Pomóżmy Wisennie wygrać z rakiem - terapia w klinice we Frankfurcie Zakończona 28.02.2019r ID: f2xmd7

Pomóżmy Wisennie wygrać z rakiem - terapia w klinice we Frankfurcie

Zebrano 75 012 zł
z kwoty 75 000 zł

100 %

Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

75 000 zł (17 000 EUR) to orientacyjny koszt terapii raka w klinice we Frankfurcie, do której rozpoczęcia w marcu 2019 Wisenna aktualnie się przygotowuje. Pomóżmy Wisennie skorzystać z tej szansy,


PLN 75 000 (EUR 17 000) is the approximate cost of the therapy. Wisenna is preparing to begin the therapy in March 2019 in Frankfurt. Let's help her fight the cancer.


Zrzutka na terapie we Frankfurcie

Nazywam się Sławek, jestem organizatorem tej zrzutki. Znam się z Wisenną już prawie 20 lat. Jestem jednym z jej przyjaciół, jednym z tych którzy zawsze mogą na Wice polegać. Nadszedł czas, żebyśmy i my pokazali Wisennie że może na nas liczyć. Proszę dołączcie do zrzutki i pomóżmy Wisennie skorzystać z szansy jaką jest terapia w klinice we Frankfurcie.

Poniżej informacja bezpośrednio od Wisenny o dotychczasowym przebiegu leczenia, planowanej terapii i prośba o pomoc.

13.09.2017

Nazywam się Wisenna Szymańska, mieszkam w Sopocie, mam 59 lat, pracuję w szkole. Mam dorosłego syna, Tomka i męża, Krzysztofa, z którym jesteśmy razem już 38 lat.

Półtora roku temu 13 września 2017r niespodziewanie znalazłam się w grupie osób z diagnozą raka. Po prostu: dostałam mały kwitek , stwierdzający, że jestem chora na raka płaskonabłonkowego układu rodnego. Nikt niczego nie wytłumaczył, nikt nie zamienił jednego słowa…badania przyszły w ostatni dzień, kiedy to było możliwe. Stałam jak słup soli z ta kartką w dłoni i wydawało mi się, że to jakiś film, a nie rzeczywistość…

Zaczęłam swoją drogę przez mękę: jak powiedzieć Mężowi, Synowi, Matce, Bratu, że moje dni są policzone i że choruję na najgorszą z możliwych chorób??? Jak poukładać sobie życie, jak spojrzeć na świat, na innych ludzi, co z moimi planami, marzeniami….Jak dalej żyć????

Badania trwały dalej, rezonans wykazał przerzuty do kości, płuc, wątroby, jelit…Przyszła ciężka chemia, potem operacja, potem radioterapia, potem znowu chemia…

Niezwykła moc miłości i przyjaźni

Wartość miłości i przyjaźni wówczas okazała się dla mnie niesamowita: nie zastanawiałam się nigdy, ilu mam wokół siebie życzliwych, kochających mnie ludzi! Drobne gesty, ciepłe słowa, świadomość, że komuś bardzo zależy na tym, żebym wróciła do zdrowia - miały i mają dla mnie nieprawdopodobną moc. Wiem, jak to trudno np. zadzwonić do kogoś, kto jest w żałobie, albo po wypadku, albo sam jest ciężko chory…nie wiadomo, co powiedzieć! Wierzcie mi – to jest nieważne, co chcecie powiedzieć, ważne jest to, że nie zapomnieliście o tej osobie i sytuacji, w jakiej jest. Dajcie jej wsparcie, powiedzcie, że jesteście z nią, to tak mało, a tak wiele.

Ta niezwykłą moc miłości i przyjaźni dała mi na tyle siły, że zaczęłam poszukiwać wszelkich sposobów wyjścia z tej matni, w jaką wprowadził mnie los. Wierzcie mi, staram się być bardzo dzielna i silna!

Nie poddam się!

Dzięki wsparciu finansowemu moich bliskich i przyjaciół, mogłam korzystać z różnych wspomagających mnie preparatów i leczyć się również poza granicami Polski. Aktualnie przygotowuję się (być może marzec 2019) na terapię w klinice we Frankfurcie. Terapia jest oczywiście kosztowna, ale ja teraz boje się tego mniej, niż na początku mojej drogi: wiem, że dam radę, bo nie jestem sama.

