id: f24zxs

My Hero Academia The Musical - Polski Musical Cosplayowy

My Hero Academia The Musical - Polski Musical Cosplayowy

10 815 zł 
z 4 000 zł
270%
zakończona 11.05.2019r
101 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności15

 • Uwaga wysyłka wyjdzie z opóźnieniem! Niestety z powodu opóźnienia w dostarczeniu naszych nagród od drukarni (np.yearbooki dotarły do nas dopiero o 23 w piątek, jakiż to był stres!!!) Nie udało nam się wysłać nagród w planowanym terminie. Wysyłka nastąpi najprawdopodobniej jutro, a więc paczki powinny do was dojść jeszcze w tym tygodniu. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację! Jeśli chcielibyście się z nami skontaktować, pamiętajcie — zawsze jesteśmy dostępni na naszym mailu!
  Czytaj więcej
 • Dzień dobry BOHATEROWIE! Jesteśmy już po ostatnim dzwonku w naszej akademii. Dziękujemy wam za możliwość stworzenia tego show, mamy nadzieje, że ten weekend był niesamowity dla was tak bardzo, jak pracowity dla nas. Jeszcze się usłyszymy!
  Czytaj więcej
 • Hejka Bohaterowie! Już w przyszły weekend przybijemy sobie najwyższe możliwe piątki osobiście! To o czym jednak chcemy was poinformować to odbiór waszych nagród na terenie Magnificonu! NAGRODY RZECZOWE Można je będzie odebrać na naszym musicalowym stoisku od godziny 12:00 (otwarcie stoiska) do zamknięcia stoiska w sobotę o 20:00! W niedziele nie przewidujemy możliwości odbioru nagród! POLAROIDY Na wykonanie Polaroidów zapraszamy na nasze stoisko po musicalu. Cast będzie tam na was czekał mniej więcej po 30 minutach od zakończenia spektaklu aż do 19:40! Każdy ma dokładnie jedną kliszę (lub więcej, jeśli tak przewidywała wasza nagroda) więc wykorzystajcie je dobrze! PRÓBA Na próbę generalną zapraszamy was w sobotę z samego rana! Informacje na jej temat znajdziecie w mailu! Pamiętajcie - Infrmujemy o wszystkim na bierząco na naszym facebooku i tam też najszybciej odpowiadamy na wasze pytania! https://www.facebook.com/My-Hero-Musical-579644105858322/ PLUS ULTRA
  Czytaj więcej
 • Zbliżamy się do premiery ... a dwie nagrody już zostały rozesłane! Jeśli częścią twojej nagrody były podziękowania na maila lub wejściówka na Magnificon ... czekają już na waszych skrzynkach ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ Ostatnią porcję informacji co do nagród wysyłamy do końca tygodnia!
  Czytaj więcej
 • Hej bohaterowie! Czy częścią waszej nagrody jest wejściówka na Magnificon? Pamiętajcie, żeby odpisać na naszego maila do końca nadchodzącego weekendu! Informacje o tej nagrodzie wysyłaliśmy do was zaraz po końcu naszego maratonu sesji zdjęciowych w zeszłym tygodniu! Plus ultra!
  Czytaj więcej
 • Już jutro sesja zdjęciowa, której efekty posłużą nam za bazę do stworzenia niektórych animacji, jak i wypełnienia yearbooka świetnymi zdjęciami! A CZY TY PAMIĘTASZ SO SWOIM ZDJĘCIU DO YERBOOKA?! Zrzutkowicze, którzy wybrali nagrodę: Ulubieniec Nauczyciela, Zrzutka na Wycieczkę, Komitet Rodzicielski lub Koperta dla Dyrektora — Czekamy na wasze wiadomości ze zdjęciami do końca weekendu. Tradycyjnie na naszego maila : [email protected] !
  Czytaj więcej
 • Świetna wiadomość — ostatni mail informacyjny dla Was właśnie wyfrunął z naszej skrzynki! Prosimy — sprawdćcie swoje maile i wyszukujcie wiadomości od [email protected] z nazwą waszej nagrody w tytule! (Nie dotyczy nagrody "Kieszonkowe")
  Czytaj więcej
 • Z powodu problemu z naszym fan page na FB, który dotychczas wykorzystywaliśmy do szybkiego kontaktu z wami, przypominamy, że zawsze znajdziecie nas pod mailem: [email protected] . Z niego też już jutro rozsyłamy maile do naszych zrzutkowych bohaterów z tego tygodnia!
  Czytaj więcej
 • Hej bohaterowie! Nasza zrzutka została zakończona… znaczy, prawię! Wczoraj o północy zrzutkowy zegar całkowicie nas zaskoczył i pokazał dodatkowe 24 godziny — a więc akcja jest otwarta jeszcze dzisiaj do północy. To zaskoczenie gubi się jednak w tle w porównaniu do emocji, których całej grupie dostarczyliście Wy! Bardzo dziękujemy właśnie Wam — naszej niesamowitej społeczności bohaterów, którą stworzyliście. Niezależnie od finansowego sukcesu zrzutki, najbardziej cieszymy się, że postanowiliście uwierzyć w nasz projekt i stać się jego częścią — każdy z was przyczynił się do tego, że jesteśmy w stanie stworzyć spektakl w oprawie, o jakiej jeszcze parę miesięcy temu nie byliśmy w stanie nawet śnić! Podwijamy wszyscy rękawy po same ramiona i bierzemy się do pracy — nie przepuścimy szansy, jaką nam daliście! Serdecznie i z całego serca DZIĘKUJEMY!
  Czytaj więcej
 • PLUS ULTRA 200%! Ostatni dzień zrzutki już jutro i zaczynamy go z SUPERMOCĄ! Bardzo dziękujemy oraz witamy naszych nowych bohaterów którzy przybyli do nas z streamu! Z powodu ilości wpłat i wielu specjalnych komentarzy pragniemy poinformować, że maile informacyjne dla naszych nowych wspierających zostaną rozesłane dopiero w najbliższą niedzielę! Przepraszamy, ale wszyscy razem rozłożyliście naszego przewodniczącego na łopatki ;)
  Czytaj więcej
 • Bohaterowie! Osiągnęliśmy dzisiaj 3 cel! Piosenka 9 i 10 właśnie otrzymały zielone światło! Czy powinniśmy wyznaczyć cel nr 4? Co powinniśmy zaoferować w zamian za tak niesamowite wsparcie? Przypominamy, że zostały nam 3 dni zbiórki!
  Czytaj więcej
 • Bardzo prosimy wszystkich naszych bohaterów o sprawdzenie maili :) Jeśli wybraliście nagrodę inną niż "Kieszonkowe" czeka tam na was wiele informacji związanych z upominkami, jakie od nas otrzymacie! Jeśli nie dostaliście od nas żadnej wiadomości, a powinniście — napiszcie do nas: [email protected] !
  Czytaj więcej
 • Po naradach w centrum dowodzenia odpowiedzieliśmy sobie więc na ważne pytanie: Czy możemy zaoferować od siebie jeszcze więcej? Tak, możemy i dziś dodaliśmy 3 i ostatni cel! Opis tego ataku ambicji jest już dostępny w opisie zrzutki!
  Czytaj więcej
 • Dziękujemy! Z wielką radością ogłaszamy, że w tym tygodniu osiągnęliśmy nie tylko pierwszy, ale i drugi cel naszej zrzutki. Cała nasza ekipa jest bardzo wzruszona tak dużym wsparciem i bardzo cieszymy się, że postanowiliście zostać częścią naszej historii :)
  Czytaj więcej
 • Bohaterowie, W tym tygodniu zaczynamy kontaktować się z osobami, które wsparły naszą zrzutkę! Jeśli w puli waszej nagrody są przedmioty fizyczne (a tym bardziej przygotowywane specjalnie dla was!), pamiętajcie, by w tym tygodniu regularnie sprawdzać maila! Do usłyszenia!
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

