Pomóżmy odbudować dom naszym rodzicom ID: f3dujk

20 272 zł z 10 zł

202720%

20 272 zł

z 10 zł

4 dni

do końca

197

wspierających
202720%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Gdy płonie dom tracisz miejsce, które do tej pory było Twoim azylem. Miejsce, w którym czułeś się bezpieczniej niż gdziekolwiek indziej. Ogień trawi wszystko, na co ciężko do tej pory pracowałeś. W jednej sekundzie tracisz pamiątki, dokumenty, przedmioty codziennego użytku i sprzęt do pracy. 


Gaśnie ogień, opada dym, nastaje nieznośna cisza a powietrze wypełnia woń spalenizny.


W nocy z 30. Na 31. Grudnia około godziny 2 w domu jednorodzinnym nieoczekiwanie wybuchł pożar. Między godziną 3 a 6 rano strażacy z OSP Ińsko, PSP Stargard i OSP Chociwel gasili pożar w domu jednorodzinnym w Storkowie. Spalił się parter (pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka i salon). Na miejscu działało 24 strażaków z 5 jednostek ratowniczych. Mienia nie udało się uratować, szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Kilka chwil pozbawiło naszych rodziców i wujka całego dobytku. Pożar doszczętnie zniszczył budynek jak i wszystko co znajdowało się w środku. Poza przedmiotami codziennego użytku znajdował się tam również sprzęt muzyczny niezbędny do pracy i stanowiący źródło utrzymania mojego brata Kacpra. 


Gdy wybuchł pożar nasi rodzice byli w środku. Obudził ich gęsty dym i swąd spalenizny. Kiedy wybiegli na zewnątrz dostrzegli, że płonie cały parter domu. Wydostali się w ostatniej chwili. 


Po domu zostały zgliszcza i część kredytu po jego remoncie do spłacenia. Dom nie nadaje się do zamieszkania a z uwagi na okres świąteczno noworoczny ciężko znaleźć fachową pomoc.


Ta zbiórka pomogłaby zgromadzić najpotrzebniejsze sprzęty oraz podstawowe materiały potrzebne do odbudowy domu. 

Prosimy o pomoc w odbudowaniu tego w co rodzice włożyli całe swoje serce.

Pomóżmy im wrócić do rodzinnego domu.

Każda złotówka to kolejna cegiełka, która będzie tworzyła mur, dlatego prosimy a jednocześnie dziękujemy za każdą pomoc.

Wpłacający197

A
AgaGrzegorz
1 000 zł
R
Remek
1 000 zł
S
Sąsiad
1 000 zł
PC
Przemysław Ciemniejewski
900 zł
T
Top
500 zł
MI
Małgorzata i Andrzej
500 zł
KS
500 zł
BK
BARTEK KOZIOL
400 zł
J
Jegomosc
300 zł
M
Mirka
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

436 857 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?