id: etw99b

Droga Samuraja - postawmy trenera Jacka Tomczaka na nogi

Droga Samuraja - postawmy trenera Jacka Tomczaka na nogi

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
29 760 zł 
z 50 000 zł
59%
zakończona 31.12.2021r
289 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Z całego serca dziękujemy za wsparcie i życzenia powrotu Taty do zdrowia. Informacja, że tylu ludzi trzyma za niego kciuki wyraźnie pcha go do przodu, dzielnie ćwiczy na tyle na ile serducho mu pozwala. Na początku przyszłego tygodnia Sensei wraca do domu, który zmienia się specjalnie dla niego również dzięki Wam. W domu musi też przejść na specjalistyczną dietę. Wierzymy, że właśnie w swoim domu nabierze sił na dalszą walkę, którą niedługo rozpocznie w Bonifraterskim Centrum Zdrowia w Piaskach. Na tą chwile tylko łózka komercyjne są tam dostępne, ale dzięki waszemu wsparciu jest to jak najbardziej możliwe.

    Jeszcze raz bardzo dziękuje w imieniu Taty, swoim, jak i całej rodziny za wsparcie i życzenia powrotu do zdrowia, każde do niego dociera i naprawdę dodaje sił. Walczymy dalej!!!

    „YOSHI !

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jacek Tomczak, wybitny trener judo (6 DAN) i współzałożyciel klubu IPPON Jarocin. Wraz ze swoimi zawodnikami trzykrotnie wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorów w Judo, wychował wielu mistrzów Polski, a jego klub otrzymał prestiżową nagrodę od Polskiego Związku Judo dla najlepszego klubu w Polsce pracującego z młodzieżą. Jacek Tomczak zostawił wiele zdrowia i serca dla tego klubu. Nazywany Ojcem Jarocińskiego Judo i Jarocinianin Roku.

Niestety nasz kochany trener, mąż, tata i dziadek, w jednej osobie, dostał drugiego już udaru móżdżku. Za pierwszym razem samuraj pokonał chorobę przez ippon i po tygodniu już stanął na macie. Niestety pod koniec czerwca przyszedł drugi udar. Tym razem walka trwa dłużej. Udar móżdżku poważnie uszkodził ośrodki odpowiedzialne za ruch, mowę i słuch. Droga samuraja do powrotu do zdrowia jest dłuższa, ale liczymy na to, że uczynimy ją mniej wyboistą i pozbawioną zakrętów. Już dzisiaj sensei pokazuje lekarzom, że nie zawsze mają rację. Powoli odzyskuje słuch, dzielnie ćwiczy i wie, że wszyscy czekają, aż ponownie stanie na tatami. Obecnie trener jest na oddziale rehabilitacji, ale musi wrócić do domu. Żeby mu to umożliwić musimy przystosować warunki do jego potrzeb, chcemy zakupić łóżko rehabilitacyjne, pionizator, wózek inwalidzki, środki do higieny osobistej oraz wyposażyć auto w windę. Konieczna również jest przebudowa łazienki i wyposażenia jej w niezbędny sprzęt. Planujemy również turnusy rahabilitacyjne w najlepszych ośrodkach rehabilitacyjnych co również wiąże się z dużymi kosztami.

STAŃMY RAZEM Z NIM W DRUŻYNIE I WYGRAJMY TĄ WALKĘ!!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłacający 289

LM
Leszek, Marian Gruszczyński
1 200 zł
MG
Maciej Gogulski
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MM
Michał Mietliński
500 zł
WL
Wojtek Lubiński
500 zł
 
Mariusz Łukaszczyk
500 zł
SW
Sebastian Wojtczak
500 zł
Maria Łukaszczyk
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 11

 
2500 znaków

Lokalizacja

63-200

Jarocin, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

853 699 zrzutek

i zebrali

740 530 663 zł

A ty na co dziś zbierasz?