Pomóż wydać Miejski Głos! Zakończona 28.02.2019r ID: f392p8

Pomóż wydać Miejski Głos!

Zebrano 535 zł
z kwoty 1 000 zł

53 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

102
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Miejski Głos jest gazetą wydawaną przez stowarzyszenie zrzeszające aktywistów działających na rzecz miasta- Szczeciński Ruch Miejski.
Prasę uważamy za medium szczególnie ważne, gdyż nawet w obecnych czasach nie każdy ma dostęp do internetu. Gazeta umożliwia nam zatem dotarcie z informacjami do każdego mieszkańca. W ostatnich miesiącach udało nam się wydać aż dwa numery Miejskiego Głosu, które rozprowadzane były przez nas w Szczecinie całkowicie BEZPŁATNIE!
Chcielibyśmy przekazać w ręce mieszkańców kolejny numer, potrzebujemy jednak pieniędzy na jego wydanie. Cel 1000 zł pozwoli na wydanie 3 000 sztuk 8-stronicowej gazety. Głównym tematem trzeciego już wydania Miejskiego Głosu będą tegoroczne wybory do Rad Osiedli. Frekwencja w tych wyborach zazwyczaj jest bardzo niska, chcielibyśmy aby uległo to zmianie. Dlaczego warto wziąć udział w tych wyborach i co to zmienia dla mieszkańców? Przeczytacie niedługo!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

O czym pisaliśmy?

W Miejskim Głosie mogliście znaleźć artykuły o różnorodnej tematyce związanej z funkcjonowaniem naszego miasta. Poruszaliśmy tematy w zakresie różnych dziedzin: transportu zbiorowego, terenów zieleni, planowania przestrzennego, inwestycji czy zarządzania miastem.

Pisaliśmy m.in. o seniorach w Szczecinie, wycinkach drzew, problemie toalet publicznych, pomnikozie, pieszych w mieście, cenach biletów sieciowych, zadłużeniu czy braku toalet w mieszkaniach komunalnych.

Jednym słowem- o tematach bliskich nam, mieszkańcom!

Spotykaliśmy się z mieszkańcami przy kawie

Miejski Głos rozdawaliśmy mieszkańcom bezpłatnie w różnych punktach Szczecina, oferując kawę, herbatę i ciekawą dyskusję o mieście z naszymi działaczkami i działaczami. Chcielibyście, abyśmy to powtórzyli?


Byliśmy z Miejskim Głosem gdzie tylko się dało!

Staraliśmy się pojawiać z gazetą w różnych punktach Szczecina, zarówno tych położonych centralnie, jak i bardziej peryferyjnie. Rozdawaliśmy Miejski Głos także podczas kilku wydarzeń: na Rayskiego i Małkowskiego, Street Night na Stołczynie czy podczas festynu w Podjuchach.

Trzeci numer- dołożysz swoją cegiełkę?

Chcielibyśmy móc dalej pisać dla mieszkańców i nagłaśniać miejskie sprawy Szczecina- sprawy nas wszystkich. Im większą kwotę uzbieramy tym więcej osób będzie mogło otrzymać Miejski Głos. Założony cel- 1000 zł pozwoli na wydruk 3 000 gazet! Głównym tematem nowego numeru będą wybory do Rad Osiedli. Zależy nam na podniesieniu frekwencji w tych wyborach, gdyż co roku jest ona bardzo niska! Znajdzie się także coś dla amatorów czytania- mowa oczywiście o sąsiedzkiej wymianie książek! Poruszymy także temat świateł na przejściach dla pieszych . Więcej informacji wkrótce!


Poprzednie numery Miejskiego Głosu w formacie pdf dostępne są tutaj: http://ruchmiejski.pl/2019/01/06/pomoz-nam-wydac-miejski-glos Zachęcamy do przeczytania!POMOŻESZ?Zrzutka na wydanie Miejskiego Głosu, gazety Szczecińskiego Ruchu Miejskiego.
Zapraszamy do kontaktu!

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Super :)

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

KR
65 zł
Kamil Rzechuła
T
50 zł
Tadeusz
AD
50 zł
Adam Dawidowicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MS
30 zł
Marcin Szneider
Wioletta Lisińska
30 zł
Wioletta Lisińska
MM
25 zł
Marcin Mielczarek
DK
25 zł
Danuta Kazana
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KG
25 zł
Karolina Grochowicka
P
20 zł
Piotr
IR
20 zł
IZA Ratajczak
Henryk Sankowski
10 zł
Henryk Sankowski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MM
ukryta
Mariusz Myszkier
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MD
ukryta
Maciej Dzus
JJ
ukryta
Jarek Jaz

Pierwsza wpłata

T
50 zł
Tadeusz

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

382 764 zrzutki

Pomóż zebrać 1 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

102
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.