Wpłać na zrzutkę: Stop Bzdurom - fundusz na prawników, dalsze dzikie akcje i wlepy

 
Zuzanna Madej
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Kupimy SOBIE od ciebie przyrządy plastyczne (np flamastry albo farbki)

  Zrobimy z nią kiedyś coś dobrego - spacjalnie dla ciebie - ale co i gdzie, pozostanie tajemnicą. Zgoda?

  rozwiń
 • Dodruk wlep

  Nastąpi już niedlugo. Za trzy dychy możemy druknąć ich naprawdę sporo. Nagrodą nie jest jednak pakiet wlep. Na to dopiero przyjdzie okazaja. Wlepy zawsze rozsyłałyśmy ludziom za darmo i chcemy pozostać przy ich benefitowym charakterze - mamy na to pomysł. Ta wpłata mianuje cie oficjalnie szczodrym "współ-drukarką/drukarzem".

  rozwiń
 • Odłożymy środki na potrzeby aktywistek SB

  Margot chciałaby rozpocząć kiedyś tranzycję... ale na razie lepiej byłoby dobrze się odżywiać, mieć hajs na bilety i pociągi, by móc wychodzić z akcją poza Warszawę łatwiej. Za pięć dych możesz w nagrodę położyć się spać, że nakarmiłaś/eś parę queerowych buziaków.

  rozwiń
 • Pakiet "Bzdury+"

  "Państwo nic nie ma, by ci dać ... ble ble ble" mawiają wielcy mędrcy. A my nie mamy takiej spiny i lubimy rozkminiać redystrybucje. W związku z tym za proponujemy ci udział w eksperymencie polegający na tym, że możesz wpłacić ten hajs (100zł) za kogoś, kto go nie ma na zbyciu.

  rozwiń
 • Pakiet "Soros-"

  Grupy i osoby, którym tak bardzo na nas zależy, mogą miec pewność, że podziękujemy im w poście na fejsie i zaśpiewamy im wieczorem Barkę.

  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.