Pomóż wydać Miejski Głos! ID: f392p8

Pomóż wydać Miejski Głos! ID: f392p8

535 zł z 1 000 zł

53%

535 zł

535 zł

z 1 000 zł

zakończona

zakończona

28.02.2019r

18

18

wspierających
53%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Miejski Głos jest gazetą wydawaną przez stowarzyszenie zrzeszające aktywistów działających na rzecz miasta- Szczeciński Ruch Miejski. Prasę uważamy za medium szczególnie ważne, gdyż nawet w obecnych czasach nie każdy ma dostęp do internetu. Gazeta umożliwia nam zatem dotarcie z informacjami do każdego mieszkańca. W ostatnich miesiącach udało nam się wydać aż dwa numery Miejskiego Głosu, które rozprowadzane były przez nas w Szczecinie całkowicie BEZPŁATNIE! Chcielibyśmy przekazać w ręce mieszkańców kolejny numer, potrzebujemy jednak pieniędzy na jego wydanie. Cel 1000 zł pozwoli na wydanie 3 000 sztuk 8-stronicowej gazety. Głównym tematem trzeciego już wydania Miejskiego Głosu będą tegoroczne wybory do Rad Osiedli. Frekwencja w tych wyborach zazwyczaj jest bardzo niska, chcielibyśmy aby uległo to zmianie. Dlaczego warto wziąć udział w tych wyborach i co to zmienia dla mieszkańców? Przeczytacie niedługo!

O czym pisaliśmy?

W Miejskim Głosie mogliście znaleźć artykuły o różnorodnej tematyce związanej z funkcjonowaniem naszego miasta. Poruszaliśmy tematy w zakresie różnych dziedzin: transportu zbiorowego, terenów zieleni, planowania przestrzennego, inwestycji czy zarządzania miastem.

Pisaliśmy m.in. o seniorach w Szczecinie, wycinkach drzew, problemie toalet publicznych, pomnikozie, pieszych w mieście, cenach biletów sieciowych, zadłużeniu czy braku toalet w mieszkaniach komunalnych.

Jednym słowem- o tematach bliskich nam, mieszkańcom!

Spotykaliśmy się z mieszkańcami przy kawie

Miejski Głos rozdawaliśmy mieszkańcom bezpłatnie w różnych punktach Szczecina, oferując kawę, herbatę i ciekawą dyskusję o mieście z naszymi działaczkami i działaczami. Chcielibyście, abyśmy to powtórzyli?

Byliśmy z Miejskim Głosem gdzie tylko się dało!

Staraliśmy się pojawiać z gazetą w różnych punktach Szczecina, zarówno tych położonych centralnie, jak i bardziej peryferyjnie. Rozdawaliśmy Miejski Głos także podczas kilku wydarzeń: na Rayskiego i Małkowskiego, Street Night na Stołczynie czy podczas festynu w Podjuchach.

Trzeci numer- dołożysz swoją cegiełkę?

Chcielibyśmy móc dalej pisać dla mieszkańców i nagłaśniać miejskie sprawy Szczecina- sprawy nas wszystkich. Im większą kwotę uzbieramy tym więcej osób będzie mogło otrzymać Miejski Głos. Założony cel- 1000 zł pozwoli na wydruk 3 000 gazet! Głównym tematem nowego numeru będą wybory do Rad Osiedli. Zależy nam na podniesieniu frekwencji w tych wyborach, gdyż co roku jest ona bardzo niska! Znajdzie się także coś dla amatorów czytania- mowa oczywiście o sąsiedzkiej wymianie książek! Poruszymy także temat świateł na przejściach dla pieszych . Więcej informacji wkrótce!

Poprzednie numery Miejskiego Głosu w formacie pdf dostępne są tutaj: http://ruchmiejski.pl/2019/01/06/pomoz-nam-wydac-miejski-glos Zachęcamy do przeczytania!

POMOŻESZ?

Zrzutka na wydanie Miejskiego Głosu, gazety Szczecińskiego Ruchu Miejskiego.Zapraszamy do kontaktu!

Facebook

E-mail

Wpłacający18

KR
Kamil Rzechuła
65 zł
T
Tadeusz
50 zł
AD
Adam Dawidowicz
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MS
Marcin Szneider
30 zł
 
Wioletta Lisińska
30 zł
MM
Marcin Mielczarek
25 zł
DK
Danuta Kazana
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
KG
Karolina Grochowicka
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

497 799 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?