Na ratunek dla Mamy ID: etpvu2

Na ratunek dla Mamy ID: etpvu2

10 187 zł z 50 000 zł

20%

10 187 zł

10 187 zł

z 50 000 zł

zakończona

zakończona

28.02.2017r

281

281

wspierających
20%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Kochani, W ciągu pierwszych 4 tygodni zrzutki zebraliśmy ponad 20% potrzebnej kwoty. Było to dla nas ogromnie pozytywnym zaskoczeniem. Dzięki Waszej pomocy spędziliśmy święta w nadziei, wiedząc że mama wkrótce rozpocznie pierwszy etap kuracji. Wszystkim Wam, wraz z moją rodziną chciałbym ogromnie podziękować za dotychczasowe wsparcie materialne, wszelkie udostępnienia i ciepłe słowa. Mamy nadzieję, że dzięki dalszemu wsparciu zrzutka zakończy się sukcesem. Oby rok 2017 był dla Was jeszcze lepszy niż poprzedni, a przede wszystkim, niech wszystkim Wam i Waszym rodzinom dopisuje doskonałe zdrowie.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Drodzy,

dzień, w którym dowiedziałem się o chorobie mojej mamy był najstraszniejszym dniem w moim życiu.

Około rok temu wykryto u niej raka piersi. Ta paskudna choroba została zdiagnozowana przez lekarzy gliwickiego oddziału onkologii jako nowotwór złośliwy o podłożu hormonalnym. Stan mamy pogarszał się i musiała ona poddać się zabiegowi usunięcia jednej z piersi i rozpocząć przyjmowanie chemii. Niestety, duża wrażliwość jej organizmu na toksyczne substancje i zaledwie kilkuprocentowa skuteczność podjętego leczenia przy tym typie nowotworu zmusiła ją do podjęcia decyzji o przerwaniu chemioterapii.

Jedną z niewielu możliwych dróg leczenia okazała się być kosztowna kuracja polegającą na wzmacnianiu odporności jej organizmu. Pomimo ciężkiej pracy mojego taty i usilnych starań nie byliśmy w stanie zapewnić tylu pieniążków by mogła leczyć się tak często, jak powinna...

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o możliwych przerzutach nowotworu i jego ataku na układ nerwowy mojej mamy. Jedyną szansą jest intensywne leczenie we wrocławskim ośrodku.

Niestety, dotychczasowe leczenie pochłonęło już nasze wszystkie oszczędności.

Nie jestem w stanie opisać tego, co czuję w momencie, kiedy piszę te słowa. Mama jest osobą, która ukształtowała zarówno mnie, jak i moją młodszą siostrę. Miała ogromny wpływ na to, jakimi ludźmi jesteśmy i chcemy by miała równie wielki wpływ na to, kim będą nasze własne dzieci.

Sam wielokrotnie wspierałem różnego rodzaju inicjatywy i zbiórki, tym razem jednak to ja muszę zwrócić się o pomoc. Bardzo proszę Was o wsparcie, w imieniu swoim i mojej całej rodziny i jednocześnie dziękuję Wam za każdą formę pomocy,

Leszek.

--

Wszelkie dokumenty z leczenia, potwierdzające wiarygodność tej zrzutki z przyjemnością udostępnię po uprzednim kontakcie prywatnym.

--

Kochani,

w ciągu pierwszych 4 tygodni zrzutki zebraliśmy ponad 20% potrzebnej kwoty. Było to dla nas ogromnie pozytywnym zaskoczeniem. Dzięki Waszej pomocy spędziliśmy święta w nadziei, wiedząc że mama wkrótce rozpocznie pierwszy etap kuracji.

Wszystkim Wam, wraz z moją rodziną chciałbym ogromnie podziękować za dotychczasowe wsparcie materialne, wszelkie udostępnienia i ciepłe słowa. Mamy nadzieję, że dzięki dalszemu wsparciu zrzutka zakończy się sukcesem.

Jednocześnie życzymy Wam i Waszym Rodzinom zdrowego i pełnego sukcesów roku 2017.

Dziękujemy!

Wpłacający281

 
Użytkownik niezarejestrowany
800 zł
PB
Przemysław Błaszczyk
518 zł
 
Dane ukryte
414 zł
KB
KAMIL BARTNICKI
209 zł
NS
Natalia Sawicka
209 zł
RT
Rafał Tomaszewski
156 zł
JB
Jacek Burda
106 zł
 
Dane ukryte
104 zł
MP
Maciej Pałuba
104 zł
 
Dane ukryte
104 zł
Zobacz więcej

Komentarze17

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

517 207 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?