header2.png

Cześć!

Jesteśmy grupą znajomych cosplayerów, którzy chcą zrobić Najlepszy Cosplayowy Musical w Polsce. Za sobą mamy już 2 ale idziemy po więcej!Mamy ambitne plany, ale za nimi idą spore wydatki. Jeśli zatem chcielibyście dołożyć swoją cegiełkę - będziemy mega wdzięczni!Jeśli nie możecie wspomóc nas finansowo, pamiętajcie - sharing is caring, więc podzielcie się akcją ze znajomymi!

Czym jest nasz musical?

Czy zmagacie się z pytaniem: Czym jest ten Musical?W naszym wypadku - jest to prawie godzinne sceniczne show, tworzone na podstawie tego, co lubimy w popkulturze!Przygotowujemy je od podstaw i z duchem idei ‘od fanów dla fanów’ - wszyscy twórcy musicalu to wolontariusze, którzy chcą zrobić coś extra! Na warsztat w tym roku wzięliśmy anime o superbohaterskiej szkole - My Hero Academia oraz (na swój, ekhem, sposób legendarny) musical High School Musical. Wraz z nami zobaczycie więc dziwne przygody Midoriyi w zupełnie pokręconej placówce oświaty :)

Premiera

Musical odbędzie się 22 Czerwca 2019 podczas konwentu Magnificon w Krakowie! STRONA WYDARZENIA

poprzednieprojekty.png

2017: Yuri on Ice!!!

