id: eug74t

Szklarnia do ogrodu na pachnące pomidory

Szklarnia do ogrodu na pachnące pomidory

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 261 zł 
z 7 000 zł
46%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki


Cześć, jestem Gosia z bloga Ogród Przydomowy. Być może kojarzysz mnie z sieci, gdzie od lat pokazuję jak uprawiam swój ogród. Największą jednak uwagę poświęcam uprawie warzyw, w naturalny sposób.

 

Marzę o dość sporej szklarni do ogrodu, która pozwoli mi na na rozwijanie dalej swojej pasji. Od dawna chciałam uprawiać warzywa szklarniowe, ale nigdy nie było ku temu okazji. dziś postanowiłam zawalczyć o jedno ze swoich największych ogrodniczych marzeń. O szklarni ogrodowej mającej 11m2. Niestety koszt dobrego jakościowo produktu w takim rozmiarze i z akcesoriami to około 7000zł. Oprócz szklarni muszę zakupić rynny, beczki, półkę, termometr, płyty chodnikowe i uchwyty do mocowania roślin. Mąż zadeklarował, że dokona montażu (fachowiec wyniósłby dodatkowe 1000zł). Do szklarni będą przymocowane rynny zbierające deszczówkę wprost do przygotowanych przez nas beczek.


Przez ostatnie dwa lata na moim blogu można było pobrać za darmo stworzony przeze mnie organizer ogrodowy. Cieszył się on dużą popularnością i tylko w zeszłym roku ściągnęło go ponad 1000 osób. Zainwestowałam w poprzednie wersje trochę pieniędzy i dużo czasu, a najnowsza - była dopieszczana bardzo długo. Pomyślałam zatem, że podzielę się organizerem ogrodowym z każdą osobą, która wesprze tę zrzutkę 30zł.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc w realizacji mojego marzenia. Możesz śledzić losy powstawania szklarni na moim blogu i na Instagramie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 98

KK
Krystyna Kołtun
100 zł
MT
Zielone Pogotowie
100 zł
AP
Agnieszkaalma
77 zł
KK
Kamila Kobic
70 zł
ML
Maria Loskot
50 zł
B
Basia
50 zł
MT
Małgorzata Tyczkowska
50 zł
D
Dziura_
50 zł
AZ
Anna
43 zł
K
Kamila
40 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 30 zł i więcej
Organizer ogrodowy
Organizer ogrodowy został zaprojektowany przeze mnie, ogrodnika, matkę, osobę wiecznie zajętą. Dlatego musi mi pomóc ogarnąć ilość zadań do wykonania w ogrodzie. Stawiam na przejrzystość i delikatne kolory, bo wiele rzeczy mnie rozprasza. Kolorowe grafiki malowane akwarelą poprawiają mi humor i sprawiają, że mam ochotę wypełniać te wszystkie rubryki.Co znajdziesz w tym organizerze ogrodowym?✓ miejsce na spisanie celów ogrodowych✓ roczny kalendarz✓ informacje jak zacząć uprawiać ogród naturalnie✓ sezonową listę zadań✓ miesięczne listy zadań do własnoręcznego uzupełnienia✓ miesięczne listy z zasugerowanymi przeze mnie zadaniami✓ miejsce do rozrysowania zmian w ogrodzie✓ tabelę wydatków✓ miejsce na zaplanowanie warzywnika✓ pomoc w porządkowaniu nasion i stworzeniu listy zakupów✓ listę roślin ozdobnych jednorocznych✓ krótkie informacje jak uprawiać 21 gatunków warzyw✓ tabele do spisu wysiewu nasion i opisu rozsad✓ tabele do spisu problemów i szkodników oraz podsumowanie plonów✓ kartę rośliny✓ tabelę do spisu terminów cięcia drzew i krzewów✓ miejsce na własne notatkiDodatkowo: ✓ miesięczny kalendarz ze świętami związanymi z ogrodem oraz z miejscem na zapiski✓ tabelę niekorzystnego i korzystnego sąsiedztwa roślin✓ instrukcję jak planowaćPo wpłacie na podany email prześlę link, gdzie można dokonać pobrania organizera w formacie PDF. Do tego pliku dołączam także dwa kolejne: kalendarz z nietypowymi świętami związanymi z ogrodem na rok 2021 i tabelę niekorzystnego i korzystnego sąsiedztwa roślin.Więcej na temat organizera przeczytasz na moim blogu Ogród przydomowy.
rozwiń

wybrano 85 razy

Nasi użytkownicy założyli

851 002 zrzutki

i zebrali

735 131 465 zł

A ty na co dziś zbierasz?