id: eurt5h

Pomóż mi prześcignąć raka!

Pomóż mi prześcignąć raka!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
50 819 zł z 50 000 zł
101%
281 dni do końca
883 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

W kwietniu skończę 37 lat, mam wspaniałego 9-letniego syna, fajnego faceta, cudownych przyjaciół, na których mogę liczyć, wokół samych sprawdzonych fajnych ludzi i... raka. 


Rok błędnie leczona, diagnozowana na inne choroby, żyłam z bólem i w bólu. Pandemia pokrzyżowała mi kolejne próby diagnozy aż do kwietnia, kiedy udało mi się zrobić prywatnie badanie USG piersi, z wynikami którego pierwsze kroki pokierowałam na onkologiczny oddział. 


Biopsja, diagnoza – nowotwór złośliwy z przerzutem do węzłów. Później kolejny cios i informacja, że są przerzuty do kości, wątroby, opłucnej i płuc. Określone są jako liczne, na tamtą chwilę mam wrażenie ze łatwiej jest wymienić miejsca w moim organizmie gdzie nie ma przerzutów niż odwrotnie. Leczenie paliatywne wydaje sie być początkiem końca.

Chciałabym dostać jeszcze kilka lat, wychować syna i nie zostawiać go z bólem po śmierci mamy. Jeszcze tyle chciałabym go nauczyć, tyle mu pokazać. 


Koszty leczenia są ogromne, a będą jeszcze większe. Moje leczenie trwa juz blisko 8 miesiecy. Leczenie nowotworu to nie tylko leki "na raka". To opieka stomatologiczna, leki wspomagające pracę wątroby, kości. Terapia. Większość nie refundowana.Na tą chwilę mam przyznany na 3 lata znaczny stopień niepełnosprawności.


Proszę Was wszystkich o pomoc – moich przyjaciół, dalszych i bliskich znajomych. I Ciebie, zupełnie nieznajomy mi człowieku. Być może też masz dziecko, któremu zawaliłby się świat, gdybyś odszedł/gdybyś odeszła. 


Wierzę, że przede mną jeszcze kilka lat z bliskimi. Niczego nie pragnę bardziej. 


Niestety nie wszytkie leki są refundowane, wciąż szukam nowych metod leczenia które zwiększa komfort i przedłużą mi życie.


Dziękuję!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 883

DS
Amorela
20 zł
EB
Elżbieta BOCZKOWSKA
5 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
M
Magda
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
IM
Marian Jarzyński
50 zł
AU
Aga Urbańczyk
50 zł
 
Dane ukryte
70 zł
M
Maciej
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 62

 
2500 znaków
 • Katarzyna Żuchowska

  Witam i przepraszam, że piszę pod czyjąś zrzutką, ale naprawdę bardzo potrzebuje pomocy..Moja sytuacja jest bardzo ciężka:( Błagam pomóż mi id: 4mmg8m

 • Antek Chabros

  x6k3m2 pomóżcie

 • Krzysztof Jozefiak

  Bardzo przepraszam że wstawiam tu naszą zrzutkę ale szukam pomocy dla mojego 4 letniego wnuczka Drodzy tak bardzo nam wstyd prosić was o pomoc ale niestety aby ratować wzrok naszego 4 letniego wnuczka prosimy ,a nawet błagamy Was o udostępnienie . 😥 Nasza zbiórka stanęła w miejscu a my jako dziadkowie zrobimy wszystko aby zdobyć pieniążki na leczenie . 😭 Udostępnienie nic nie kosztuje,a naszemu małemu wnuczkowi może bardzo pomóc . Więc Błagamy nie bądźcie obojętni na naszą prośbę i pamiętajcie Dobro Wraca z podwojona siła . Wierzymy razem z Jasiem że wy nam pomożecie 😍 A za okazałe serduszko ❤️ bardzo dziękujemy ❤️ Id : do zrzutki wnuczka to : natxz9

 • J
  Judyta

  3mam kciuki za Ciebie ✊❤

  100 zł
 • Aleksandra Jóźwik

  https://zrz utka.pl/fkg724 proszę o wsparcie lub o przesłanie dalej zbiórka zweryfikowana dokumentami

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

719 178 zrzutek

i zebrali

495 390 482 zł

A ty na co dziś zbierasz?