id: exnyfv

koszty zawodów w Futbolu Amerykańskim Europa - USA

koszty zawodów w Futbolu Amerykańskim Europa - USA

0 zł
z 7 900
0%
zakończona
31.07.2017r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 462 zrzutki i zebrali 1 062 515 582 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam Serdecznie Nazywam się Łukasz Lau gram w futbol amerykański od 7lat a obecnie mam 23lata zaczynałem od najniższej ligi w Polsce PLFA8 a dziś gram w najlepszej lidze w Europie GFL1 w drużynie Marburg Mercenaries. Celem rzutki opłacenie kosztów przelotu oraz wydatków związanych z realizacją mojego największego marzenia czyli grą za oceanem. 13 sierpnia 2017 roku zostanie rozegrany mecz Europa VS USA w Mexico City strona tego wydarzenia - http://www.europewarriors.com/ Moja Historia: 2010 - 2014 W wieku 17 lat usłyszałem o drużynie Bydgoszcz Archers w moim mieście i poszedłem na pierwszy trening i tak już zostałem byłem najsłabszym zawodnikiem co usłyszałem osobiście od teraz kolegi ale mimo to walczyłem dalej zaczynaliśmy w PLFA 8 (4poziom rozgrywkowy) po 2 sezonach rozegrałem kolejne dwa w Archers w PLFA 2 (3poziom) 2014 - 2015 po Archers przyszła kolej na Seahawks Sopot i vice-mistrzostwo PLFA 1 (2poziom) 2015 - 2016 to Kozły Poznań grające o mistrzostwo w TOPLIDZE a zarazem był to mój pierwszy bardzo dobry sezon zostałem wybrany do 11 kolejki oraz nominowany do najlepszego Polskiego zawodnika mimo iż na początku sezonu złamałem 4 kość śródręcza z przemieszczeniem po 2tyg juz grałem z jedną reką 2016 razem z Kozłami Poznań zajeliśmy 3 miejsce w lidze Europejskiej Baltic Sea League 2017 rok to Marburg Mercenaries i chyba cel każdego futbolisty gra w GFL 1 w najlepszej lidze Europy obecnie po połowie sezonu zajmujemy 2 miejsce w tabeli 2017 mecz Europa - USA ostatnie moje sportowe marzenie i udowodnienie że dla chcącego i zawziętego nie ma nic nie możliwego zależy od Ciebie prosze o pomoc :)

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!