Koszt całkowity leczenia to około 17 tysięcy euro. Pierwsze spotkanie to 5 dniowa terapia w klinice, potem leczenie w domu i konsultacja mailowa, potem co 6 tygodni kontrola i dalsza terapia w klinice we Frankfurcie.

Pomóżcie mi skorzystać i z tej szansy, wiem, że się nie poddam i będę walczyć o swoje życie, tak mocno i długo, jak tylko będę mogła wykrzesać choć odrobinkę siły. Proszę, wpłacie choć najmniejszy pieniążek na moje konto, wpłacacie na to, żebym mogła dalej żyć i podziwiać cuda, jakich codziennie doświadczam. Dziękuję z całego serca!

I am Slawek, the organizer of this chip in. I know Wisenna for almost 20 years. I am one of her friends, one of those who can always rely on Wika. The time has come for us to show Wisenna that she can depend on us as well. Please join this chip in and donate even the smallest amount to help Wisenna cover costs of life saving therapy she will undergo in Frankfurt.

Below find information directly from Wisenna about the course of her treatment up to date and planned further therapy.

13.09.2017

My name is Wisenna Szymańska, I live in Sopot, I am 59, I work at school.I have an adult son Tomek and husband Krzysztof, with whom we have been together for 38 years.

A year and a half ago, on September 13, 2017, I unexpectedly found myself in a group of people diagnosed with cancer.Simply: I received a small piece of paper stating that I am suffering from squamous cell carcinoma.Nobody explained anything, no single word said... results came on the last possible day.I stood still with this piece of paper in my hand and it seemed to me that it was a movie, not reality ...

This horrific ordeal begun:how to tell my husband, son, mother, brother that my days are numbered and that I suffer from the worst possible diseases??? How to figure out my life, how to look at the entire world, other people, what about my plans, dreams ... How to live???

Medical examination continued, the MRI showed metastases to the bones, lungs, liver, intestines... I began with hard chemo, followed by surgery, followed by the radiotherapy, followed by the chemo again…

The extraordinary power of love and friendship

The value of love and friendship turned out to be amazing for me: I’m lucky to have so many kind and loving people around! Small gestures, warm words, knowing that someone really cares about my health – it gave and keep giving me and incredible power. I know how difficult it is to call someone who is in mourning, had an accident, or is seriously ill ... you do not know what to say! Believe me - it does not matter what you say, the important thing is that you have not forgotten about this person and the situation in which he/she is. Give her support, say that you are with her, so little, and so much.

This extraordinary power of love and friendship gave me the strength to look for all the possible ways to recover. Believe me, I am doing my best to stay brave and strong!

I will not give up!


Thanks to the financial support I received from my relatives and friends, I was able to use various supporting substances and preparations, also to undergo treatment outside Poland. I am currently preparing to start a new therapy at a clinic in Frankfurt in March 2019. Of course, the therapy is expensive, but now I'm less afraid than at the beginning: I know I can do it because I'm not alone.

The total cost of the treatment is about 17 thousand euros. The first meeting is a 5-day treatment at the clinic, then home treatment and remote consultation, then every six weeks follow-up visit and further treatment in Frankfurt.

Help me to take this chance, I know that I will not give up and I will fight for my life as long as I can. Please, donate even the smallest amount will help me stay alive and admire the wonders I experience every day.

Thank you from the bottom of my heart!

