id: ev9225

Pomóż Kacprowi odzyskać sprawność

Pomóż Kacprowi odzyskać sprawność

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
46 723 zł
z 50 000
93%
zakończona
31.10.2021r
194
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 978 797 zrzutek i zebrali 998 763 770 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy rodzicami trójki wspaniałych dzieci Kacperka, Krzysia i Zuzi. 


18 marca 2020 roku dotychczasowe życie naszej rodziny legło w gruzach i zmieniło się nieodwracalnie. Nasz najstarszy syn Kacper uległ wypadkowi na huśtawce z metalową konstrukcją, która zerwała się i spadła prosto na jego główkę wyrządzając ogromne uszkodzenia czaszkowo - mózgowe. Lekarze nie dawali naszemu dziecku szans. Nam kazali przygotować się na najgorsze. 


2 miesiące pobytu na OIOMie - śpiączka farmakologiczna, po wybudzeniu brak świadomości. Cały ten czas stan bardzo ciężki: porażenie czterokończynowe, wodogłowie, brak kontaktu słownego. 


Kacper walczył - byliśmy przy nim. Do dziś pamiętamy czas spędzony na OIOMie w oczekiwaniu na dobre wieści, które nie nadchodziły. 


W końcu oddział rehabilitacyjny... Ciężka praca zespołów medycznych, nas i samego Kacpra. 


Głosy personelu, że już lepiej nie będzie.


Wsparcie rodziny, najbliższych i modlitwy dały siłę Kacperkowi.


aa8de2c7627f8b59.jpeg


Po kilku miesiącach od wypadku zaczęły pojawiać się drobne sygnały świadczące o powrocie świadomości: skupienie wzroku, drobny ruch dłoni. 


Nadszedł dzień powrotu do domu. Od 23 grudnia 2020 roku Kacperek jest z nami. I nadal walczy, nie poddaje się. Nasz dzień zaczyna się i kończy bardzo kosztownymi rehabilitacjami. Godziny ciężkiej pracy nie idą na marne, Kacper robi postępy, ale przed nim jeszcze sporo pracy i starań o jak największą sprawność ruchową i intelektualną. 


Życie całej rodziny skupione jest na polepszeniu sprawności Kacperka.  W najbliższym czasie  czeka go zabezpieczenie mózgu poprzez rekonstrukcję czaszki. 


A naszym planem na teraz  jest codzienna rehabilitacja, która pochłania sporo pieniędzy. Koszt dwutygodniowego turnusu rehabilitacyjnego waha się w granicach od 6 do 8 tysięcy złotych. Do tego dochodzi codzienna rehabilitacja, która miesięcznie kosztuje trzy tysiące złotych. Robimy wszystko, aby nasz kochany syn odzyskał sprawność, ale sami nie udźwigniemy tego finansowo, dlatego z całego serca prosimy o pomoc i wsparcie. O niczym nie marzymy teraz tak bardzo, jak o tym, aby nasz syn odzyskał sprawność.Kacper marzył o karierze piłkarskiej, jak rodzice chcemy zrobić wszystko, aby nasz syn mógł kopnąć piłkę jeszcze raz.Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 194

DF
Komitet Organizacyjny
20 589,10 zł
 
Dane ukryte
4 900 zł
MK
Nakrętki od Kubusia Zwierzchowskiego
4 900 zł
SI
Sylwia i Dariusz Drożdżal
1 500 zł
KB
Rada Rodziców Zmiennica
700 zł
MI
Mateusz i Paula
500 zł
AM
Aniela i Henryk Hejnar
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MR
Monika Rustecka
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków