id: ez755c

Operacja endometriozy

Operacja endometriozy

17 150 zł 
z 55 000 zł
31%
79 dni do końca
82 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witajcie!

Od lat borykam się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Początkowo dolegliwości nie były bardzo uciążliwe, jednak z czasem zaczęły intensyfikować się coraz bardziej, powodując nieznośny, przewlekły ból i uniemożliwiając normalne funkcjonowanie. Odwiedziłam wielu lekarzy i wykonałam niezliczoną ilość kosztownych badań, które do niczego nie prowadziły, ponieważ cały czas stawiano mi niewłaściwe diagnozy, które nigdy nawet nie próbowały dociec źródła choroby. Z ufnością stosowałam się jednak do zaleceń lekarzy w nadziei, że wrócę do normalności. Brałam coraz silniejsze leki przeciwbólowe, które były zaledwie środkiem doraźnym i nie stanowiły rozwiązania prawdziwego problemu. Problemu, który z każdym miesiącem narastał coraz bardziej. Konieczne stały się częste zwolnienia lekarskie, ponieważ nie mogłam nawet wstać i poruszać się. Po latach poczucia bezradności i rozpaczy w końcu przyszedł jednak przełom.

W tym roku z polecenia przyjaciela trafiłam do Kliniki we Wrocławiu i tam w końcu postawiono mi właściwą diagnozę - endometrioza. W okresie, w którym leczono mnie na inne schorzenia, choroba rozprzestrzeniła się tak bardzo, że zajęła już część jelita, co spowodowało dalsze dolegliwości i konieczność wprowadzenia specjalnej diety. Najgorszy jest jednak przeszywający i nieustępujący ból. Ze względu na zaawansowane stadium choroby żadne leki nie są w stanie mi już pomóc. Jedyną szansą jest dla mnie szybka operacja. Choroba rozprzestrzenia się błyskawicznie i boję się nawet myśleć, co jeszcze może się wydarzyć i jak będę dalej żyć. A pragnę tylko być naprawdę zdrowa i móc normalnie funkcjonować, pracować, po prostu żyć i cieszyć się tymi wszystkimi drobiazgami, które sprawiają, że życie jest tak cudowne, a o których już dawno zapomniałam ze względu na niekończący się ból i cierpienie.

Nie będę ukrywać, jak bardzo krępujący jest to dla mnie temat i jak trudno było mi podjąć decyzję o upublicznieniu mojej historii i rozpoczęciu zrzutki. Gdyby nie moja nagląca sytuacja zdrowotna i to, że z każdym dniem mój stan się pogarsza, nie pisałabym o tym, ani nie skłaniała się do próśb, które w aktualnej sytuacji są dla mnie jedynym ratunkiem. Niestety, Narodowy Fundusz Zdrowia nie refunduje takich zabiegów, a w całym kraju jest niewielu rzetelnych specjalistów, którzy poważnie zajmują się leczeniem endometriozy. Kwota potrzebna do przeprowadzenia operacji przerasta moje aktualne możliwości finansowe, więc z ogromną wdzięcznością docenię każdy, nawet najmniejszy gest, który przybliży mnie do upragnionej operacji i powrotu do normalnego życia. Z całego serca bardzo Wam dziękuję.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

35-205

Rzeszów, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 82

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Lokalizacja

35-205

Rzeszów, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

878 614 zrzutek

i zebrali

807 733 543 zł

A ty na co dziś zbierasz?