poniedziałek, 11 marca 2019 o 13:27

Drodzy moi Przyjaciele Myślałam o tym, w jaki sposób mogę Wam podziękować za te niezwykłe dary serca, jakimi były wpłaty na konto zrzutki.pl na rzecz sfinansowania mojego leczenia za granicą, a także gorące słowa wsparcia dla mnie. Okazać Wam wdzięczność - wręcz stało się to moją obsesją, bo bardzo trudno było mi uwierzyć, że zbiorę taką olbrzymią sumę pieniędzy na terapię, że znajdzie się tylu ludzi, którym nie jestem obojętna. Wiele łez wzruszenia wylałam, czytając Wasze komentarze i słowa wsparcia. Staram się czytać je jak najczęściej, bo tyle energii tam jest, że można byłoby nią uzdrowić cały świat, a nie tylko mnie jedną! To podwójna wartość, jaka płynie z Waszego zaangażowania na moją rzecz. Szczególnie dziękuję mojemu przyjacielowi, Sławkowi, pomysłodawcy całej akcji! Jestem niewyobrażalnie wdzięczna za te pieniążki, jakie wpłaciliście na moje konto, bo doskonale wiem, że przecież jest w codziennym życiu na co wydawać: każdy ma czy to dzieci, czy wnuki, rodzeństwo, czy potrzebujących wsparcia rodziców. Ściskały mnie za serce datki od moich uczniów: czasem nawet 10 złotych - ale ja wiem, że to 10 złotych to było wielkie wyrzeczenie! To jest cudowne, że w Waszych sercach znalazło się i miejsce dla mnie… To jest warte najwyższego uznania: JESTESCIE KOCHANI! Moja wizyta w klinice w Darmstadt koło Frankfurtu jest wyznaczona na 18 marca, wszystko gotowe: bilety kupione, pokój zarezerwowany…Mam jeszcze małą prośbę do Was: pomyślcie przez chwilkę o mnie wtedy! Chcę poczuć znowu tę wielką moc, jaka mieszka w Waszych sercach, bo wiem, że dzięki niej wyzdrowieję! Wszystkim Wam kłaniam się nisko, nisko Wisenna

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

wszystkiego dobrego

AW
100 zł

Andrzej Wasilak

..Trzymaj sie dzieciaku...słońce Ty moje ... będzie dobrze ..wiesz ,że ja to wiem ...:)

Wiko, jesteś pięknym człowiekiem i dzielną dziewczyną. Dasz radę. Przesyłamy nasze (z Michałem) najlepsze myśli. Do zobaczenia

IL
140 zł

III LO Sopot

To reszta którą udało się zebrać już po meczu :)

MG
50 zł

Małgorzata Grodecka

Wisiu kochana trzymam kciuki i modlę się o powodzenie terapii i Twojego powrotu do zdrowia Gosia Grodecka Malasiewicz

GD
100 zł

Grażyna Dawidowska

Wikuś jesteśmy myślami przy Tobie. Życzymy Ci pełnego powrotu do zdrowia.

MG
200 zł

Małgosia Grzegorz

Trzymamy kciuki

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Dasz radę

KD
10 zł

Kinga Dąbkowska

GA
1 000 zł

Grażyna Adamska

Nie daj się, Wika! Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
15 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia, Pani Wisenno!

JB

Jadwiga Bytniewska

Wika wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam Cię serdecznie

AI
40 zł

Adrianna i Anna Koczorowskie

Pomagamy jak możemy!!!!

MM

Marta Marjanowska

Trzymamy kciuki!!!!!

M
100 zł

Michał

Wspieramy niewielką kwotą, ale całym sercem!

DJ
300 zł

Dorota Jezierska

Trzymam mocno kciuki abyś wygrała z chorobą.
Serdeczności, Dorota

DS
20 zł

Dagmara Staszczyszyn

Trzymam kciuki.... powodzenia

MB
100 zł

Małgorzata Bohdanowicz-Fułek

Trzymaj się Wisenno,będzie ok.

EP
200 zł

Elżbieta Paszkiewicz

Wika, pozdrawiam.

A
50 zł

Agnieszka

Powodzenia!

IK

Izabela Kowalska

Wika, musisz wygrać tę walkę dzielna i silna dziewczyno! Moje myśli i serce są z Tobą ❤

Użytkownik anonimowy
5 000 zł

Użytkownik anonimowy

Wiki, jesteśmy z Tobą, wierzymy w Twój szczęśliwy los.

KC
100 zł

Kamila Czeczko

Trzymaj się Wika!! K.

Anna Żagiell-Klimek

Pozdrawiam serdecznie !

PG
50 zł

Paweł Gje

Szybkiego powrotu do zdrowia!
Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Da Pani radę Wiko, ma Pani takie wesołe oczy:)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Nie rozumiem skąd biorą się koszty dotyczące wpłaty. Proszę o wyjaśnienie.

Sławomir Kłos

Wplata na zrzutke jest mozliwa bez zadnych dodatkowych oplat trzeba tylko wybrac opcje bez wsparcia dla zrzutka.pl - tu informacje z portalu zrzutka.pl: * w procesie wpłaty i wypłaty dodaliśmy opcję przekazania darowizny dla zrzutka.pl - jeśli nie chcesz jej przekazywać nie zaznaczaj checkboxa doty.. rozwińczącego przekazania wsparcia dla zrzutki, a gdy przypomnimy Ci o darowiźnie podświetlając właściwą sekcję - wybierz "Nie, dziękuję".

