Na założenie schroniska dla zwierząt ID: f2rrve

361 zł z 10 000 zł

3%

361 zł

z 10 000 zł

315 dni

do końca

10

wspierających
3%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witam


Mam na imię Tomasz i zapewne jak wielu z was nie jest mi obojętny los zwierząt. Szczególnie tych które nie miały za wiele szczęścia w znalezieniu sobie domu lub po prostu zostały porzucone.

Niestety takich zwierząt szczególnie psów i kotów jest w dalszym ciągu za dużo a miejsc takich jak te które chcę im stworzyć (dom-schronienie) za mało.


Sam prywatnie posiadam aktualnie 7 kotów a bywało że było ich aż 15 i pieski były 3 ale warunki nie pozwalają na większą ilość a i wyżywienie też kosztuje co oczywiście pokrywam z własnej kieszeni.

Dodatkowo staram się pomagać i angażować w pomaganie potrzebującym zwierzętom ( głownie pieski i kotki) w zakupie karmy czy zapewnienia tymczasowego domu w miarę możliwości.


Wiadomo ze działając w pojedynkę nie jestem w stanie zdziałać tyle ile bym chciał a potrzeby są duże wiec postanowiłem założyć zrzutkę na swoje małe marzenie ale które przyczyni się do tego aby kontynuować to co do tej pory robię a mianowicie pomoc potrzebującym pieskom i kotkom.


Tym marzeniem jest znalezienie miejsca i jego zakup oraz na budowę zagród dla zwierząt. ( budy dla psów, kojce dla kotów, pomieszczenie gospodarcze na karmę opał itd)

Chcę stworzyć miejsce dla tych psów i kotów którym aktualnie nie jestem w stanie pomóc a bardzo bym chciał ale liczę na dobre serce wszystkich miłośników zwierząt i ludzi dobrych ludzi którzy nie są obojętni na ich los.


Ze swojej strony mogę zapewnić iż zrobię wszystko aby pozyskać sponsorów (firmy) które będą wspomagały działalność schroniska. Mowa tu o zapewnieniu środków do utrzymania samego schroniska ( rachunki opłaty za prąd ogrzewanie ) jak i wyżywienie zwierząt, zapewnienie im opieki medycznej.


Sama działalność opierać się będzie w znacznym stopniu o wolontariat młodych ludzi którzy zechcą przychodzić i pomagać w jego prowadzeniu ( karmienie zwierząt dbanie o czystość itd )

Wpłacający10

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

436 313 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?