Pierwszy musical, jaki stworzyliśmy. Łyżwy, marzenia o mistrzostwie połączone z... Grease! Przetłumaczoną wersje sprezentowaliśmy twórczyniom anime podczas Japan Expo 2017 w Paryżu.

2018: Atak Tytanów

Nasze drugie show i pierwsze wsprate przez Was! Osiągneliśmy 164% sukcesu na naszej zbiórce i podwoiliśmy czas trwania spektaklu! Uderzyliśmy też w znacznie poważniejszy ton, któremu tym razem towarzyszyła oprawa muzyczna inspirowana filmem Dzwonnik z Notre Dame.

nacozbieramy.png

Jesteśmy tylko grupą pozytywnie zakręconych ludzi - daleko nam do możliwości nawet najmniejszej firmy produkcyjnej. Nasze spektakle tworzymy, ponieważ uważamy, że Polska zasługuje na ciekawą scenę cosplayową oraz ambitny i barwny fandom! Nie brakuje więc nam odpowiedniego podejścia... czego nie można powiedzieć o funduszach.

Z większością wyzwań finansowych próbujemy poradzić sobie sami! Nasi cosplayerzy zobowiązali się zadbać o wszystkie swoje potrzeby sceniczne na własną rękę. Zorganizowaliśmy również parę eventów, które pozwoliły nam zebrać fundusze zasilające obecne działania ekipy!

Teraz zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie w walce z naszymi największymi wyzwaniami! PLUS ULTRA!

cel4000.png

Za uzbierane na akcji pieniądze wynajmiemy salę, w której w pocie czoła przećwiczymy cały musical. Umożliwi nam to również zorganizowanie próby generalnej w Krakowie! Za te fundusze na scenie staną dobrej jakości rekwizyty, które wytrzymają wszystkie nasze “kaskaderskie” wyczyny ;) Mamy również misję, aby opłacić zewnętrznych artystów wspierających musical!

cel5000.png

Osiągnięcie tego celu umożliwi nam

profesjonalnie nagranie całego musicalu

. Dzięki temu nasze show będzie dostępne dla Was zawsze i za darmo - niezależnie od tego, czy wybieracie się na Magnificon w Krakowie czy nie!

(Jeśli coś nam zostanie [nervous laughter] - kupimy wodę na próby ;D)

musical.png

Z wielką radością ogłaszamy NOWY CEL!Naszym ostatnim musicalowym marzeniem do spełnienia jest:Rozszerzenie naszego show! Dotychczas naszym limitem było 8 utworów muzycznych...a jak widzimy — limity są po to, żeby je przekraczać! Osiągnięcie tego celu pozwoli nam więc zorganizować produkcje dla dodatkowych piosenek — celujemy więc w aż 10!Jeśli osiągniemy tak wiele, również przekonamy naszych animatorów do podniesienia poprzeczki w instytucie musicalowych efektów specjalnych ;)

cel4.png

OTO PRZYBYWAMY!

W ostatni dzień naszej zbiórki, z pełnym inspiracji uśmiechem i dumną posturą — ogłaszamy nasz ostateczny cel! Szykującą się do wielkiego finału ekipę sceniczną oraz helperów, wspólnymi siłami możemy uratować od ostatniego zmartwienia na ich drodze — braku dachu nad głową.W naszym polu widzenia jest bowiem szansa na rozszerzenie miejsca prób w Krakowie na takie, które obejmie zakwaterowanie dla całej naszej ambitnej gromady.Dla naszej publiczności chcielibyśmy wszystkiego, co najlepsze — w tym również pozwolić im stać się żywą częścią musicalu. Naszym marzeniem jest publiczność piękna i aktywna — jak te które widzimy na nagraniach z koncertów w Azji (*hint*). Nie akceptujemy więc istnienia żadnej przeszkody na drodze, by stworzyć taką również u nas! Osiągnijmy więc ten cel razem i poruszmy machinę produkcyjną. W imię świecących dodatków oraz innych dekoracji dla was!

nagrody.png

Dla wszystkich naszych wspierających przygotowaliśmy upominki, nagrody oraz całkowicie zakręcone paczki pełne musicalowego dobra! Na pewno znajdziecie coś dla siebie! Przygotowaliśmy dla Was oryginalne musicalowe upominki, limitowaną koszulkę czy jedyne w swoim rodzaju musicalowe doświadczenie na Magnificonie!

Chodźcie z nami do szkoły!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, skontaktujcie się z nami przez NASZĄ STRONĘ NA FACEBOOKU!

Uwaga!

W sprawach odbioru nagród będziemy kontaktować się z Wami na maila, którego podacie przy wpłacie. Maile wyślemy z naszego musicalowego adresu:

[email protected]

!

Upewnijcie się, że Wasz mail wpisany podczas wpłaty jest poprawny!