Użytkownik anonimowy
300 zł

Użytkownik anonimowy

Bardzo bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki, Wika

MG
550 zł

Maciej Gramens

Powodzenia Wika, dasz radę, wierzę w Ciebie.

HJ
300 zł

Hanna Jaśkiewicz

Wierzę w Twą siłę Wika

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki, wysylam super moce I czekam na dobre wiesci. Bedzie dobrze xxx

AK

Aleksandra Kutz

Trzymaj się Wika x

WC
300 zł

Wojciech Cupa

Wika, trzymaj się mocno. Jesteśmy z Tobą.

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Wikus! Sily i wytrwalosci. Niech Cię Pan Bóg Blogoslawi!

Marzena
25 zł

Marzena

Trzymam kciuki!

IW
100 zł

Irena Wojtowicz

Ściskam:) Will keep you in prayer.

OK

Ola Kramarczyk

Razem możemy więcej

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Niech Bóg będzie z Panią

AG

Agnieszka Gardziola

Dużo zdrowia Wisenna.Trzymam kciuki ????Bedzie dobrze, zobaczysz ????????????

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Pani Wisenno proszę się trzymać! Dużo siły i zdrowia!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia! :)

MT
100 zł

Maria Turner

Dear almighty, help and support Wika ! Get well soon dear Wika. Stay strong and believe in healing

AN

Aleksandra Niedźwiecka

Trzymamy kciuki :-)

JF

Julia Fludzińska

Trzymam kciuki za powrót do zdrowia!

