id: exvgnv

Debiutancka Płyta Sylwii Banasik- Smulskiej

Debiutancka Płyta Sylwii Banasik- Smulskiej

Nasi użytkownicy założyli 1 036 409 zrzutek i zebrali 1 105 166 422 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Celem zrzutki jest wydanie mojej debiutanckiej płyty, którą współtworzę wraz z pianistą i producentem Adamem Pietrzakiem.


Kim jesteśmy?


Duetem twórczym idącym w kierunku popu alternatywnego. Czerpiemy inspiracje z wielu gatunków, a nasze kompozycje oparte są o instrumenty akustyczne piano, gitarę basową, perkusję, oraz gitary elektryczną, akustyczną. Nie zabraknie też bliskich naszym sercom ciepłych brzmień instrumentów smyczkowych.


Na co przeznaczymy pieniądze?


Wydanie płyty jest niełatwym, długotrwałym i kosztownym przedsięwzięciem. Włożyliśmy już dużo pracy, aby nadać kształt naszym kompozycjom. Przez ostatni rok spotykaliśmy się i tworzyliśmy szkice utworów, a dzieli nas niemal 400 km. Za nami duża część pracy twórczej, tekst, melodie, harmonie, teraz pozostało nam ubrać piosenki w brzmienie instrumentów. Współpracujemy z profesjonalnymi i zaufanymi muzykami. Wpłaty ze zbiórki przeznaczymy na nagrania, produkcję muzyczną, miks, mastering oraz wytłoczenie płyt. 


O płycie...


Moim wielkim marzeniem, zanim jeszcze dostałam się na uczelnię artystyczną, było wydanie własnej płyty. Dziś, staje się ono coraz bardziej realne. Na płycie znajdzie się 10 piosenek w języku polskim. Pisząc materiał sami dziwiliśmy się jak bardzo różnorodne i emocjonalne utwory udaje nam się tworzyć. W warstwie muzycznej przeważają popowo- akustyczne brzmienia. Namiastką ich jest nasz pierwszy singiel z tego albumu - "Fajerwerki", który możecie usłyszeć we wszystkich serwisach streamingowych. 
Ile zajmie praca nad płytą? 


Wydanie płyty planujemy na jesień 2022 roku, jednak przy pomyślnych wiatrach podzielimy się z Wami owocem naszej współpracy wcześniej. :)


Dla wspierających przygotowaliśmy sporo gadżetów tj. magnesy, kubki, torby i przede wszystkim egzemplarze albumu z autografem. 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 15

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Kubek z oryginalnym nadrukiem
Otrzymasz limitowany kubek z oryginalnym nadrukiem stworzony specjalnie na rzecz zbiórki.
40 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
Płyta z autografem + Zestaw gadżetów
Otrzymasz płytę z autografem w preorderze oraz limitowany kubek, torbę bawełnianą i magnes z oryginalnym nadrukiem stworzone specjalnie na rzecz zbiór...
100 zł

Kupione 6

Zakończona

Wpłaty 34

GC
Grzegorz Cholawa
250 zł
CM
Cookies Media
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
KK
Krzysztof Krzyżak
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BB
Barbara Bączkowska
100 zł
PD
Przemysław Dziakiewicz
100 zł
AB
Aldona Bizoń
100 zł
DG
Dariusz Grygoruk
100 zł
 
Dane ukryte
80 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków