Wyposażenie Świetlicy Szpitalnej w Ostrowie Wielkopolskim ID: eyrzhj

Wyposażenie Świetlicy Szpitalnej w Ostrowie Wielkopolskim ID: eyrzhj

7 570 zł z 8 000 zł

94%

7 570 zł

7 570 zł

z 8 000 zł

zakończona

zakończona

04.03.2020r

55

55

wspierających
94%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Cel : Zebranie środków na zakup rzeczy, potrzebnych do rehabilitacji dzieci ze Świetlicy Szpitalnej w Ostrowie Wielkopolskim


c89119c912c08cdc.jpeg


W Nowym Roku pierwszym celem akcji #KierowcyDzieciom jest zebranie środków na pomoc dla


Świetlica Szpitalna

Zespołu Szkół Specjalnych Im. Janusza Korczaka

Szpital ul. 3 Maja

63-400 Ostrów Wielkopolski


Świetlica należy do Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim Oddziału Rehabilitacji Dziecięcej na którym, przebywają dzieci w wieku od urodzenia do 18 roku życia. Dzieci uczęszczają do świetlicy od poniedziałku do piątku w godz 8-17.


t59c38e74ea25774.jpeg


W czasie turnusu na Oddziele Rehabilitacyjnym, który trwa od 3-6 tygodni, a w niektórych przypadkach dłużej, dzieci całymi dniami przebywają na świetlicy w ramach zajęć opiekuńczo- wychowawczych.


z57ab7d6b1bd9e10.jpeg


Są to dzieci niepełnosprawne ruchowo oraz intelektualnie, pochodzące z rodzin dysfunkcyjnych, z domów dziecka, oraz dzieci po wypadkach różnego rodzaju.

Świetlica jest dla każdego dziecka przebywającego na oddziale. Znajdują się na niej dwie niewielkie sale. Jedna przeznaczona jest do nauki i zabaw przy stolikach, druga natomiast to sala zabaw, w której dzieci bawią się zabawkami otrzymanymi ze zbiórek szkolnych.


qf37d0512b6e1473.jpeg


Nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych, którzy prowadzą świetlicę wypełniają dzieciom czas na zabawach, grach, konkursach, wycieczkach, czy pomocy w nauce. Świetlica była zaniedbana, a meble były niedostosowane do wieku dzieci. W marcu 2019 roku świetlica przeszła generalny remont w postaci malowania, wymiany niektórych mebli, krzesełek, stolików, czy sprzętu. Wychowawcy świetlicy zebrali od różnych sponsorów farby, wałki, folie malarskie, naklejki ścienne, krzesełka stoliki, dekoracje tekstylne aby własnymi siłami odmalować i odnowić świetlicę. Nauczyciele z własnych środków finansowych dokupują do świetlicy potrzebne materiały papiernicze czy wyposażenie w postacie pudełek na zabawki.


Jednak to nie wystarcza, zapotrzebowanie na nowe przedmioty jest cały czas konieczne dlatego #KierowcyDzieciom postanowili swoimi działaniami wesprzeć podopiecznych świetlicy i zebrać fundusze za zakup niżej wymienionych przedmiotów.


Zapotrzebowanie:

-Telewizor 42 cale

-Laptop

-Radio Boombox

-Manualny ekran projekcyjny – ścienny wymiary 120x120,

-Kuchnia drewniana Ikea dla dzieci,

-Dywan interaktywny( podłoga interaktywna),

-Klocki lego, klocki duplo,

-Wózek dla lalek,

-Rolety okienne wewnętrzne, kolor jasny szary 4 szt wymiar 145/67

-Szafa - regał biały Szer. 166 Wys. 199 Gł. 59.


Zapraszamy na grupę z licytacjami charytatywnymi prowadzonymi przez grupę Kierowcy Dzieciom. Zachęcamy zarówno do licytowania jak i wystawiania przedmiotów/usług.

KLIKNIJ --->> AUKCJE - LICYTACJE KIEROWCY DZIECIOM <<--- KLIKNIJ


cef6c1165a5e35b7.jpeg


Kierowcy Dzieciom, czyli grupa kierowców zawodowych (i nie tylko) działa od listopada 2017 roku. Zrzesza już ponad 2900 aktywnych członków. Naszym głównym celem jest pomoc dzieciom. Staramy się również pomagać pojedynczym rodzinom.


Do naszych sukcesów można zaliczyć: ufundowanie placu zabaw w domu dziecka, zakup kilku sztuk aparatów dla dzieci z wadą słuchu, stworzenie banku aparatów, dostarczenie ciast do domów dziecka podczas świąt Bożego Narodzenia, pomoc dzieciom ze spalonego Rodzinnego Domu Dziecka w Badowie oraz wiele innych spontanicznych akcji. Dzięki naszym małym – wielkim sukcesom „Polski Traker” objął nas swoim patronatem medialnym.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook, oraz na stronę www.kierowcydzieciom.pl


Tam dowiecie się wszystkiego co wiąże się z naszymi akcjami, jak również zapraszamy do przyłączenia się do najlepszej akcji na świecie jaką jest Akcja Kierowcy Dzieciom !!!

oda06cbef160680e.jpeg

Grupa KIEROWCY DZIECIOM działa pod skrzydłami Stowarzyszenia Klub Polskiego Trakera zarejestrowaną jako organizacja pożytku publicznego pod numerem KRS: 310226


Członkami Stowarzyszenie Klub Polskiego Trakera są kierowcy zawodowi oraz osoby zawodowo związane z transportem.Pomagamy bo warto, bo wielka siła „Kierowców Dzieciom” to także, wielka odpowiedzialność.

Wpłacający55

KM
Krzysztof Mucha
1 000 zł
KM
Krzysztof Mucha
700 zł
E
Emil Wegner
500 zł
KK
Krzysztof Kosykowski
420 zł
DR
Dawid Rożek
400 zł
AD
Anna Dąbrowska
300 zł
PS
Patrycja Sikora
300 zł
M
Mucha Krzysztof
255 zł
P
pwelwiktor28
250 zł
KM
Krystian Murawski
250 zł
Zobacz więcej

Komentarze9

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

540 031 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?