prowadzi autorską audycję „Od Bacha do Wolbacha”, w której prezentuje muzykę, którą kocha oraz promuje młodych artystów. Jest jurorem na wielu przeglądach piosenki dziecięcej i młodzieżowej.

etmz2z-6bf80671.png

etmz2z-82982b14.png

KAMIL SZAFRANIEC

Grafik, animator komputerowy, montażysta, filmowiec, fotograf. Pracował dla wielu telewizji i agencji reklamowych, tworzył projekty dla największych marek na świecie. Głównie zajmuje się reklamą, oprawą telewizyjną, reżyserią, produkcją i postprodukcją filmów.

Od 2007 roku prowadzi również firmę, która zajmuje się działalnością artystyczną, szkoleniową i produkcją filmową.

Dodatkowo kompozytor, autor tekstów, muzyk, fotomodel, aktor amator, Jest autorem muzyki i wizualizacji do Widowiska „Kolory Nadziei”, oraz autorem grafiki do książki „Kolory Nadziei”.

WSPÓLNIE Z DUŻYMI SUKCESAMI

organizujemy koncerty, eventy, kameralne recitale, widowiska, imprezy o charakterze teatralnym, integracyjnym, motywacyjnym, pokazy mody, imprezy dla dzieci, młodzieży i seniorów. Zajmujemy się również produkcją filmów reklamowych i teledysków. Jesteśmy producentami widowiska „Kolory Nadziei”, którego premiera odbyła się w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie i które było również wystawiane dla trzydziestotysięcznej publiczności na Stadionie Inea w Poznaniu.

Prowadzimy warsztaty i szkolenia dla osób praktycznie w każdym wieku, począwszy od dzieci i młodzieży, a na seniorach kończąc.

Przez kilka ostatnich lat zgłębiamy wiedzę dotyczącą medycyny holistycznej. Jesteśmy przekonani, że równowaga i harmonia na wszystkich poziomach życia człowieka to warunek konieczny, by być zdrowym i szczęśliwym.

etmz2z-79cf39ba.png


etmz2z-e6a0fe6a.png

etmz2z-bd6a569b.png

WESPRZYJCIE NAS

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy, kto ma wydać pieniądze zadaje sobie pytanie dlaczego ma to zrobić, jakie wynikną z tego korzyści?

Jesteśmy przekonani, że działamy w słusznej sprawie. Edukacja dotycząca naszego zdrowia jest ogromnie ważna, bo bez zdrowia inne rzeczy przestają mieć znaczenie.

A co najważniejsze, jeśli dzięki temu projektowi uda się pomóc chorym dzieciom, to będzie to NASZ WSPÓLNY WIELKI SUKCES.

etmz2z-0cc64bcc.png

Wpłacający110

TW
Tomasz Wiśniewski
1 000 zł
P
Patryk olejniczak
501 zł
MP
Miłosz pawlki
500 zł
TR
Tadeusz Ruszkowski
300 zł
BZ
Barbara Zbigniew Pastuła
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
JB
Jacek Buchowski
200 zł
PP
Piotr Pleskot
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze8

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Proszę nie wysyłać zdjęć (szkoda kasy na znaczek) serduszka ślemy Aga i Łukasz

  40 zł
 • Piotr Tomaszewski

  Super zrzuta - Jeśli chcielibyście wesprzeć w spełnieniu mojego marzenia - licencja PPL - gorąco proszę i dziękuję!

 • Alicja Doppka

  Proszę bardzo ♡

  5 zł
 • EC
  Ewa Chwałowska

  Mali Wielcy Wojownicy to niezwykły projekt dający ciężko i przewlekle chorym dzieciom wiarę w wyzdrowienie. Pokazuje im, że mimo choroby są piękne, silne i zdolne do walki z nią, zakończonej zwycięstwem. To welkie dzieło na rzecz chorych dzieci i ich bliskich. Jestem wdzięczna inicjatorom oraz ambasadorom tej inicjatywy. Wspieram ją całym sercem oraz finansowo, w miarę swoich emeryckich możliwości. Zachęcam wszystkich ludzi dobrej woli aby się przyłączyli do tej szczytnej akcji.

  50 zł
 • MP
  Miłosz pawlki

  Brak we mnie obojętności ...