JR

Joanna Roszko

Dziekuję. Jestem z Tobą ❤

M
100 zł

Maria

Trzymaj się, jesteśmy z Tobą!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Dane ukryte
5 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
4 700 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
3 500 zł
Dane ukryte
AS
2 000 zł
Agnieszka Szawdynska
JO
2 000 zł
Janusz Ossowski
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
KZ
1 000 zł
krzysztof zmysłowski
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
GI
1 000 zł
Grażyna i Karol Wójtowicz
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
GA
1 000 zł
Grażyna Adamska
DK
1 000 zł
Danuta Konieczka
ER
1 000 zł
Erik Rylski
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
DM
1 000 zł
Danuta Matuszewska
GZ
1 000 zł
Grzegorz Zieleniec
E
958,78 zł
eberhard.pehlemann
KW
600 zł
Katarzyna Winska
MG
550 zł
Maciej Gramens
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
KR
500 zł
Krzysztof Rolbiecki
JT
500 zł
Janusz Tołłoczko
RS
500 zł
Ryszard Sobiecki
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
BM
500 zł
Barbara Mielniczek
GB
500 zł
Grzegorz Bojar
500 zł
Piotr Żuralski
ML
500 zł
Małgorzata Lambert
KD
500 zł
Kalina Dobroń
IO
500 zł
Irena Obszynska
BI
450 zł
Beata i Robert Gis
DS
400 zł
Darek Stec
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
400 zł
Użytkownik niezarejestrowany
MF
398 zł
Mariusz Frackiewicz
350 zł
Małgorzata Kulma
IC
300 zł
Izabela czyżewska
IK
300 zł
Iwona Kłosowska
LO
300 zł
Leszek Obin
AS
300 zł
Andrzej Szczepański
HJ
300 zł
Hanna Jaśkiewicz
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
WC
300 zł
Wojciech Cupa
LO
300 zł
Leszek Obin
DJ
300 zł
Dorota Jezierska
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
247 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
T
200 zł
Tomasz GKE
EP
200 zł
Elżbieta Paszkiewicz
200 zł
Grzegorz Kostka
DM
200 zł
Dorota Marszalkowska
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
RK
200 zł
Renata Krawczykowska
PW
200 zł
Piotr Wicki
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
EM
200 zł
Ewa Mrozek-Sadowska
MG
200 zł
Małgosia Grzegorz
MS
200 zł
MARTA SIKORA
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AC
200 zł
Anna C
EP
200 zł
Elżbieta Paprocka-Levano
J
200 zł
Jack
W
200 zł
WIOLETTAKORONKIEWICZ
MZ
200 zł
Monika Z
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MJ
200 zł
Marzena Jasińska
200 zł
GRZEGORZ KOSTKA
200 zł
Andrzej Starobrat
B
200 zł
Benita
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
ET
200 zł
Elzbieta Turowiecka
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MZ
200 zł
Małgorzata Znosko
MP
200 zł
Magdalena Pater
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
BK
200 zł
Beata Kapela-Baginska
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
IL
140 zł
III LO Sopot
Dane ukryte
135 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
105 zł
Użytkownik niezarejestrowany
IW
100 zł
Irena W
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AI
100 zł
Anna Inglot
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Michał
TP
100 zł
Teresa Pobłocka
IW
100 zł
Irena Wojtowicz
AS
100 zł
Agnieszka Sokołowska
AW
100 zł
Agata Weręgowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AS
100 zł
Anna Sobczak
MB
100 zł
Mariola Bigus
MG
100 zł
Marta Grubman-Nowak
AK
100 zł
Alina Krzoska
DM
100 zł
Daniel Misterek
MC
100 zł
monika cedro
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AK
100 zł
Anna Kleczewska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MR
100 zł
Marek Rewers
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MP
100 zł
Marek Polejewski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MR
100 zł
Maria Romot
MG
100 zł
Mirosław Goślicki
AW
100 zł
Andrzej Wasilak
KD
100 zł
Katarzyna Dąbrowska
AJ
100 zł
Agnieszka Jaśkiewicz
A
100 zł
Agnieszka
MS
100 zł
Małgosia Sałata
DM
100 zł
Dorota Mizgier
A
100 zł
Adela
S
100 zł
Sabina
AK
100 zł
agnieszka krzemianowska
ŁS
100 zł
Łukasz Skrzeszewski
KS
100 zł
Katarzyna Szubiak
HC
100 zł
Hanna Chabierska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
GD
100 zł
Grażyna Dawidowska
AS
100 zł
Anna Słapik
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
B
100 zł
Bartlomiej
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KC
100 zł
Kamila Czeczko
M
100 zł
Magda
MR
100 zł
Marta Rusek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MB
100 zł
Małgorzata Bohdanowicz-Fułek
T
100 zł
Tenia
MT
100 zł
Maria Turner
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
E
100 zł
Ewa Kaus
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
100 zł
Alicja Szadkowska
MF
100 zł
Małgorzata Fiuk
AS
100 zł
Agnieszka Szydłowska
M
100 zł
Maria
M
100 zł
M.g.
I
100 zł
Izabela
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
P
100 zł
Paulina Chackiewicz
A
100 zł
Ata
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
R
100 zł
Rafał
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
MR
100 zł
Magdalena Rumas
BZ
100 zł
Barbara Zaborowska
GW
100 zł
Grzegorz Wyrębiak
E
100 zł
Elżbieta Raczyńska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
SZ
100 zł
Stanisław Zięba
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
D
100 zł
Dzika
IL
75 zł
Iwona Lukaszewicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
NS
50 zł
Natalia Szczygielska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AM
50 zł
Anna Maria Trzaskowska
M
50 zł
Magda
J
50 zł
Jola
HM
50 zł
halina majder
GP
50 zł
Grazyna Pilachowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AR
50 zł
Anna Rzymkowska
B
50 zł
bluestom
ED
50 zł
Ewa Dettlaff
K
50 zł
Kolega Tomka z SP1
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
RK
50 zł
Róża Kaszyńska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KM
50 zł
Kuba M
JS
50 zł
Jolanta Stelmasiewicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
HT
50 zł
Halina Tomicka
MK
50 zł
Małgorzata Kowalewska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
S
50 zł
