id: eurt5h

Pomóż mi prześcignąć raka!

Pomóż mi prześcignąć raka!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
59 097 zł z 50 000 zł
118%
218 dni do końca
976 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

W kwietniu skończę 37 lat, mam wspaniałego 9-letniego syna, fajnego faceta, cudownych przyjaciół, na których mogę liczyć, wokół samych sprawdzonych fajnych ludzi i... raka. 


Rok błędnie leczona, diagnozowana na inne choroby, żyłam z bólem i w bólu. Pandemia pokrzyżowała mi kolejne próby diagnozy aż do kwietnia, kiedy udało mi się zrobić prywatnie badanie USG piersi, z wynikami którego pierwsze kroki pokierowałam na onkologiczny oddział. 


Biopsja, diagnoza – nowotwór złośliwy z przerzutem do węzłów. Później kolejny cios i informacja, że są przerzuty do kości, wątroby, opłucnej i płuc. Określone są jako liczne, na tamtą chwilę mam wrażenie ze łatwiej jest wymienić miejsca w moim organizmie gdzie nie ma przerzutów niż odwrotnie. Leczenie paliatywne wydaje sie być początkiem końca.

Chciałabym dostać jeszcze kilka lat, wychować syna i nie zostawiać go z bólem po śmierci mamy. Jeszcze tyle chciałabym go nauczyć, tyle mu pokazać. 


Koszty leczenia są ogromne, a będą jeszcze większe. Moje leczenie trwa juz blisko 8 miesiecy. Leczenie nowotworu to nie tylko leki "na raka". To opieka stomatologiczna, leki wspomagające pracę wątroby, kości. Terapia. Większość nie refundowana.Na tą chwilę mam przyznany na 3 lata znaczny stopień niepełnosprawności.


Proszę Was wszystkich o pomoc – moich przyjaciół, dalszych i bliskich znajomych. I Ciebie, zupełnie nieznajomy mi człowieku. Być może też masz dziecko, któremu zawaliłby się świat, gdybyś odszedł/gdybyś odeszła. 


Wierzę, że przede mną jeszcze kilka lat z bliskimi. Niczego nie pragnę bardziej. 


Niestety nie wszytkie leki są refundowane, wciąż szukam nowych metod leczenia które zwiększa komfort i przedłużą mi życie.


Dziękuję!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 976

BG
Barbara G.
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
GA
Grażyna Anna D.
25 zł
PS
Patrycja Szymura
73 zł
MK
Martyna Kruszyńska-Ostrowska
100 zł
BG
Barbara
110 zł
AL
Agnieszka Lach
ukryta
MK
Marta
300 zł
BG
Barbara
135 zł
MZ
Małgorzata Zawitkowska-Krępska
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 71

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

742 430 zrzutek

i zebrali

526 856 151 zł

A ty na co dziś zbierasz?