Inaczej nie możemy zagwarantować odebrania nagrody!!!

Dane niezbędne do dostarczenia nagród będziemy zbierać mailowo! Nie podawajcie ich w komentarzach do zbiórki!

thingstogether.png

t1.png

10 ZŁ

Kieszonkowe, jak w każdej szkole, to podstawa przetrwania!

Wielkie dzięki! Serio!

Wyślemy Ci spersonalizowego maila z podziękowaniami!

t2.png

30 ZŁ (odbiór osobisty na Magnificonie)44 ZŁ (wysyłka)

Hej! Tym zestawem naszych oryginalnych dodatków udekorujesz wszystkie swoje skarby oraz miejsce pracy!

E-mail z podziękowaniami od zespołu

Musicalowy Plakat (A3)

Zestaw naklejek specjalnie zaprojektowanych przez zespół

t3.png

31 ZŁ (odbiór osobisty na Magnificonie)45 ZŁ (wysyłka) Przed wyjazdem na wakacje należy uzbroić się w zdjęcia ze szkolnymi znajomymi! Wpadnij więc na nasze stoisko podczas Magnificonu by pstryknąć sobie razem polaroida! Jeśli nie możesz pojawić się na Magnificonie, wyślemy Ci zdjęcie z naszymi bohaterami zrobione według Twoich wytycznych! Ta pamiątka jest ekskluzywna dla wspierających zrzutkę i nie będzie można jej zakupić po zakończeniu zbiórki!

E-mail z podziękowaniami od zespołu

Musicalowy Plakat (A3)

1x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

t4.png

50 ZŁ (odbiór osobisty na Magnificonie)65 ZŁ (wysyłka)

Dołącz do naszej drużyny superbohaterów! Specjalnie dla osób wspierających zrzutkę przygotowaliśmy zakulisową grupę FB, gdzie będziemy dzielić się życiem musicalu w kluczowym etapie produkcji. Jeśli chcesz wiedzieć, kto wywinął orła na próbach, jak trenuje All Might czy zobaczyć streama z prób naszych piosenek - znajdziesz to właśnie tam!

Poza podpisanym plakatem, zapraszamy Cię do naszej polaroidowej akcji i dorzucamy grupowy print z naszej sesji zdjęciowej! Dostęp do zakulisowej grupy oraz Polaroid są ekskluzywne dla wspierających zrzutkę i nie będzie można ich zakupić po zakończeniu zbiórki!

Publiczne podziękowania w postaci filmiku

Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

1x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

1x Print z sesji (Zdjęcie Grupowe)

Dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku, zawierającej materiały zza kulis [Start: 29.04.2019]

t5.png

75 ZŁ (odbiór osobisty na Magnificonie)90 ZŁ (wysyłka)

Komu komu super koszulkę z All Mightem? Z nią na pewno będziesz PLUS ULTRA! Do tego ten wzór został stworzony tylko dla wspierających zrzutkę! Dostęp do zakulisowej grupy oraz koszulka z tym wzorem są ekskluzywne dla wspierających zrzutkę i nie będzie można ich zakupić po zakończeniu zbiórki!

Publiczne podziękowania w postaci filmiku

Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu

1x Print z sesji (Zdjęcie Grupowe)

Dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku, zawierającej materiały zza kulis [Start: 29.04.2019]

Koszulka z All Mightem (idealna na trening!)

t6.png

100 ZŁ (odbiór osobisty na Magnificonie)117 ZŁ (wysyłka)

Zawsze marzyłeś o yearbooku niczym z amerykańskich filmów? To możliwe!

Zbierz nie tylko naszą wdzięczność i miłe upominki ale również coś super specjalnego! W tym roku wydajemy Yearbook klasy 2019 - album pełen zdjęć, grafik i dobrych wspomnień!Dostęp do zakulisowej grupy oraz Polaroid są ekskluzywne dla wspierających zrzutkę i nie będzie można ich zakupić po zakończeniu zbiórki!

Publiczne podziękowania w postaci filmiku

Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu

Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

1x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

1x Print z sesji (Zdjęcie Grupowe)

Dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku, zawierającej materiały zza kulis [Start: 29.04.2019]

Yearbook - pamiątkowy , stylizowany, album upamiętniający Musical!

t7.png

150 ZŁ (odbiór osobisty na Magnificonie)167 ZŁ (wysyłka)

Nie tylko pożądasz Yearbooka pełnego "ambitnych" cytatów ale również zawsze marzyło Ci się w jednym być? Wiesz co? Załatwione!

Będziemy potrzebowali Twojego zdjęcia oraz bardzo przemyślanego motta życiowego! Przecież taką szkołę kończy się tylko raz!

