id: ewt8ba

Na pogorzelców Bielsko-Biała, Laskowa 38, Sitarz

Na pogorzelców Bielsko-Biała, Laskowa 38, Sitarz

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
20 700 zł 
z 100 000
20%
zakończona
26.01.2022r
233
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 916 806 zrzutek i zebrali 884 324 236 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W nocy, drugiego dnia Świąt, w wyniku pożaru, straciliśmy dom, w którym mieszkaliśmy razem z rodziną ponad 40 lat. Zostaliśmy wybudzeni ze snu i cudem udało nam się uciec przed żywiołem. Jedno z nas odniosło obrażenia ciała i uszkodzenie górnych dróg oddechowych. Całe nasze mieszkanie, które zajmowało piętro domu, doszczętnie spłonęło. Zostaliśmy pozbawieni całego dobytku. Przygarnięci przez najbliższych sąsiadów, z okna obserwowaliśmy jak nasz dom przestaje istnieć.

W tych najtrudniejszych chwilach naszego życia doświadczyliśmy ogromnej troski ze strony sąsiadów, najbliższych i całkiem obcych.

Mimo ogromnego przywiązania i sentymentu do miejsca, nie jesteśmy w stanie odbudować naszego domu. Tym samym "Zrzutka", którą organizujemy nie będzie przeznaczona na ten cel. Pieniądze, które zbieramy chcemy przeznaczyć na rehabilitacje, zakup najpotrzebniejszych rzeczy, które pomogą nam rozpocząć życie w nowym miejscu oraz wynajem mieszkania. Dziękujemy za wszelką pomoc. Łączymy wyrazy szacunku i wdzięczności.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 233

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków