id: eyy5hd

Pomoc rodzinie Ś.P. Grzegorza Marciniuka

Pomoc rodzinie Ś.P. Grzegorza Marciniuka

Nasi użytkownicy założyli 1 033 754 zrzutki i zebrali 1 098 899 090 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dnia 20 sierpnia 2023 roku przedwcześnie zmarł Grzegorz –  mój cudowny mąż i kochający ojciec o złotym sercu. Grzegorz walczył z nowotworem i każdy z nas głęboko wierzył w to, że tę walkę wygra i wróci do nas. Stało się jednak inaczej – jego serce zgasło, a my pogrążyliśmy się w niewyobrażalnym smutku.

 

Śmierć Grzegorza pozostawiła w naszym sercu olbrzymią pustkę. Odszedł wspaniały mąż i tata, który zawsze stawiał rodzinę na pierwszym miejscu, który żył dla mnie i dzieci. Odszedł syn, brat i szwagier pełen bezinteresownej i szczerej życzliwości. Odszedł zawsze pogodny i chętny do pomocy przyjaciel i sąsiad. Po tych tragicznych wydarzeniach zostałam sama z trójką dzieci: trzynastoletnim Jakubem, ośmioletnią Mają oraz pięcioletnim  Filipkiem. Do tej pory utrzymanie rodziny spoczywało głównie na barkach Grzesia. Teraz, gdy go zabrakło muszę poradzić sobie z najważniejszymi zobowiązaniami, kredytami i codziennymi potrzebami.

Przede mną trudne zadanie zmierzenia się z nową rzeczywistością. Pośród całego bólu i łez muszę walczyć o rodzinę,  o dzieci. Przede mną zmagania egzystencjalne, w których muszę udźwignąć sama to, co niegdyś dźwigaliśmy razem z mężem, wychować dzieci, stworzyć im warunki do dalszego życia i rozwoju. Nie poradzę sobie sama.

 

Za Wasze otwarte serca, za każde dobre słowo i gest pomocy serdecznie dziękujemy. Dobro powraca.


Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 50

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
50 zł
LE
Leszek
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MN
Magdalena Niemczuk
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!