Dostęp do zakulisowej grupy, Polaroid oraz możliwość znalezienia się w Yearbooku są ekskluzywne dla wspierających zrzutkę i nie będzie można ich zakupić po zakończeniu zbiórki!

Publiczne podziękowania w postaci filmiku

Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu

Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

1x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

1x Print z sesji (Zdjęcie Grupowe)

Dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku, zawierającej materiały zza kulis [Start: 29.04.2019]

Yearbook - pamiątkowy , stylizowany, album upamiętniający Musical! Z TWOIM ZDJĘCIEM W ŚRODKU!

t8.png

250 ZŁ

Za takie wsparcie oferujemy co mamy i jeszcze trochę! W tym wejściówkę na Magnificon oraz naszą próbę sceniczną! Na scenie po spektaklu obdarujemy Cie super świadectwem ukończenia szkoły i Twoim superbohaterskim imieniem! Do tego Twoje imię (lub dedykacja?) znajdą się na musicalowym propsie, by uwiecznić Twój wpływ w rozwój musicalu!Dorzucamy jeszcze ścieżkę dźwiękową oraz budzik/dzwonek nagrany przez aktora głosowego! Dostęp do zakulisowej grupy, Polaroid, możliwość znalezienia się w Yearbooku oraz wstęp na próbę sceniczną są ekskluzywne dla wspierających zrzutkę i nie będzie można ich zakupić po zakończeniu zbiórki!

Publiczne podziękowania w postaci filmiku

Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu

Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

1x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

1x Print z sesji (Zdjęcie Grupowe)

Yearbook - pamiątkowy , stylizowany, album upamiętniający Musical! Z TWOIM ZDJĘCIEM W ŚRODKU!

Wejściówka na konwent Magnificon Expo 2019

Możliwość uczestniczenia w próbie scenicznej, która odbędzie się już na terenie Magnificonu [bez telefonu]

Wręczone na scenie świadectwo ukończenia szkoły dla superbohaterów z wymyślonym przez zespół unikalnym hero imieniem

Ekskluzywna naklejka mówiąca o wsparciu musicalu, przyklejona na używanym przez zespół propsie

Playlista w formie cyfrowej zawierająca utwory z musicalu

Spersonalizowany budzik nagrany przez aktora głosowego

t9.png

500 ZŁ

Wejściówka na konwent i próbę dla DWÓCH osób? Nie ma problemu! W tej cenie dorzucamy jeszcze art od super zdolnych artystów!

Ty sprawisz komuś super weekend a my obdarujemy Cię jeszcze innymi świetnymi nagrodami - w tym artem od naszych musicalowych artystów! Dostęp do zakulisowej grupy, Polaroid, możliwość znalezienia się w Yearbooku oraz wstęp na próbę sceniczną są ekskluzywne dla wspierających zrzutkę i nie będzie można ich zakupić po zakończeniu zbiórki!

Publiczne podziękowania w postaci filmiku

Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu

Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

2x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

Set Printów z sesji (Zdjęcie Grupowe + 3 solo wybranych bohaterów)

Yearbook - pamiątkowy , stylizowany, album upamiętniający Musical! Z TWOIM ZDJĘCIEM W ŚRODKU!

2x Wejściówka na konwent Magnificon Expo 2019

2x Możliwość uczestniczenia w próbie scenicznej, która odbędzie się już na terenie Magnificonu [bez telefonu]

Wręczone na scenie świadectwo ukończenia szkoły dla superbohaterów z wymyślonym przez zespół unikalnym hero imieniem

Ekskluzywna naklejka mówiąca o wsparciu musicalu, przyklejona na używanym przez zespół propsie

Playlista w formie cyfrowej zawierająca utwory z musicalu

Spersonalizowany budzik nagrany przez aktora głosowego

Dowolny art od artystów współpracujących z musicalem (Panna N albo Hekkun, maksymalnie 2 postaci, proste kolorowanie)

t10.png

1000 ZŁ

Wow, za takie wsparcie dostajesz od nas wszystko, co mamy! Łącznie z naszymi duszami i CZTEREMA wejściówkami na Magnificon w Krakowie! Super arty i inny loot również wliczone.

B i e r z c o c h c e s z !!!

Dostęp do zakulisowej grupy, Polaroid, możliwość znalezienia się w Yearbooku oraz wstęp na próbę sceniczną są ekskluzywne dla wspierających zrzutkę i nie będzie można ich zakupić po zakończeniu zbiórki!

Publiczne podziękowania w postaci filmiku

Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu jako PRODUCENT

Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

4x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

Koszulka z All Mightem (idealna na trening!)

Pełen zestaw printów z sesji zdjęciowej

Dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku tylko dla wspierających, zawierającej materiały zza kulis

Yearbook - pamiątkowy , stylizowany, album upamiętniający Musical! Z TWOIM ZDJĘCIEM W ŚRODKU!

