id: eu5x2p

Leczenie Bruna / Treatment for Bruno

Leczenie Bruna / Treatment for Bruno

Nasi użytkownicy założyli 1 168 726 zrzutek i zebrali 1 217 130 847 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • 12 października Bruno dostał ostatni zastrzyk. Dobre wyniki badań Bruna pozwoliły nam rozpocząć okres obserwacji. Bardzo dziękujemy każdemu kto wsparł lub udostępnił zbiórkę. Kociak czuje się dobrze i miejmy nadzieje że będzie już tylko lepiej! 😸wf0a210d4b872e2d.jpg  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Bruno jest dwuletnim kocurkiem, który trafił do nas wraz ze swoją siostrą w drugiej połowie czerwca z domu tymczasowego współpracującego z Fundacją Stawiamy na Łapy. Mimo że na początku przeprowadzki był trochę nieśmiały, udało nam się go do nas przekonać i po niespełna tygodniu czuł się już jak u siebie.


Jest niesamowicie uczuciowym kociakiem, który uwielbia mizianie i spędzanie czasu z człowiekiem. Chętnie przesiaduje tuż obok nas, nadzorując co robimy i obserwując każde wydarzenie w mieszkaniu. Lubi bawić się wędką, paskami czy innymi sznurkami. Jak każdy kot uwielbia przesiadywać w pudełkach i papierowych torbach. W porównaniu do swojej siostry Mili, która jest prawdziwym wulkanem energii, Bruno jest bardziej dostojnym i spokojnym kotem, który poważnie traktuje swoją pozycję jedynego mężczyzny w mieszkaniu.


Jednak około tygodnia temu zauważyłyśmy zmianę w jego wyglądzie i zachowaniu. Jego brzuszek wyraźnie się zaokrąglił, a Bruno stracił apetyt. Podczas wizyty u weterynarza okazało się że w jego brzuszku zbiera się płyn, przez co musi przejść drogie 84-dniowe leczenie. Jako kociak Bruno przechodził ciężką, do niedawna śmiertelną chorobę, na szczęście jego pierwsze leczenie okazało się bardzo skuteczne i wyzdrowiał. Przebył półtoraroczny okres kontrolny i wszystko wskazywało na to, że wszystko już za nim.


Niestety, wygląda na to że Bruno musi przejść kosztowne leczenie ponownie. Same nie jesteśmy w stanie pokryć tych kosztów, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie zbiórki. Choroba jest bardzo poważna, lecz nareszcie uleczalna. Jednak koszty leków

przerastają nasze możliwości, dlatego z całego serca prosimy Was o pomoc, za którą będziemy wdzięczni jak stąd do Księżyca.


Dziękujemy!

Martyna, Magda, Bruno i MilaWyniki elektroforezy Bruna:

fe8ceedba51d0e49.png

English below:

Bruno is a two-year-old cat who was adopted together with his sister in the second half of June from a temporary home cooperating with the Stawiamy na Łapy Foundation. Although he was a bit shy at first, he warmed up to us, and after less than a week he already felt at home.


He is an incredibly affectionate kitty who loves to play and spend time with people. He loves to sit with us, supervising what we are doing and observing every event in the apartment. He likes to play with his toys, straps or other strings. Like every cat, Bruno loves to sit in boxes and paper bags. Compared to his sister Mila, who is an energetic social butterfly, Bruno is a more dignified cat who takes his position as the only man in the apartment very seriously.


However, about a week ago, we noticed some changes in his appearance and behaviour. His belly has become swollen and Bruno lost his appetite. During a visit to the vet, it turned out that there is fluid in his tummy, and he must undergo an expensive 84-day treatment. As a kitten, Bruno underwent a severe, until recently fatal, disease. Fortunately, his first treatment turned out to be very successful and he recovered. He had a follow-up period of one and a half years and everything seemed to be fine.


Unfortunately, Bruno seems to have to undergo costly treatment again. We are not able to cover these costs ourselves, so we are asking for support. The disease is very serious, but it is curable at last. However, the cost of drugs is beyond our capabilities, so we wholeheartedly ask you for help, for which we will be extremely grateful.


Thank you!

Martyna, Magda, Bruno and Mila


Bruno's electrophoresis results:


wfbb7df71cd54b56.png:

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 206

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków