id: eyk8sh

Modernizacja placu zabaw Przedszkola 325 na Mokotowie

Modernizacja placu zabaw Przedszkola 325 na Mokotowie

4 370 zł 
z 30 000
14%
zakończona 17.06.2016r
18 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Jesteśmy Przedszkolem nr 325 na warszawskim Mokotowie, marzymy o dokończeniu modernizacji placu zabaw. Sukcesywna przebudowa trwa ponad 14 lat, bo jest to kosztowne przedsięwzięcie, a środki budżetowe na ten cel są bardzo ograniczone.

Nasza placówka przedszkolna działa prężnie – ciągle poszukując nowych form pracy na rzecz dzieci i środowiska lokalnego. Dzieci czują się tu bezpiecznie i szczęśliwie, świetnie się rozwijają. Zawsze jednak mogłyby być lepiej, zwłaszcza w sferze ruchowej, dzięki odpowiednim narzędziom i sprzętom.

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej akcji. Potrzebujemy 30 tysięcy złotych na dokończenie przebudowy i modernizacji naszego placu zabaw. To inwestycja w przyszłość, bo zarówno nasze jak i następne pokolenia warszawskich dzieci będą korzystać z przedszkolnego ogrodu. Im więcej zbierzemy funduszy, tym plac zabaw będzie atrakcyjniejszy, lepiej będzie służyć rozwojowi dzieci.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w sfinansowaniu naszego przedsięwzięcia.

Liczymy na Wasze wsparcie.

Z naszej strony możemy zapewnić o wielkiej wdzięczności dzieci, rodziców, kadry oraz dyrekcji.

Wspierający naszą zbiórkę otrzymasz tytuł „PRZYJACIEL Przedszkola 325”, a lista przyjaciół zostanie wywieszona w Przedszkolu przy ul. Kaspijskiej 5 w Warszawie oraz zamieszczona na stronie internetowej przedszkola.

Jeśli wpłacisz 5 zł i więcej, otrzymasz rysunek naszego przedszkolaka.

Jeśli wpłacisz 50 zł i więcej, otrzymasz filmik z podziękowaniem od naszych przedszkolaków.

Jeśli wpłacisz 500 zł i więcej, otrzymasz zaproszenie na spektakl „Królewna Śnieżka” Teatru Rodziców i Nauczycieli KLAPS, działającego w naszym przedszkolu.

Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat.

cytat,

Janusz Korczak

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 062 zrzutki

i zebrali

837 527 645 zł

A ty na co dziś zbierasz?