4x Wejściówka na konwent Magnificon Expo 2019

4x Możliwość uczestniczenia w próbie scenicznej, która odbędzie się już na terenie Magnificonu [bez telefonu]

Wręczone na scenie świadectwo ukończenia szkoły dla superbohaterów z wymyślonym przez zespół unikalnym hero imieniem

Ekskluzywna naklejka mówiąca o wsparciu musicalu, przyklejona na używanym przez zespół propsie

Playlista w formie cyfrowej zawierająca utwory z musicalu

Spersonalizowany budzik nagrany przez aktora głosowego

Dowolny art od artystów współpracujących z musicalem (Panna N lub Hekkun, maksymalnie 2 postaci, zaawansowane kolorowanie)

team.png

kaisa.jpg

Katarzyna Siedlecka

Pomysłodawczyni, reżyser, scenarzysta i logistyk projektu. Cosplayowa weteranka z licznymi tytułami na koncie. Esencji cosplayu upatruje w występach scenicznych.Nigdy nie śpi i lubi jeść.

wiktor.jpg

Wiktor Urbanowicz

Władca tej zbiórki i opiekun wspierających. Odpowiada tylko przed jednym mistrzem - tabelką w Excelu! Cosplayowy weteran, fotograf, marketingowiec, aktor... Z chęcią odda pierworodnego za 25 godzin w dobie.

(Piszcie do mnie, jeśli macie jakiekolwiek sprawunki związane ze zbiórką!)

cele.jpg

Aleksandra Cellebriana Michalczuk

Wspiera musical w roli Art Directora, jest również mastermindem odpowiedzialnym za mega sukcesywną Superbohaterską Kawiarenkę z tegorocznego Gakkonu! Bywa wszędzie, robi wszystko, żyje na kawie, bo po nocach czyta fanfiki zamiast spać.

zel.jpg

Jakub Kołecki

Prawa ręka Kasi z wieloletnim stażem. Nieoceniony przy pisaniu scenariusza i choreografii walk. Naczelny wodzirej każdego występu. Bez tej współpracy nie byłoby projektu. Lubi wrestling oraz memesiki.

otp.jpg

OTP Creative Works

Yui i Cheeseman dbają o dźwiękowy aspekt projektu. To oni zawiadują legionem ludzi nagrywających głosy i montują piosenki. Kawał dobrej i ciężkiej roboty. Znają się na jedzeniu.

aleksandra.jpg

Aleksandra Borkowska

Uważa, że tylko tutaj sprząta. A tak naprawdę, kiedy nikt nie patrzy, wykonuje wszystkie większe i mniejsze zadania, które umożliwiają funkcjonowanie naszego teamu. Podobno czeka, aż ktoś jej podaruje skarpetkę na własność.

lui.jpgLuiza Bobrowska

Project manager, cosplayerka z zamiłowania, profesjonalny pomocnik z powołania. Entuzjastka pracy i pomysłów Kasi.

ewa.jpg

Ewa Gapińska

Project manager, świetny marketingowiec i znawca internetu. Zwłaszcza tych najciemniejszych zakamarków. Wspiera projekt całym sercem i telefonem.

kasiaw.jpg

Katarzyna Witerscheim // Panna N

Utalentowana ilustratorka. Od lat czynnie i z sukcesami działa na polskiej scenie komiksowej. Projekt wspiera graficznie - śliczna ilustracja, która jest motywem przewodnim naszej kampanii powstała na jej tablecie.

hekkun.jpg

Michał Pieczek

// Hekkun

W tym roku swoim talentem wspiera nas również Hekkun! Jest to artysta z prawdziwie niepowtarzalnym stylem. Odpowiadał między innymi za look naszych kubeczków w Superbohaterskiej Kawiarence (Starbucks, strzeż się!). Zobaczycie go równiez z nami na scenie!

zahory.jpg

Studio Zahora

Natalia i Mateusz to przebojowe małżeństwo, które od lat króluje w świecie polskiej fotografii cosplayowej. Projekt wspierają od strony wizualnej. Spod ich pstryknięcia wypłyną promocyjne zdjęcia.

coto.jpg

CoTo

Ania i Dawid to para bardzo zdolnych animatorów, którzy współpracowali z nami przy poprzednich musicalowym projektach. Tym razem postarają się, by nasze supermoce na scenie były niezawodne!

tokyo.jpg

Tokyo Studio

Piotrek jest programistą, jednak przez ostatnie 10 lat zabierał doświadczenie jako grafik i animator w domu medialnym, które to wciąż wykorzystuje przy kręceniu własnych filmów oraz teledysków. W naszym projekcie będzie czuwał nad nagraniami i postprodukcją materiałów filmowych

szablonFB.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 101

RS
Remigiusz Szczepanik
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
KB
Krzysztof Bęczkowski
ukryta
JK
Julia Kupczak
ukryta
ND
Natalia Dębska
ukryta
AS
Adam Sieradzan
ukryta
MN
Mirek Nowak
ukryta
LS
Lena Sykut
ukryta
 
