id: f28z3t

Prowadzenie koncertów edukacyjnych i przedstawień muzycznych dla dzieci ONLINE

Prowadzenie koncertów edukacyjnych i przedstawień muzycznych dla dzieci ONLINE

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 177 886 zrzutek i zebrali 1 230 929 945 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • p20860e7e23840b7.jpeg


  Spacer bajkowymi alejkami w towarzystwie samego Pana Kleksa? To możliwe! Po drodze spotkać można Kaczkę Dziwaczkę i inne zwariowane postaci z wierszy Jana Brzechwy! Jak przebiegnie lekcja bajkologii? Czy kleksografia jest trudna? Czy dzik naprawdę jest taki dziki i zły? Tego wszystkiego dowiecie się podczas koncertu! Zatem cała naprzód ku nowej przygodzie! Przywitajcie naszą bajkę wraz z panem Ambrożym!


  Koncert skierowany jest do przedszkolaków i uczniów klas 1-3 szkół podstawowych. Grać będziemy na żywo na kanale YouTube

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Art Bonsai w potrzebie!

Nieczęsto zdarza nam się prosić o pomoc, zwykle to my jesteśmy o nią proszeni i włączamy się jak możemy w różne akcje. Teraz nadszedł czas, gdy i nas spotkała sytuacja, w której nasz los zależy od naszych fanów.

Od 10 lat prowadzimy koncerty edukacyjne i przedstawienia muzyczne w przedszkolach i szkołach na terenie Wielkopolski. Każdego miesiąca odwiedzamy 120 placówek edukacyjnych, spotykając się z około 10 tysiącami dzieci i nauczycieli. Co miesiąc wystawiamy nowy tytuł z udziałem różnorodnych artystów – muzyków, aktorów, tancerzy, akrobatów, iluzjonistów i innych.

W tym roku szkolnym swoją premierę miało już 6 przedstawień muzycznych i koncertów edukacyjnych, kolejne 4 miały się niebawem rozpocząć.

Paryskie-piosenki.jpg

Stanęliśmy jednak w miejscu i to z dnia na dzień. Zamknięcie szkół i przedszkoli oznacza dla nas przerwanie naszej działalności. Nie chcemy jednak czekać bezczynnie, nie wiedząc kiedy to się skończy.

Chcemy spotykać się z naszymi małymi melomanami i ich rodzicami za pośrednictwem kanałów on-linowych, wykorzystując możliwości jakie daje współczesna technologia i sprzęt jakim dysponujemy.

Nie chcemy zostawiać bez wsparcia naszych artystów, prelegentów i animatorów, którzy lojalnie towarzyszą nam od wielu lat, i którzy są doskonale znani dzieciom z placówek, które odwiedzamy.

b7282d7d6864c095.jpeg

Zwracamy się zatem z ogromną prośbą do wszystkich rodziców naszych małych fanów o wsparcie naszego projektu. Chcemy raczyć Państwa dzieci nowymi przedstawieniami już teraz w domowym zaciszu jak i w nowym roku szkolnym (już na żywo!). Gwarantujemy z naszej strony zaangażowanie i wiele ciekawych spotkań online, które wywołają uśmiech na twarzach Państwa pociech! Za wszystkie, nawet najmniejsze wpłaty bardzo dziękujemy!


Więcej o naszych koncertach i przedstawieniach znajdziecie w naszym filmie promocyjnym PROMO,

na stronie: www.art-bonsai.pl oraz naszym profilu na Facebooku


Tymczasem drogie dzieci zostańcie w domu i trzymajcie się zdrowo!

Zespół Art-Bonsai

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 3

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Link do koncertu
Każdy kto wesprze nas kwotą minimum 5 zł otrzyma link do jednego z naszych koncertów/przedstawień online. Oczywiście link przekażemy przed aktualną pr...
5 zł

Kupione 99

Zakończona
Inne
Pocztówka od Cypisa i Emilki
Ulubiona para nietoperzy - Cypis i Emilka wybrali się w podróż poślubną po różnych miastach Europy i przsyłali nam kartki w ramach cyklu "Dźwiękowe po...
20 zł

Kupione 8

Zakończona
Inne
Kalendarz Art Bonsai
Autorski kalendarz Art Bonsai na rok 2020 z ulubionymi bohaterami cyklu. Format A3.
25 zł

Kupione 2 z 5

Zakończona

Wpłaty 131

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!