Slawek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DK
50 zł
Dagmara Korol
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
Klaudia
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Magda
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KB
50 zł
Kamilla Brodowska
DO
50 zł
Damian Orzeł
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
WP
50 zł
Weronika Podlesińska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Anna Koczur
MP
50 zł
Marcin Pomierski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
EK
50 zł
Ewa Kaczmarska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AO
50 zł
Andrzej Osowski
AR
50 zł
Adrian Rymszewicz
BK
50 zł
Bogumiła Kudaszewicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Miłosz Kaszyński
MG
50 zł
Małgorzata Grodecka
OR
50 zł
Oskar Ratajczak
A
50 zł
Agnieszka
M
50 zł
Michał
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
P
50 zł
Platta
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ES
50 zł
Ewelina Smokowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
40 zł
Karolina Krause
AI
40 zł
Adrianna i Anna Koczorowskie
J
30 zł
Joanna
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
JZ
25 zł
JUSTYNA ZAbiegała
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AC
25 zł
Aleksandra Cięglewicz
HH
25 zł
HALINA HARASIM
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JS
25 zł
Joanna Stankowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Marzena
25 zł
Marzena
25 zł
Ewa Nowak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JJ
25 zł
Jarosław Jarzyna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
25 zł
Kryspin Świtlicki
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MS
25 zł
Marcin Stefanski
MO
25 zł
Małgorzata Osijewska
ŁD
25 zł
Łukasz Dajuk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
T
25 zł
Teresa
AM
25 zł
Andrzej Misterek
MK
25 zł
Marta Konfederak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MM
25 zł
Maria Moeller
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
UW
25 zł
Urszula Walczak-Gacyk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PB
25 zł
Piotr Bieniewski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Agnieszka
MB
25 zł
Monika Borkowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
A
20 zł
Aleksandra Wrochna
DS
20 zł
Dominika Szymczak
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
DS
20 zł
Dagmara Staszczyszyn
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
K
20 zł
Kornelia
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
BJ
20 zł
Beata Jasek
AP
20 zł
Aleksandra Pawlikowska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
DF
20 zł
Dariusz Figurski
K
20 zł
Kamila
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
AD
20 zł
Anna Dmochowska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MS
15 zł
Maciej Szymański
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
K
15 zł
Klaudia
GM
10 zł
Grzegorz Marcysiak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
TK
10 zł
Tomasz Krajewski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
TK
10 zł
Tomasz Kołodziejczyk
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PD
10 zł
Paweł Darski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MO
10 zł
Malgorzata Olezzek-Marmol
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AG
10 zł
Anna Godlewska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
B
10 zł
Bożena
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AK
10 zł
Agnieszka Kacprzak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KD
10 zł
Kinga Dąbkowska
Dane ukryte
8 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
P
5 zł
Patryk Potęga
KB
5 zł
Koko Bongo
J
4 zł
Julia
Dane ukryte
4 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
3 zł
Dane ukryte
JN
3 zł
Jakub Nowoszyński
Dane ukryte
3 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
2 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
2 zł
Dane ukryte
Sławomir Kłos
1 zł
Sławomir Kłos
JG
ukryta
Justyna Grabska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
UK
ukryta
Ute Kuers
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
HN
ukryta
Hanna Niżnik
IG
ukryta
Iza Gwozdowicz
JR
ukryta
Joanna Roszko
AK
ukryta
Aleksandra Kutz
IK
ukryta
Iza kapusta
W
ukryta
Wisia Bytniewska
HM
ukryta
Heike Mengele
AC
ukryta
Anna Czajka
M
ukryta
Marta M M
MZ
ukryta
Magdalena Zawadzka
BS
ukryta
Bartosz Szymocha
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
IK
ukryta
Izabela Kowalska
OK
ukryta
Ola Kramarczyk
ukryta
JOLANTA GÓRSKA
JS
ukryta
Joanna Szandorowska
EC
ukryta
Emilia Czabrowska
IT
ukryta
Ilona Tubacka
KS
ukryta
Karolina Szwarc-Kordowska
A
ukryta
Agnieszka
A
ukryta
Agnes Agnieszka Polak Ljung
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
SE
ukryta
sikorska ewa
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AM
ukryta
Arek Mizgajski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Irena Gadomska
ukryta
Irena Gadomska
PU
ukryta
Patrycja Urzędowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ukryta
Dorota Starościak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KA
ukryta
Katarzyna Abramowicz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
N
ukryta
Natalia
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
ukryta
Maria
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ukryta
Anna Żagiell-Klimek
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
B
ukryta
Beata
NK
ukryta
Natalia Kamińska
MS
ukryta
Monika Szybiak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AN
ukryta
Aleksandra Niedźwiecka
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
PB
ukryta
Paweł Borowiec
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
J
ukryta
Julia Flu
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ZP
ukryta
Zuzanna Paszkowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

AS
2 000 zł
Agnieszka Szawdynska
Nasi użytkownicy założyli

336 559 zrzutek

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.