Tomasz Jamny
ukryta
AZ
Anna
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 27

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Kieszonkowe


 • E-mail z podziękowaniami od zespołu


rozwiń

wybrano 16 razy

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 30 zł i więcej
Szkolna Wyprawka (Magnificon)
 • E-mail z podziękowaniami od zespołu

 • Musicalowy Plakat (A3)

 • Zestaw naklejek specjalnie zaprojektowanych przez zespół

  [odbiór osobisty na Magnificonie]

rozwiń

wybrano 7 razy

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 31 zł i więcej
Zdjęcie z Klasą (Magnificon)
 • E-mail z podziękowaniami od zespołu

 • Musicalowy Plakat (A3)

 • 1x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

  [odbiór na Magnificonie]

rozwiń

wybrano 4 razy

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 44 zł i więcej
Szkolna Wyprawka (wysyłka)
 • E-mail z podziękowaniami od zespołu

 • Musicalowy Plakat (A3)

 • Zestaw naklejek specjalnie zaprojektowanych przez zespół

  [z wliczoną wysyłką pocztą]


rozwiń

wybrano 2 razy

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 45 zł i więcej
Zdjęcie z Klasą (wysyłka)
 • E-mail z podziękowaniami od zespołu

 • Musicalowy Plakat (A3)

 • 1x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki
  [z wliczoną wysyłką pocztą]


rozwiń

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 50 zł i więcej
Zajęcia Pozalekcyjne (Magnificon)

Publiczne podziękowania w postaci filmiku

 • Publiczne podziękowania w postaci filmiku

 • Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

 • 1x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

 • 1x Print z sesji (Zdjęcie Grupowe)

 • Dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku tylko dla wspierających, zawierającej materiały zza kulis

  [odbiór na Magnificonie]


rozwiń

wybrano 10 razy

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 65 zł i więcej
Zajęcia Pozalekcyjne (wysyłka)
 • Publiczne podziękowania w postaci filmiku

 • Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

 • 1x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

 • 1x Print z sesji (Zdjęcie Grupowe)

 • Dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku tylko dla wspierających, zawierającej materiały zza kulis

  [z wliczoną przesyłką pocztą]


rozwiń

wybrano 3 razy

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 75 zł i więcej
Strój Reprezentacji Szkoły (Magnificon)
 • Publiczne podziękowania w postaci filmiku

 • Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu

 • 1x Print z sesji (Zdjęcie Grupowe)

 • Dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku, zawierającej materiały zza kulis [Start: 29.04.2019]

 • Koszulka z All Mightem (idealna na trening!)

  [odbiór na Magnificonie]


rozwiń

wybrano 6 razy

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 90 zł i więcej
Strój Reprezentacji Szkoły (wysyłka)
 • Publiczne podziękowania w postaci filmiku

 • Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu

 • 1x Print z sesji (Zdjęcie Grupowe)

 • Dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku, zawierającej materiały zza kulis [Start: 29.04.2019]

 • Koszulka z All Mightem (idealna na trening!)

  [z wliczoną wysyłką pocztą]

rozwiń

wybrano 4 razy

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 100 zł i więcej
Samorząd Klasowy (Magnificon)
 • Publiczne podziękowania w postaci filmiku

 • Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu

 • Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

 • 1x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

 • 1x Print z sesji (Zdjęcie Grupowe)

 • Dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku, zawierającej materiały zza kulis [Start: 29.04.2019]

 • Yearbook - pamiątkowy , stylizowany, album upamiętniający Musical!

  [odbiór na Magnificonie]


rozwiń

wybrano 7 razy

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 117 zł i więcej
Samorząd Klasowy (wysyłka)


 • Publiczne podziękowania w postaci filmiku

 • Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu

 • Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

 • 1x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

 • 1x Print z sesji (Zdjęcie Grupowe)

 • Dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku, zawierającej materiały zza kulis [Start: 29.04.2019]

 • Yearbook - pamiątkowy , stylizowany, album upamiętniający Musical!

  [z wliczoną wysyłką pocztą]


rozwiń

wybrano 3 razy

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 150 zł i więcej
Ulubieniec Nauczyciela (Magnificon)

 • Publiczne podziękowania w postaci filmiku

 • Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu

 • Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

 • 1x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

 • 1x Print z sesji (Zdjęcie Grupowe)

 • Dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku, zawierającej materiały zza kulis [Start: 29.04.2019]

 • Yearbook - pamiątkowy , stylizowany, album upamiętniający Musical! Z TWOIM ZDJĘCIEM W ŚRODKU!

