id: eusw6a

Zakup respiratora dla SPZOZ Puławy

Zakup respiratora dla SPZOZ Puławy

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
160 350 zł 
z 80 000
200%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 912 448 zrzutek i zebrali 874 471 835 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • Kochani! Jeszcze raz pragniemy podziękować Wam za udział w zbiórce - sprzęt udało się zakupić i przekazać do puławskiego szpitala. Dzięki ostrym negocjacjom udało nam się kupić to co najważniejsze - respirator Hamilton i automat do resuscytacji - Lucas. Delikatną nadwyżkę przeznaczyliśmy na zakup 8 ciśnieniomierzy, które już są w drodze do szpitala. Relację z przekazania wyposażenia znajdziecie na zaprzyjaźnionym LPU24 https://lpu24.pl/2020/06/18/inicjatywa-przekazala-sprzet-ratujacy-zycie-video/

  Jesteście niesamowici!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Wszyscy boimy się o naszą przyszłość, naszych bliskich, nasze firmy i nasze otoczenie. Spodziewaliśmy się, że wirus który pustoszy Chiny dotrze do nas i chociaż zastanawialiśmy się, co wtedy będziemy mogli zrobić, to nic nam nie przychodziło od głowy.

Teraz gdy nasz puławski szpital stał się jednoimienną placówką zakaźną, a dyskusja internetowa nie ostudza napięć wymyśliliśmy, że jest sposób żeby chociaż odrobinę zminimalizować ryzyko.

Boimy się, że szpital jest niewystarczająco wyposażony, przykładem są Włochy w których służba zdrowia jest na wyższym poziomie niż w Polsce, a jednak brakuje respiratorów. Wyszliśmy z inicjatywą zakupu takiego urządzenia do puławskiego szpitala. Po ustaleniach z dyrekcją i pracownikami odpowiedzialnymi za wyposażenie SPZOZ Puławy - wiemy, że taki sprzęt się bardzo przyda nie tylko w czasie epidemii, ale będzie służył długie lata, a zakup jednego najwyższej klasy respiratora (Hamilton C3) to ok 80 000 zł.

Respirator z dodatkowymi funkcjami to ok. 105 000 zł. Nadwyżkę środków przeznaczymy po uzgodnieniu z Dyrekcją SP ZOZ na zakup środków ochrony osobistej, jednorazowy osprzęt respiratora oraz pozostałe wyposażenie potrzebne w szpitalu.

Jeżeli każdy mieszkaniec miasta wpłaci 2 zł, albo każdy mieszkaniec powiatu wpłaci 1 zł to spokojnie doposażymy szpital w respirator.

Bądźmy realistami - nie dotrzemy do każdego mieszkańca. Co powiecie na 10 zł ? Znajdziemy 8 tys osób które wpłacą po 10 zł ?

Trzymamy kciuki za zespół puławskiego szpitala i róbmy co w naszej mocy, żeby pomóc ludziom, którzy będą korzystali z jego usług.

je52b933c7bba36d.jpeg


Aktualne wyceny sprzętu, który być może jeszcze w kwietniu pojawi się w Puławach:

pfe14bcf325f90bc.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7643

preloader

Komentarze 384

 
2500 znaków