id: ev9225

Pomóż Kacprowi odzyskać sprawność

Pomóż Kacprowi odzyskać sprawność

46 203 zł 
z 50 000 zł
92%
3 dni do końca
192 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jesteśmy rodzicami trójki wspaniałych dzieci Kacperka, Krzysia i Zuzi. 


18 marca 2020 roku dotychczasowe życie naszej rodziny legło w gruzach i zmieniło się nieodwracalnie. Nasz najstarszy syn Kacper uległ wypadkowi na huśtawce z metalową konstrukcją, która zerwała się i spadła prosto na jego główkę wyrządzając ogromne uszkodzenia czaszkowo - mózgowe. Lekarze nie dawali naszemu dziecku szans. Nam kazali przygotować się na najgorsze. 


2 miesiące pobytu na OIOMie - śpiączka farmakologiczna, po wybudzeniu brak świadomości. Cały ten czas stan bardzo ciężki: porażenie czterokończynowe, wodogłowie, brak kontaktu słownego. 


Kacper walczył - byliśmy przy nim. Do dziś pamiętamy czas spędzony na OIOMie w oczekiwaniu na dobre wieści, które nie nadchodziły. 


W końcu oddział rehabilitacyjny... Ciężka praca zespołów medycznych, nas i samego Kacpra. 


Głosy personelu, że już lepiej nie będzie.


Wsparcie rodziny, najbliższych i modlitwy dały siłę Kacperkowi.


aa8de2c7627f8b59.jpeg


Po kilku miesiącach od wypadku zaczęły pojawiać się drobne sygnały świadczące o powrocie świadomości: skupienie wzroku, drobny ruch dłoni. 


Nadszedł dzień powrotu do domu. Od 23 grudnia 2020 roku Kacperek jest z nami. I nadal walczy, nie poddaje się. Nasz dzień zaczyna się i kończy bardzo kosztownymi rehabilitacjami. Godziny ciężkiej pracy nie idą na marne, Kacper robi postępy, ale przed nim jeszcze sporo pracy i starań o jak największą sprawność ruchową i intelektualną. 


Życie całej rodziny skupione jest na polepszeniu sprawności Kacperka.  W najbliższym czasie  czeka go zabezpieczenie mózgu poprzez rekonstrukcję czaszki. 


A naszym planem na teraz  jest codzienna rehabilitacja, która pochłania sporo pieniędzy. Koszt dwutygodniowego turnusu rehabilitacyjnego waha się w granicach od 6 do 8 tysięcy złotych. Do tego dochodzi codzienna rehabilitacja, która miesięcznie kosztuje trzy tysiące złotych. Robimy wszystko, aby nasz kochany syn odzyskał sprawność, ale sami nie udźwigniemy tego finansowo, dlatego z całego serca prosimy o pomoc i wsparcie. O niczym nie marzymy teraz tak bardzo, jak o tym, aby nasz syn odzyskał sprawność.Kacper marzył o karierze piłkarskiej, jak rodzice chcemy zrobić wszystko, aby nasz syn mógł kopnąć piłkę jeszcze raz.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 192

DF
Komitet Organizacyjny
20 589,10 zł
MK
Nakrętki od Kubusia Zwierzchowskiego
4 900 zł
 
Dane ukryte
4 900 zł
SI
Sylwia i Dariusz Drożdżal
1 500 zł
KB
Rada Rodziców Zmiennica
700 zł
MI
Mateusz i Paula
500 zł
AM
Aniela i Henryk Hejnar
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
MR
Monika Rustecka
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • DF
  Komitet Organizacyjny

  Charytatywny Piknik Sołecki Razem Działamy.Razem Wspieramy. 19.09.2021 w Humniskach

  20 589,10 zł
 • MC
  Marta

  💚🙏💙

  50 zł

Nasi użytkownicy założyli

755 281 zrzutek

i zebrali

547 293 688 zł

A ty na co dziś zbierasz?