id: euduuu

Gniazdo Baśni dla domu dziecka: książeczka, słuchowisko i film.

Gniazdo Baśni dla domu dziecka: książeczka, słuchowisko i film.

Nasi użytkownicy założyli 1 038 212 zrzutek i zebrali 1 109 603 166 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

h27b640cfdb35f3f.jpegDzięki Waszemu wsparciu udało się już pięknie wymalować dużą salę w Domu Małego Dziecka nr. 16 przy Międzyparkowej 5 w Warszawie i powstała tam już bazowa Grota Kryształowa, w której ma zamieszkać Krasnal opowiadający dzieciom przepiękne baśnie i legendy. Cały ten magiczny świat ciągle się rozszerza a Elfy i Wróżki zaczynają rozbiegać się już po korytarzach. Planują też przeprowadzić się na niezamieszkane jeszcze poddasze gdzie zaplanowały sobie studio nagrań swoich legend i opowieści... Słyszałem niedawno od jaskółeczek, że dzieci z innych domów też chciałyby mieć Baśniową Dolinę u siebie albo chociaż chcą gadającego krasnala przynoszącego dobre wieści o tym, że Bajkolandia się szybko rozszerza i tam gdzie dzieci same stworzą Gniazdo dla Baśni - tam Nowe Piękne Baśnie zaczynają się wylęgać i wrastać w ich światy...Mamy coraz więcej dobrych wróżek, które wykonują wspaniałą pracę; malując, planując, zarobkując, przenosząc dobre wieści, opowiadając nowe wspaniałe baśnie i rozpowszechniając naszą wspólną ideę: zjednoczenia wszystkich wrażliwych istotek żeby wspólnymi siłami odzyskać szczęście dzieci, które cierpią w tym świecie niesprawiedliwie i niepotrzebnie bo przecież same nie zrobiły nic złego...


Otrzymaliśmy przepiękną opowieść, którą natychmiast musimy wydrukować i przekazać dzieciom.

Już możecie jej posłuchać - oto ona:

https://www.youtube.com/watch?v=fNZEJwNuGl4


Jej autorka i nasza wielka dobrodziejka również zbiera na swoje marzenie niezbędny wehikuł czasu, którym będzie mogła dotrzeć wszędzie tam, gdzie potrzebne są uzdrawiające moce baśni:

https://zrzutka.pl/c6wm3z


Nasz plan na dziś to założyć wielofunkcyjne wydawnictwo do wytwarzania baśni pod różnymi postaciami; najpierw jako książeczki, czytanki i kolorowanki, potem bajki słuchajki i bajki oglądajki aż wreszcie bajki doświadczajki w realnych postaciach, miejscach i światach, w których każde dziecko będzie mogło żyć, uczyć się i rozwijać po to by baśnie, które nosimy w sercach wreszcie przestały być baśniami a stały się naszym światem i to teraz za naszego życia!

Mamy na to swój plan i swoją magię ale przyda się odrobina pomocy dobrych wróżek i czarodziejów ;-)Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

4 900 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!