  500 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej

Wsparcie 1

Zdjęcie „Małych Wielkich Wojowników” przesłane pocztą elektroniczną.

wybrano 15 razy

Wybieram

Wpłać 20 zł i więcej

Wsparcie 2

Mały zestaw (3szt.) zdjęć „Małych Wielkich Wojowników” przesłany pocztą elektroniczną.

wybrano 18 razy

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Wsparcie 3

Duży zestaw zdjęć (7 szt.) „Małych Wielkich Wojowników” przesłany pocztą elektroniczną. 

wybrano 14 razy

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Wsparcie 4

Kalendarz „Małych Wielkich Wojowników” oraz podziękowanie na stronie internetowej projektu.

wybrano 26 razy

Wybieram

Wpłać 300 zł i więcej

Wsparcie 5

Plakat, kalendarz, torba, teledysk z przewodnią piosenką w formie elektronicznej oraz podziękowanie na stronie internetowej projektu.

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

Wsparcie 6

Plakat, kalendarz, torba, koszulka, teledysk z przewodnią piosenką w formie elektronicznej oraz podziękowanie na stronie internetowej projektu i nagrane podziękowanie od autorów na maila.

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

Wsparcie 7

Plakat, kalendarz, 2 torby, 2 koszulki, książka „Mali Wielcy Wojownicy”, teledysk z przewodnią piosenką w formie elektronicznej oraz podziękowanie na stronie internetowej projektu i nagrane podziękowanie od autorów na maila.

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 2000 zł i więcej

Wsparcie 8

Plakat, 2 kalendarze, 2 torby, 2 koszulki, książka „Mali Wielcy Wojownicy”, teledysk z przewodnią piosenką w formie elektronicznej oraz podziękowanie na stronie internetowej projektu i nagrane podziękowanie od autorów na maila, 2 zaproszenia na szkolenie motywacyjne organizowane przez Stowarzyszenie Instytut Doskonalenia Osobowości (do wykorzystania do końca 2020 r.)

Wybieram

Wpłać 3000 zł i więcej

Wsparcie 9

Plakat, 2 kalendarze, 2 torby, 2 koszulki, książka „Mali Wielcy Wojownicy”, teledysk z przewodnią piosenką w formie elektronicznej oraz podziękowanie na stronie internetowej projektu i nagrane podziękowanie od autorów na maila, 4 zaproszenia na szkolenie motywacyjne organizowane przez Stowarzyszenie Instytut Doskonalenia Osobowości (do wykorzystania do końca 2020 r.), logo Sponsora na zaproszeniu i na plakatach.

Wybieram

Wpłać 5000 zł i więcej

Wsparcie 10

Plakat, 4 kalendarze, 4 torby, 4 koszulki, książka „Mali Wielcy Wojownicy”, teledysk z przewodnią piosenką w formie elektronicznej oraz podziękowanie na stronie internetowej projektu i nagrane podziękowanie od autorów na maila, 6 zaproszeń na szkolenie motywacyjne organizowane przez Stowarzyszenie Instytut Doskonalenia Osobowości (do wykorzystania do końca 2020 r.), logo Sponsora na zaproszeniu, na plakatach, kalendarzach, ulotkach, promocja w mediach ustalona wspólnie ze Sponsorem.

Wybieram

Wpłać 10000 zł i więcej

Wsparcie 11

Plakat, 4 kalendarze, 4 torby, 4 koszulki, książka „Mali Wielcy Wojownicy”, teledysk z przewodnią piosenką w formie elektronicznej oraz podziękowanie na stronie internetowej projektu i nagrane podziękowanie od autorów na maila, 8 zaproszeń na szkolenie motywacyjne organizowane przez Stowarzyszenie Instytut Doskonalenia Osobowości (do wykorzystania do końca 2020 r.), logo Sponsora na zaproszeniu, plakatach, kalendarzach, ulotkach, w książce i w filmie promującym projekt „Mali Wielcy Wojownicy”, zaproszenie na plan sesji zdjęciowej odbywającej się w dniu 22.10.2019 r. w Płocku, zaproszenie dla 2 osób na uroczystą kolację z organizatorami projektu w terminie do uzgodnienia, promocja w mediach ustalona wspólnie ze Sponsorem.

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

523 834 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?