  [odbiór na Magnificonie]

rozwiń

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 167 zł i więcej
Ulubieniec Nauczyciela (wysyłka)


 • Publiczne podziękowania w postaci filmiku

 • Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu

 • Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

 • 1x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

 • 1x Print z sesji (Zdjęcie Grupowe)

 • Dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku, zawierającej materiały zza kulis [Start: 29.04.2019]

 • Yearbook - pamiątkowy , stylizowany, album upamiętniający Musical! Z TWOIM ZDJĘCIEM W ŚRODKU!

  [z wliczoną wysyłką pocztą]


rozwiń

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 250 zł i więcej
Zrzutka na Wycieczke


 • Publiczne podziękowania w postaci filmiku

 • Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu

 • Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

 • 1x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

 • 1x Print z sesji (Zdjęcie Grupowe)

 • Yearbook - pamiątkowy , stylizowany, album upamiętniający Musical! Z TWOIM ZDJĘCIEM W ŚRODKU!

 • Wejściówka na konwent Magnificon Expo 2019

 • Możliwość uczestniczenia w próbie scenicznej która odbędzie się już na terenie Magnificonu [bez telefonu]

 • Wręczone na scenie świadectwo ukończenia szkoły dla superbohaterów z wymyślonym przez zespół unikalnym hero imieniem

 • Ekskluzywna naklejka mówiąca o wsparciu musicalu, przyklejona na używanym przez zespół propsie

 • Playlista w formie cyfrowej zawierająca utwory z musicalu

 • Spersonalizowany budzik nagrany przez aktora głosowego

  Do zobaczenia na Magnificonie!


rozwiń

wybrano 13 razy

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 500 zł i więcej
Komitet Rodzicielski


 • Publiczne podziękowania w postaci filmiku

 • Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu

 • Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

 • 2x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

 • Set Printów z sesji (Zdjęcie Grupowe + 3 solo wybranych bochaterów)

 • Yearbook - pamiątkowy , stylizowany, album upamiętniający Musical! Z TWOIM ZDJĘCIEM W ŚRODKU!

 • 2x Wejściówka na konwent Magnificon Expo 2019

 • 2x Możliwość uczestniczenia w próbie scenicznej która odbędzie się już na terenie Magnificonu [bez telefonu]

 • Wręczone na scenie świadectwo ukończenia szkoły dla superbohaterów z wymyślonym przez zespół unikalnym hero imieniem

 • Ekskluzywna naklejka mówiąca o wsparciu musicalu, przyklejona na używanym przez zespół propsie

 • Playlista w formie cyfrowej zawierająca utwory z musicalu

 • Spersonalizowany budzik nagrany przez aktora głosowego

 • Dowolny art od artystów współpracujących z musicalem (Panna N lub Hekkun, maksymalnie 2 postaci, proste kolorowanie)

  Do zobaczenia na Magnificonie!

rozwiń

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Wpłać 1000 zł i więcej
Koperta dla Dyrektora
 • Publiczne podziękowania w postaci filmiku

 • Wyróżnienie w napisach końcowych musicalu jako PRODUCENT   

 • Musicalowy Plakat z podpisami twórców (A3)

 • 4x Zdjęcie z polaroida wykonane wspólnie na Magnificonie lub z możliwością wysyłki

 • Koszulka z All Mightem (idealna na trening!)

 • Pełen zestaw printów z sesji zdjęciowej

 • Dostęp do ekskluzywnej grupy na Facebooku tylko dla wspierających, zawierającej materiały zza kulis

 • Yearbook - pamiątkowy , stylizowany, album upamiętniający Musical! Z TWOIM ZDJĘCIEM W ŚRODKU!

 • 4x Wejściówka na konwent Magnificon Expo 2019

 • 4x Możliwość uczestniczenia w próbie scenicznej która odbędzie się już na terenie Magnificonu [bez telefonu]

 • Wręczone na scenie świadectwo ukończenia szkoły dla superbohaterów z wymyślonym przez zespół unikalnym hero imieniem

 • Ekskluzywna naklejka mówiąca o wsparciu musicalu, przyklejona na używanym przez zespół propsie

 • Playlista w formie cyfrowej zawierająca utwory z musicalu

 • Spersonalizowany budzik nagrany przez aktora głosowego

 • Dowolny art od artystów współpracujących z musicalem (Panna N lub Hekkun, maksymalnie 2 postaci, zaawansowane kolorowanie)

  Do zobaczenia na Magnificonie!

rozwiń

wybrano 2 razy

przewidywana dostawa: 22 czerwca, 2019

Nasi użytkownicy założyli

800 082 zrzutki

i zebrali

620 161 489 zł

A ty na co dziś zbierasz?