id: eu76jg

Wsparcie Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice

Wsparcie Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 153 777 zrzutek i zebrali 1 198 903 786 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo, zwracamy się do Państwa z prośbą o włączenie się w pomoc poprzez dofinansowanie skromnego budżetu klubu Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice. W Akademii blisko 95-letniego klubu trenuje ponad 350 dzieci i młodzieży. Kolejne sukcesy sportowe wychowanków klubu, awans kolejnego zespołu do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów, czołowe lokaty wszystkich zespołów młodzieżowych oraz transferowanie kolejnych wychowanków do klubów szczebla centralnego to efekt pracy wielu ludzi przede wszystkim trenerów, zawodników i ich rodziców. Aktualnie klub znajduje się w trudnej sytuacji organizacyjno-finansowej w związku z opuszczeniem obiektu sportowego i jest w okresie przejściowym w oczekiwaniu na wybudowanie miejskiego ośrodka treningowego. W związku z trudną sytuacją finansowo-organizacyjną prosimy o wsparcie Akademii Piłkarskiej. Całkowity dochód z tytułu zbiórki w całości przekazany będzie na działalność Akademii, przede wszystkim na zakup niezbędnego sprzętu sportowego - piłek i strojów sportowych oraz pokrycie kosztów wynajmu obiektów sportowych. W przypadku zebrania kwoty większej niż wskazano w celu zbiórki środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów obsługi sędziowskiej, transportu, obsługi medycznej i zakupu napojów. Całkowite rozliczenie zebranych środków opublikowane zostanie na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 88

JK
Janusz krecichwost
2 000 zł
MP
Marcin Prause
1 000 zł
AB
Arek Buziewicz
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
KA
kaz
1 000 zł
MA
Marcin
700 zł
TB
Tomasz Buffi
500 zł
JM
Jowita Mogilan
500 zł
MS
Maciej Szkucik
FS
Forint Sp z o o
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • Aleksandra Dudek

  bardzo proszę o pomoc DI:f5zf5v sunia jest członkiem rodziny o bardzo nam zależy żeby ją uratować

 • Tomasz Kozłowski

  Rozwój zasługuje na wsparcie. Szkolenie dzieci i młodzieży w Katowicach to kluczowa sprawa. Trzymam kciuki ze dalsze losy Rozwoju.

  100 zł
 • Exigeo

  Jako firma mająca swoją siedzibę po sąsiedzku na Brynowie oraz jako osoba, której dzieciństwo związane było z Akademią Rozwoju, nie pozostaje nam obojętny los klubu, dlatego też przekazujemy skromną kwotę i obiecujemy przekazać informację o zrzutce dalej!

  100 zł