Poduszka przeciwodleżynowa Roho do wózka koniec za 222 dni ID: etrykz

Poduszka przeciwodleżynowa Roho do wózka

Zebrano 40 zł
z kwoty 800 zł

5 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Szukam wsparcia na zakup poduszki przeciwodleżynowej do wózka aktywnego (inwalidzkiego)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)


Witam serdecznie.

Jestem osobą niepełnosprawną, od ponad 40 lat poruszam się na wózku. Staram się żyć aktywnie i w miarę normalnie. Ruch to mój żywioł, stąd też staram się czerpać z niego tyle radości, ile się da. Biorę udział w różnych biegach ulicznych i wyścigach na wózkach, kiedyś uprawiałem koszykówkę, teraz obok biegów próbuję sił w curlingu na wózkach.

Pozycja siedząca wymusza na mnie szczególną troskę o "cztery litery", nie ma się co oszukiwać, ale taka jest prawda. Bardzo dobry rozwiązaniem i niestety bardzo drogim (koszt oscyluje w granicach 1500 zł) są poduszki przeciwodleżynowe pneumatyczne. Najbardziej znane i chyba jedne z najlepszych są poduszki firmy Roho.

Tutaj przedstawiam link do takiej właśnie poduszki: https://www.apco.com.pl/oferta/systemy-przeciwodlezynowe-roho/poduszki-przeciwodlezynowe/96-quadtro-select

Niestety wszelkie poduszki pneumatyczne szybko się niszczą z prostej przyczyny - uchodzi z nich powietrze, przebijają się, na zgięciach czasem pęka guma. Klejenie poduszek jest rzeczą naturalną i częstą.

Zakup nowej poduszki wiąże się z dosyć dużym wydatkiem, faktem jest, że NFZ częściowo ją finansuje w kwocie 350 zł (raz na 2 lata), z reguły na drugie tyle można liczyć ze środków PFRON - pozostaje więc znaczna kwota do dopłaty w wysokości 800 zł. Stąd też mój apel w wsparcie zakupu tej poduszki.

Z przyjemnością umieszczę każdego darczyńcę na swojej stronie, na którą zapraszam http://mariogo.pl/ o ile oczywiście wyrazi na to zgodę.

Zapraszam również do zakładki "Propozycja współpracy".

Serdecznie dziękuję za wpłaty! Dziękuję również za ewentualne udostępnianie na portalach społecznościowych.


UWAGA! Z uwagi na to, że portal zrzutka.pl pobiera 3,5% od wartości przekazywanej kwoty (minimum 1 zł) przy przelewach online, jeśli to nie stanowi problemu, preferuję przelewy tradycyjne - wtedy pełna deklarowana kwota przypisana jest do zrzutki.


I am collecting money for the wcheelchair cuschion "Roho"

Please support me.

Thank You!

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Niech Pan sie gdzies podpromuje z ta zrzutka :)

Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Nasi użytkownicy założyli

309 040 zrzutek

Pomóż zebrać 800 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.