Mistrzostwa Świata w Kickboxingu Budapeszt 2024

Nasi użytkownicy założyli 1 190 393 zrzutki i zebrali 1 254 938 248 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dwoje mistrzów z małej miejscowości Radzymin będzie reprezentowało Polskę na Mistrzostwach Świata w Kickboxingu Budapeszt 2024.

Aby pomóc im w osiągnięciu celu oraz by mogli w ogóle wyjechać na Mistrzostwa potrzebują waszej pomocy.

Faustyna Andrzejewska dziewczyna 16-letnia, wzorowa uczennica Liceum PUL w Wołominie na co dzień reprezentująca barwy klubu Fight Club Radzymin dostała się w wielkim stylu do reprezentacji Polski Juniorów K1. Dla przypomnienia Faustyna w tym roku zdobyła Puchar Świata oraz wiele medali na imprezach rangi krajowej i międzynarodowej. W marcu tego roku wygrała walkę na wielkiej Gali Bitwa Warszawska 1920. Ta młoda skromna dziewczyna ma ogromne szanse na zdobycie tytułu Mistrzyni Świata. Chcemy zaznaczyć w ostatnim swoim starcie pokonała przez KO zawodniczkę nr 1 w rankingu światowym.

I sami powiedzcie jak nie pomóc takiej zawodniczce w realizacji jej marzeń i celów.

Drugi zawodnik naszego klubu potrzebujący Waszego wsparcia to 14- letni Jakub Pawłowski. Kuba przebojem dostał się do reprezentacji Polski Kick light kadetów potwierdzając, że ma szanse aspirować na wielkiego mistrza ale bez Waszej pomocy nam się to nie uda.

Kto był u nas w klubie i kto wie ile pracy wkładamy w rozwój młodych adeptów i ile ci młodzi ludzie wkładają ciężkiej pracy by być najlepszymi w Polsce i na Świecie. Przecież to oni jadą reprezentować Was czyli nas- Polaków na Mistrzostwach Świata.