id: eug74t

Szklarnia do ogrodu na pachnące pomidory

Szklarnia do ogrodu na pachnące pomidory

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 261 zł 
z 7 000
46%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki


Cześć, jestem Gosia z bloga Ogród Przydomowy. Być może kojarzysz mnie z sieci, gdzie od lat pokazuję jak uprawiam swój ogród. Największą jednak uwagę poświęcam uprawie warzyw, w naturalny sposób.

 

Marzę o dość sporej szklarni do ogrodu, która pozwoli mi na na rozwijanie dalej swojej pasji. Od dawna chciałam uprawiać warzywa szklarniowe, ale nigdy nie było ku temu okazji. dziś postanowiłam zawalczyć o jedno ze swoich największych ogrodniczych marzeń. O szklarni ogrodowej mającej 11m2. Niestety koszt dobrego jakościowo produktu w takim rozmiarze i z akcesoriami to około 7000zł. Oprócz szklarni muszę zakupić rynny, beczki, półkę, termometr, płyty chodnikowe i uchwyty do mocowania roślin. Mąż zadeklarował, że dokona montażu (fachowiec wyniósłby dodatkowe 1000zł). Do szklarni będą przymocowane rynny zbierające deszczówkę wprost do przygotowanych przez nas beczek.


Przez ostatnie dwa lata na moim blogu można było pobrać za darmo stworzony przeze mnie organizer ogrodowy. Cieszył się on dużą popularnością i tylko w zeszłym roku ściągnęło go ponad 1000 osób. Zainwestowałam w poprzednie wersje trochę pieniędzy i dużo czasu, a najnowsza - była dopieszczana bardzo długo. Pomyślałam zatem, że podzielę się organizerem ogrodowym z każdą osobą, która wesprze tę zrzutkę 30zł.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc w realizacji mojego marzenia. Możesz śledzić losy powstawania szklarni na moim blogu i na Instagramie.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Organizer ogrodowy

Organizer ogrodowy został zaprojektowany przeze mnie, ogrodnika, matkę, osobę wiecznie zajętą. Dlatego musi mi pomóc ogarnąć ilość zadań do wykonania w ogrodzie...

od 30 zł

Kupione 85

Zakończona

Wpłaty 98

preloader

Komentarze 16

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 325 zrzutek

i zebrali

838 084 089 zł

A ty na co dziś zbierasz?